CRC D1
Santos De Guapiles [2] 3
Guadalupe FC [8] 1 2
HT
0
0
FT 2 2
6-0
  CRC D1
Herediano [7] 3
Sporting San Jose [1]
HT
2
0
FT 3 0
1-8
  COL RL
CD Centenario Colombia 3
CD Union Bogota 1 4
HT
1
1
FT 1 1
2-7
  CHI D2
Universidad de Concepcion [10] 3
Coquimbo Unido [2] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  PAR Cup
3 De Febrero [8] 2
12 de Octubre [9] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  INT FRL
USA (w) [1]
Paraguay (w) [50]
HT
6
0
FT 9 0
15-0
  BRA LNA
CA Independente 4
Sporting San Miguelito 2
HT
0
0
FT 3 0
3-7
  URU D2
Cerro Montevideo 3
Albion FC 1 1
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  BRA D2
Remo Belem (PA) [11] 1
Avai FC SC [5] 1 5
HT
1
0
FT 2 1
8-3
  VEN D1
Deportivo Tachira [2] 3
Zulia FC [6] 3
HT
0
0
FT 3 0
2-3
  COL Cup
Deportivo Pereira [8] 4
Deportivo Pasto [16] 2
HT
1
0
FT 2 1
10-5
90min[2-1],Two Rounds[4-4],Pen[2-1],Deportivo PereiraWin
  NIC CUP
Jalapa
Real Madriz FC 1
HT
0
1
FT 1 1
8-1
  MEX D1
Atletico San Luis [9] 2
Club Tijuana [16] 2
HT
3
1
FT 4 1
5-3
  HON LDA
Broncos del Sur FC 1 3
CD Inter el Triunfo 2
HT
1
1
FT 2 1
3-10
  CNCF CHL
CDSyC Cruz Azul [8] 3
Monterrey [7] 3
HT
1
3
FT 1 4
4-4
  CRC D1
Deportivo Saprissa [5] 2
AD Guanacasteca [9]
HT
0
0
FT 1 1
15-4
  USA IL
LA Force 3
Chicago House AC 1 1
HT
0
0
FT 1 0
10-1
  ISR U19
MS Pardes Hana Karkur U19
Hapoel Iksal Imad U19 1 3
HT
0
0
FT 2 0
6-6
  CPL
Lower Hutt City
Wairarapa United
HT
2
0
FT 3 0
6-2
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3]
Bei Li Gong [6]
HT
2
0
FT 2 0
9-2
  RUS YthC
FK Ural Youth [7] 1
Dinamo Moscow Youth [9] 4
HT
1
1
FT 1 2
4-6
  RUS YthC
Krylya Sovetov Samara Youth [2] 2
CSKA Moscow (R) [1] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-12
  UKR U21
Dnipro-1 U21 [11] 1
Veres Rivne U21 [10]
HT
2
1
FT 4 1
0-0
  IDN ISL
Pusamania Borneo FC [5] 3
Barito Putera [18] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
12-1
  IDN ISL
Persela Lamongan [10] 4
Persita Tangerang [8] 1 4
HT
0
0
FT 0 1
5-1
  MAS PL
Kuching FA [7] 3
Terengganu B [4] 2
HT
0
0
FT 0 2
1-2
  FFSA WPL
Fulham United (w) 2
Salisbury Inter (w)
HT
0
2
FT 0 5
2-5
  ISR CUP
MS Jerusalem 6
Hapoel Segev Shalom 1 4
HT
2
0
FT 2 1
6-4
  RUS YthC
Konopliev Youth [6] 1
Ufa Youth [10] 1
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [10] 4
FK Rostov Youth [1] 1 2
HT
0
1
FT 1 2
7-5
  INT FRL
Czech (w) U19
Greece (w) U19
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  QLD D1
Western Pride 2 4
Ipswich knights SC 1
HT
0
1
FT 0 2
2-5
  RUS D2
Dinamo Barnaul [8] 1
FK Spartak Tuymazy [9] 1 3
HT
1
0
FT 3 0
2-2
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [16] 3
Maccabi Tzur Shalom [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  AUS WQSL
Moreton Bay United (w) 1
Queensland Lions(w) 2
HT
0
5
FT 0 11
3-10
  QLD D1
Brisbane Wolves 2
Mitchelton FC
HT
1
3
FT 2 4
4-2
  Por U23
Vitoria Guimaraes U23 [23] 2
Famalicao U23 [23] 2
HT
2
0
FT 3 1
5-3
  RUS YthC
Khimki Youth [8] 4
FK Krasnodar Youth [6] 2
HT
0
2
FT 0 3
9-9
  UKR U21
Inhulets Petrove U21 [14]
Kolos Kovalivka U21 [13]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  BGD D1
Sheikh Russel KC [7]
Bashundhara Kings [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [16] 2
Sport Club Dimona [5] 2
HT
0
1
FT 0 4
3-9
  FFSA SLR
Croydon Kings Reserve
Adelaide City Reserve
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  Asian CQW
Mongolia (w)
Korea Rep (w) [18]
HT
0
7
FT 0 12
0-0
  THA PR
Samut Prakan City [5] 3
Bangkok United FC [4] 1
HT
0
0
FT 3 1
3-5
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [4] 4
Chertanovo Moscow Youth [2] 3
HT
1
1
FT 2 1
5-7
  RUS YthC
Spartak Moscow Youth [3] 3
Rubin Kazan (R) [5] 4
HT
0
1
FT 2 2
7-3
  ISR U19
Maccabi Yavne Shimon U19 1
Gadna Tel Aviv U19 4
HT
1
1
FT 3 4
4-5
  TAJ L1
FK Eskhata [6] 2
CSKA Pamir Dushanbe [5] 5
HT
0
1
FT 1 2
6-4
  AUS DPL
Hellenic AC 3
Mindil Aces 2
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  TAJ L1
FC Istaravshan [3]
Faizkand [9]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IDN ISL
Pstni [16] 3
Persik Kediri [9] 2
HT
1
1
FT 2 2
4-0
  ISR D3
MS Tseirey Taybe [9] 3
Hapoel Migdal HaEmek [15] 5
HT
1
0
FT 2 1
7-2
  ISR D3
Hapoel Azor [3] 1 2
Maccabi Kabilio Jaffa [1] 4
HT
0
1
FT 0 1
3-3
  ISR D3
MS Ironi Kuseife [7] 1
Shimshon Tel Aviv [2] 1 2
HT
0
0
FT 1 0
9-1
  ARM CUP
FK Van Charentsavan [6]
Se Wan Boy [3]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
90min[2-2],120min[2-2],Pen[3-1],FK Van CharentsavanWin
  CHA D1
Heilongjiang Lava Spring [2] 2
Chengdu Better City FC [1] 2
HT
1
0
FT 2 1
2-5
  CHA D1
Zhejiang Greentown [2]
Nanjing City [4] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
17-0
  CHA D1
Guizhou Hengfeng F.C. [3] 4
Beijing BeiKong [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  SIN D1
Lion City Sailors [2]
Albirex Niigata FC [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-14
  ISR D3
Hapoel Bueine [5] 2
Ironi Nesher [11] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-0
  ISR D3
Hapoel Kafr Kanna [17] 1 2
Moadon Sport Tira [3] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [4] 3
Strogino Youth [8] 1
HT
2
1
FT 3 1
6-7
  URU U19
Central Espanol U19 3
Racing Club de Montevideo U19 2
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  URU U19
Rentistas U19 2 2
River Plate U19 1 3
HT
1
1
FT 2 3
8-4
  URU U19
Danubio U19 3
Boston River U19 1
HT
0
0
FT 0 1
2-8
  ENG U23 D1
Charlton U23 [10] 3
Sheffield Wed U23 [16]
HT
0
0
FT 2 0
5-6
  ENG U23 D1
Watford U23 [8] 2
Hull City U23 [7]
HT
1
0
FT 3 1
11-0
  POL D2
Slask Wroclaw II [12] 3
KP Calisia Kalisz [6]
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  LBN D1
Sporting Club Beirut [12] 2
Al Akhaahli Alay [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-8
  ISR D3
Hapoel Iksal [6] 3
Hapoel Bnei Arrara Ara [8] 1
HT
1
2
FT 1 2
4-1
  MOZ C
Incomati Xinavane 1
Vilankulo FC 1
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  CAF CL
Le Messager Ngozi [8] 2
Gendarmerie 4
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  BUL D1
Tsarsko Selo [10] 1 3
Lokomotiv Plovdiv [14] 3
HT
0
0
FT 0 2
6-2
  Syri D1
Al Nawair 4
Al-Jaish Damascus 1
HT
1
0
FT 2 1
1-14
  Syri D1
Afrin SC 2
Al-Taleiah 3
HT
1
0
FT 1 2
4-3
  Syri D1
Al-Shorta Damascus 3
Al Ittihad (SYR) 2
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  Syri D1
Al Wathbah 2
Al futowa 1
HT
1
0
FT 4 0
5-11
  Syri D1
Hutteen FC 1 2
Teshrin SC 4
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  RUS D2
Irtysh 1946 Omsk [6] 1
Torpedo Miass [12] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
7-10
  RUS D2
Rotor Volgograd B [16] 2
Stavropolye-2009 [12] 1 3
HT
2
0
FT 2 1
2-9
  SAFL
Richards Bay [8]
Black Leopards [13]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  SAFL
Cape Town Spurs [14]
Uthongathi FC [5]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  MOL D2
Dacia-Buiucani [4]
Real Succes [10]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ROM D2
Petrolul Ploiesti [2]
Ripensia Timisoara [9] 2
HT
2
0
FT 2 0
6-3
  CAF CL
DFC 8e Arrondissement 2
Galaxy 2
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  UAE RL
Khor Fakkan Reserves 3
Al Nasr SC Reserves 2
HT
0
0
FT 0 1
1-5
  UAE RL
Baniyas SC Reserves 4
Al-Dhafra (R) 1
HT
1
2
FT 1 4
3-5
  SLO D2
Drava [12]
Triglav Gorenjska [1]
HT
1
3
FT 2 6
0-0
  UAE
Al Taawon [8] 1
Masafi [10] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  UAE
Dubba Al-Husun [5] 2
Masfut [9] 1
HT
3
0
FT 4 0
4-10
  UAE
Al-Rams [4] 1
Hatta [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  UKR D2
Alians Lypova Dolyna [5] 2
Hirnyk-Sport [13] 4
HT
1
0
FT 4 0
4-5
  RUS YthC
Lokomotiv Moscow Youth [5] 1
FC Terek Groznyi Youth [7] 6
HT
0
0
FT 1 0
5-5
  ISR U19
Hakoach Macabi Ramat Gan U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 2
HT
0
0
FT 1 3
3-6
  UAE
Dubai [4] 3
Al Bataeh [3]
HT
0
3
FT 0 5
2-11
  QAT D1
Umm Salal [7] 1
Al Khor SC [12] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-8
  SER D1
Novi Pazar [15] 4
Radnicki Nis [11] 1
HT
1
1
FT 2 1
3-4
  CAF Cup
Al-Ahly Merowe
Atlabara
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  CHI D1
Cobresal [7] 1 6
Huachipato [14] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
4-7
  WWCPE
Bosnia and Herzegovina (w) [58] 1
Montenegro (w) [5] 2 5
HT
2
2
FT 2 3
8-5
  WWCPE
Latvia (w) [102] 1
Austria (w) [21]
HT
1
2
FT 1 8
1-13
  MEX U20
Necaxa U20 [4]
Atlas U20 [11]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  SER D2
FK Graficar Beograd [15]
Habitpharm Javor [5] 5
HT
1
1
FT 1 2
4-8
  SER D2
Timok [7] 5
Kabel Novi Sad [16] 2
HT
2
0
FT 2 0
1-5
  ROM D3
Alexandria 2
CSS Islla Te Nagh 5
HT
0
1
FT 0 2
13-2
  ROM D3
FC Academica Clinceni II 3
CSM Flacara Moreni 3
HT
0
1
FT 2 1
5-5
  Croatia U19 L
HNK Sibenik U19 1
Zagreb locomotive U19 3
HT
2
2
FT 2 5
4-4
  ROM D3
Pascani 4
Stiinta Miroslava 3
HT
1
3
FT 3 4
3-1
  ROM D3
Cluj II 2
FC Somesul Dej 3
HT
0
1
FT 1 2
3-8
  ROM D3
Odorheiu Secuiesc 4
ACS Sepsi II 2
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  ROM D3
CS Soimii Lipova 2
Pobeda Star Bisnov
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  ROM D3
ACS Ghiroda 5
CS Avantul Periam 1 4
HT
1
0
FT 2 1
3-8
  ROM D3
Farul Constanta II 1 6
Gloria Popesti-Leordeni 2 5
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  ROM D3
Dinamo Bucuresti 2 1
Rapid Bucuresti II
HT
2
1
FT 2 2
7-8
  ROM D3
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 1 5
Jiul Petrosani 1 5
HT
0
1
FT 2 1
2-10
  ROM D3
CNS Cetate Deva 1
Scolar Resita 3
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  BUL D2
Septemvri Simitli [8]
Strumska Slava [6]
HT
1
0
FT 1 3
4-4
  BUL D2
Marek Dupnitza [12] 4
Litex Lovech [17] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  BUL D2
FC Dobrudzha [16] 1
FC Maritsa 1921 [7] 4
HT
1
1
FT 1 3
2-7
  CZE D2
Dukla Prague [1] 3
Marila Pribram [14] 5
HT
1
2
FT 2 3
5-9
  CZE D2
FK Graffin Vlasim [5] 1 2
SK Prostejov [8] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-6
  Croatia U19 L
NK Dugopolje U19
Bjelovar U19 4
HT
1
0
FT 5 0
8-4
  UAE LP
Ajman [7] 1 4
Al Oruba (UAE) [14] 4
HT
1
0
FT 1 1
1-5
  UAE LP
Al-Jazira(UAE) [3] 4
Emirates Club [12] 5
HT
1
0
FT 3 2
7-3
  Fut W5
Spain Indoor Soccer
Japan Futsal
HT
1
2
FT 4 2
0-0
  Fut W5
Iran Futsal 1
USA Futsal
HT
3
1
FT 4 2
0-0
  ROM D1
FC Voluntari [8] 3
CS Mioveni [10] 3
HT
0
0
FT 4 0
2-2
  SVK D1
Spartak Trnava [2] 5
SKF Sered [8] 4
HT
1
0
FT 2 0
4-1
  SVK D2
Sport Podbrezova [1] 1
KFC Komarno [6] 1
HT
0
1
FT 2 3
4-4
  LIT D1
DFK Dainava Alytus [8] 1
Suduva [1]
HT
0
2
FT 1 2
5-2
  JOR D1
Al-Jazeera [6]
Al Faisaly [4]
HT
0
3
FT 0 4
1-3
  ITA YTHL
Sassuolo U20 [15] 3
Genoa U20 [6]
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  WWCPE
Greece (w) [64] 2
France (w) [5]
HT
0
7
FT 0 10
0-6
  WWCPE
Belarus (w) [53] 1
Cyprus (w) [126] 2
HT
2
0
FT 4 1
6-2
  MAL D2
Fgura United [9] 1
Zebbug Rangers [8] 2
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  Pol D4
Baltyk Gdynia 3
Baltyk Koszalin 1
HT
1
1
FT 2 2
7-4
  CHI T
Real Juventud San Joaquin 1 2
La Pintana Unida 5
HT
1
1
FT 2 2
6-4
  INT FRL
Chile (w) [37]
Uruguay (w) [73] 1
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  INT FRL
Ghana (w) [60]
South Africa (w) [55] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-4
  BUL D1
Arda [11] 1
Pirin Blagoevgrad [13] 5
HT
2
0
FT 3 0
4-7
  Finland K
Poxyt 4
CLE 2
HT
0
0
FT 0 1
1-7
  Finland K
NuPS
FC Espoo
HT
0
1
FT 2 4
2-4
  FIN D3 A
FC Ilves-Kissat [9] 2
EPS Espoo [11] 3
HT
0
0
FT 3 0
10-4
  BHR D1
Al-Hala [7] 3
Al-Budaiya [10] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-3
  ARM CUP
BKMA [10] 2
FC Pyunik [4] 1
HT
1
0
FT 1 2
0-8
  UKR D2
Metalist Kharkiv [1] 3
Polissya Zhytomyr [3] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  WWCPE
Italy (w) [14]
Moldova (w) [97] 3
HT
3
0
FT 3 0
10-0
  WWCPE
Slovakia (w) [45] 1
Sweden (w) [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-5
  Finland K
KJP 2
Union Plaani 1 1
HT
1
0
FT 2 2
8-3
  CHI T
Municipal Santiago 1
Escuela Macul 1
HT
2
0
FT 3 0
4-4
  CZE DFL 5
Motorlet PR B 1
Zlicin
HT
0
0
FT 2 1
10-3
  Finland K
Liry 1 1
HaPK 1
HT
0
1
FT 0 6
3-7
  KSA PR
Dhamk [5] 1 1
Al-Shabab(KSA) [12]
HT
0
0
FT 1 1
4-1
  KSA PR
Al-Taawon [14] 3
Al Raed [6] 3
HT
0
1
FT 3 5
3-3
  ITA D2
Como [14] 1
Frosinone [7] 3
HT
0
2
FT 0 2
6-8
  GRE D1
Ionikos [13] 5
Aris Thessaloniki [5] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-5
  DEN D1
Fredericia [2] 1
Helsingor [1] 3
HT
0
0
FT 2 4
4-6
  POL PR
Zaglebie Lubin [9] 4
LKS Nieciecza [18]
HT
0
1
FT 2 1
5-6
  POL D1
GKS Jastrzebie [15] 1
Zaglebie Sosnowiec [17] 3
HT
0
1
FT 1 1
8-4
  CZE D2
Usti nad Labem [12] 3
SK Slovan Varnsdorf [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  CZE CFL
Hlucin [8] 2
Dolni Benesov [13] 1
HT
0
0
FT 3 0
7-4
  CAF CL
Stade Malien de Bamako
AS Sonabel 1
HT
3
0
FT 3 0
0-0
  CYP D1
PAEEK [5] 2
Aris Limassol [8] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  PER D1
Alianza Atletico Sullana [16] 1 5
Cienciano [9] 3
HT
0
0
FT 2 2
2-5
  Syri D1
Al-Wahda Damascus 4
Al-Karamah 1 1
HT
1
0
FT 2 1
7-2
  BOS PL
Sarajevo [4] 6
Leotar [10] 3
HT
0
0
FT 0 1
10-2
  MOL D1
CS Petrocub [2] 1
FC Milsami [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
9-4
  MOL D1
CSF Baliti [3] 4
FC Sfintul Gheorghe [6] 4
HT
0
2
FT 1 2
4-3
  MNE D1
FK Buducnost Podgorica [6] 1
Jezero Plav [9] 2
HT
0
1
FT 0 1
9-1
  WWCPE
Russia (w) [24]
Azerbaijan (w) [78] 1
HT
1
0
FT 2 0
9-1
  WWCPE
Estonia (w) [105] 1
Slovenia (w) [49]
HT
0
2
FT 0 4
1-13
  CYP D2
Nea Salamis [1] 1
E.N.Paralimniou [9] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  CYP D2
Akritas Chloraka [11] 1
Asil Lysi [12] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  Finland K
P-Iirot 1
MaPS Masku 4
HT
1
1
FT 2 1
3-2
  AUS L
SV Donau 1
SC Mannsworth
HT
1
0
FT 1 1
1-9
  POR L3
Amora FC 2
Oriental Dragon 6
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  AUS L
SV Gerasdorf Stammer 1
ASV 13 Vienna 6
HT
1
0
FT 2 2
12-3
  Pol D4
Wikielec 1
Mamry Gizycko 1 4
HT
0
0
FT 1 2
14-2
  DEN D4
FC Sydvest
Aarhus Fremad 2 1
HT
1
2
FT 1 3
10-5
  AUS L
SAK Klagenfurt 1 2
SV Kraig 3
HT
4
1
FT 4 2
4-5
  BUL D2
Etar [3] 2
Sportist Svoge [14] 2
HT
1
0
FT 4 0
2-6
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck [4] 1 1
FC Liefering [2] 1 5
HT
1
2
FT 2 2
3-7
  COL RL
Sellos Colombianos
E.D.P IND. Medellin
HT
1
2
FT 3 5
4-8
  DOM D1
Atletico Pantoja 2
Atletico Vega Real 5
HT
0
0
FT 0 1
7-1
  GER D2
Schalke 04 [7] 1 3
Karlsruher SC [8] 1
HT
1
1
FT 1 2
2-8
  GER D2
Nurnberg [6]
Hansa Rostock [13] 4
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  NOR U19
Lillestrom 2 U19 1
Ham-Kam U19 2
HT
1
0
FT 1 2
7-1
  AUT D2
SKU Amstetten [9]
FC Blau Weiss Linz [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  AUT D2
SV Horn [5] 2
Kapfenberg [13] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-1
  AUT D2
Lafnitz [7] 1
St.Polten [15] 4
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  AUT D2
FC Superfund Pasching [11] 1 2
Austria Wien (Youth) [10] 1
HT
0
1
FT 2 2
3-9
  UKR D1
Desna Chernihiv [5] 3
Rukh Vynnyky [9] 5
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  QAT D1
Al-Wakra [10] 2
Al Rayyan [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
0-7
  QAT D1
Al-Ahli Doha [8] 1
Al-Garrafa [3]
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  Finland K
TPS Turku II 1
VG 62 1
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  AUS L
St Jakob/Rosental 3 2
ATUS Ferach 1 2
HT
0
0
FT 2 2
8-0
  Finland K
LPS Helsinki 1
FC Finnkurd
HT
0
1
FT 1 3
6-6
  SPDRFEF
Athletic Bilbao B [10] 1
Unionistas de Salamanca [2] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  GER D3
Havelse [20] 2
Viktoria koln [18] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-6
  GER Reg
SV Babelsberg 03 [9] 3
Tennis Borussia Berlin [16] 2
HT
3
1
FT 4 2
4-7
  GER Reg
Wacker Burghausen [3]
SV Heimstetten [16]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  GER Reg
ETSV Weiche Flensburg [3]
Heider SV [8] 3
HT
2
1
FT 3 1
10-7
  GER Reg
TSV Buchbach [5] 3
Bayern Munchen (Youth) [2] 2
HT
0
1
FT 2 2
0-7
  POR D2
SC Covilha [8] 1
Penafiel [5] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-9
  FRA D3
Boulogne [8]
Cholet So [11]
HT
0
1
FT 2 3
0-0
  FRA D3
Sedan [4] 1
Creteil [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  FRA D3
Orleans US 45 [16] 5
Annecy [1] 3
HT
1
2
FT 2 2
4-2
  FRA D3
Red Star FC 93 [15] 3
Villefranche [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-0
  FRA D3
Chambly FC [13] 1 2
Bastia Borgo [18] 2
HT
1
0
FT 2 2
6-8
  FRA D3
Sete FC [14] 1
Stade Briochin [10] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  FRA D3
Bourg Peronnas [2] 3
Chateauroux [6] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-6
  FRA D3
Stade Lavallois MFC [9] 2
Le Mans [7] 2
HT
0
1
FT 2 1
1-3
  Fut W5
Angola Futsal
Paraguay Futsal
HT
1
4
FT 1 4
0-0
  Fut W5
Argentina Futsal
Serbia Indoor Soccer 1
HT
3
2
FT 4 2
0-0
  DEN SASL
Aalborg [3] 6
Odense BK [7] 3
HT
0
0
FT 2 0
12-0
  DEN D1
Lyngby [3] 1
Herfolge Boldklub Koge [11] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-5
  DEN D2
HIK Hellerup [8] 2
B93 Copenhagen [3] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  CZE D1
Hradec Kralove [8] 2
Pardubice [13] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-8
  CZE D1
Sigma Olomouc [6] 1 3
Banik Ostrava [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
8-2
  SER D1
Radnik Surdulica [9] 1
Vojvodina Novi Sad [10] 2
HT
0
2
FT 0 2
6-2
  SER D1
Metalac Gornji Milanovac [13] 1
Kolubara [8] 3
HT
1
1
FT 3 1
9-4
  CAF Cup
Marumo Gallants FC [16]
Futuro Kings
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  BLR D1
FC Torpedo Zhodino [9] 3
Energetik-BGU Minsk [10] 5
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  TUR D1
Altay Spor Kulubu [9] 2
Goztepe [12] 2
HT
0
1
FT 2 1
5-3
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [10] 1 7
Karagumruk [7] 3
HT
3
2
FT 3 4
2-5
  UAE LP
Al Ain [1] 1
Ittihad Kalba [10] 2
HT
4
0
FT 4 1
8-3
  KUW Cup
Al-Jahra
Al-Arabi Club (KUW) [6]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  GUA D1
Malacateco [9] 1
Guastatoya [11] 4
HT
2
0
FT 2 1
4-9
  DEN D3
Roskilde 1
Karlslunde IF 2
HT
3
0
FT 4 0
6-5
  WWCPE
Poland (w) [29] 1
Belgium (w) [19] 3
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  WWCPE
Switzerland (w) [20]
Lithuania (w) [106] 2
HT
2
0
FT 4 1
7-2
  AUS L
TSV Neumarkt 1 4
OTSU Hallein 2
HT
0
1
FT 0 3
2-7
  ENG PU23
Aston Villa U23 [5]
West Bromwich U23 [3] 1
HT
3
1
FT 4 2
7-5
  AUS L
Weinland Gamlitz 2
SK Furstenfeld 1 1
HT
0
0
FT 3 0
2-8
  ARGW D1
CA Independiente (w) 4
Rosario Central (w) 1
HT
1
1
FT 3 1
5-3
  DEN D4
Marienlyst 1
Tarup Paarup IF 1 1
HT
0
0
FT 3 0
3-2
  BNY
EC Taveiropolis U20 2
Operario AM U20 2
HT
0
1
FT 0 4
2-7
  ECR R L
Universidad Catolica del Ecuador Reserves 4
Orense Reserves 2
HT
0
0
FT 1 1
9-4
  SPDRFEF
UE Llagostera [11] 2
UE Cornella [13] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
9-2
  Finland K
Kings 1
AC Barca 1 2
HT
0
1
FT 0 2
8-6
  Finland K
FC Espoo 2 2
HIFK 2 1
HT
0
1
FT 3 3
5-2
  GER Reg
Rot-Weiss Essen [1] 1 1
Schalke 04 (Youth) [11] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  SUI Cup
Kriens [10]
FC Zurich [1]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  SUI Cup
Bulle [1] 2
Lausanne Sports [9] 4
HT
0
2
FT 2 2
3-4
90min[2-2],120min[2-3],Lausanne SportsW
  BUL D1
Botev Plovdiv [3]
Beroe Stara Zagora [4] 1
HT
0
0
FT 2 1
3-9
  KSA PR
Al Ahli Jeddah [11] 1
Al-Fateh [2] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-1
  JOR D1
Al-Jalil [11] 1 3
Al Hussein Irbid [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  JOR D1
Ramtha Club [2] 2
Sahab SC [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-6
  SWE D3
Assyriska BK [10] 3
Ullared [9] 1
HT
1
1
FT 3 1
0-6
  WWCPE
Romania (w) [42] 1
Croatia (w) [54] 2
HT
2
0
FT 2 0
2-2
  AUS L
FC Deutschkreutz 1
ASV Siegendorf 1
HT
0
1
FT 0 2
0-9
  AUS L
SC Bad Sauerbrunn 1 2
Parndorf 3
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  Finland K
HPS 2
TiPS 3
HT
1
0
FT 1 1
7-4
  ALB D1
Tirana De Namo [4] 3
KF Laci [7] 4
HT
0
0
FT 1 1
4-6
  NOR D4
Stromsgodset B 3
Oppsal 4
HT
4
0
FT 5 1
8-4
  HOL D1
Sparta Rotterdam [14] 2
NEC Nijmegen [6] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  HOL D2
Volendam [8]
VVV Venlo [6]
HT
1
1
FT 2 1
9-3
  HOL D2
Roda JC [11]
FC Oss [5] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  HOL D2
Almere City FC [12] 1
Jong Ajax (Youth) [15] 2
HT
1
1
FT 2 4
4-12
  HOL D2
De Graafschap [9]
Excelsior SBV [2]
HT
0
0
FT 3 1
8-0
  HOL D2
Den Bosch [18] 3
AZ Alkmaar (Youth) [1]
HT
1
0
FT 2 1
7-10
  HOL D2
NAC Breda [16] 1 2
Emmen [13]
HT
1
1
FT 1 2
8-5
  HOL D2
MVV Maastricht [10] 1 2
FC Eindhoven [7] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  HOL D2
Helmond Sport [17]
FC Utrecht (Youth) [3] 1
HT
0
1
FT 0 3
9-6
  BEL D2
Jeunesse Molenbeek [5] 2
Red Star Waasland [4] 4
HT
1
1
FT 1 3
7-2
  SUI Cup
Concordia Ihrhove 1
Servette [3] 1
HT
1
1
FT 1 4
5-4
  SUI Cup
Neuchatel Xamax [2]
Lugano [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-0
  SUI Cup
Yverdon [9] 2
FC Wil 1900 [7] 1
HT
2
0
FT 3 0
2-4
  ROM D1
Rapid Bucuresti [2] 4
Gaz Metan Medias [15] 2
HT
1
1
FT 1 2
13-4
  CRO D1
Hrvatski dragovoljac [10] 5
Rijeka [3] 1
HT
2
0
FT 2 2
0-16
  BHR D1
Al-Riffa [3] 2
East Riffa [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  BOS PL
Borac Banja Luka [9] 2
NK Siroki Brijeg [7] 1
HT
2
1
FT 2 1
11-1
  LUX D1
Progres Niedercorn [3] 2
Hostert [11] 5
HT
2
1
FT 3 1
6-1
  WWCPE
Northern Ireland (w) [48]
Luxembourg (w) [122] 4
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  WWCPE
Hungary (w) [44] 1
Scotland (w) [22] 1
HT
0
1
FT 0 2
1-6
  WWCPE
England (w) [8]
North Macedonia (w) [131] 3
HT
3
0
FT 8 0
10-0
  BRA SPC
Juventus SP [10] 1 4
Taubate [13] 4
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  BRA SPC
Sao Caetano [16] 2
Portuguesa Desportos [6] 1
HT
0
1
FT 1 1
4-4
  BNY
Santa Cruz PE U20 1
Ferroviario do Cabo U20 1
HT
5
0
FT 6 0
10-2
  ENG U23LC
Everton U23 [23] 3
Sheffield Utd U23 [23] 2
HT
1
2
FT 1 3
2-2
  CHI T
Osorno 3
Lota Schwager 1
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  BRCP 2
Visao Celeste
Palmeira RN 1
HT
0
0
FT 2 1
1-3
  ENG PU23
Blackburn Rovers U23 [12] 1 2
Tottenham Hotspur U23 [5] 6
HT
2
3
FT 3 3
4-7
  BNY
Dourados AC U20 1
Aquidauanense U20 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  BNY
Gremio FBPA U20 2
Brasil de Pelotas U20 2
HT
0
0
FT 2 0
15-1
  BNY
Uniao ABC Youth 1 3
Comercial FC U20 3
HT
1
1
FT 4 1
8-3
  BRCP 2
Riachuelo AC
Alecrim Natal RN
HT
1
2
FT 4 3
5-6
  BRA CPY
Sao Paulo U20
SERC Brasil U20
HT
8
0
FT 12 1
6-2
  COL RL
Nueva Generacion GCC 2
CF UC 3
HT
1
0
FT 1 0
7-6
  HOL D2
Dordrecht [19] 4
SC Telstar [20] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  PER D1
UTC Cajamarca [4] 1
Sporting Cristal [3]
HT
0
3
FT 1 6
2-7
  WWCPE
Wales (w) [34] 1
Kazakhstan (w) [82]
HT
2
0
FT 6 0
10-0
  GER D1
Hertha Berlin [16] 1
Greuther Furth [18] 2
HT
0
0
FT 2 1
9-4
  ITA D2
Brescia [1] 1
Crotone [15] 4
HT
1
0
FT 2 2
3-7
  POL PR
Lech Poznan [1] 2
Wisla Krakow [4] 6
HT
2
0
FT 5 0
3-5
  URU D1
Rentistas [16] 4
Boston River [15] 3
HT
0
1
FT 1 2
17-3
  ARG D2
Atletico Rafaela [16] 1 8
Ferrol Carril Oeste [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-3
  WAL FAWC
Afan Lido [13] 4
Goytre Utd [4] 2
HT
0
0
FT 1 2
3-7
  WAL FAWC
Taffs Well [9] 2
Undy Athletic [15] 4
HT
0
0
FT 3 0
3-1
  WAL FAWC
Port Talbot [16]
Ammanford [8]
HT
0
3
FT 1 7
0-0
  WAL FAWC
Llanelli [6] 4
Llantwit Major [2] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-2
  BNY
Goias U20 1
Aparecida EC U20 3
HT
4
0
FT 7 0
6-1
  POR L3
Uniao Leiria 1
Alverca 1
HT
2
0
FT 3 0
3-3
  ARG D2
CA Brown Adrogue [2] 3
Club Atletico Guemes [3] 3
HT
1
1
FT 1 3
2-2
  ITA D1
Sassuolo [9]
Torino [11] 4
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  BEL D1
Cercle Brugge [13] 2
KAS Eupen [6] 3
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  SCO L2
Edinburgh City [5] 4
Stirling Albion [3] 3
HT
1
1
FT 2 2
3-8
  Welsh PR
Newtown AFC [7] 3
Aberystwyth Town [10] 4
HT
0
1
FT 1 2
6-6
  SCOFAC
East Stirlingshire
Fort William [18]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  IRFAIC
Bohemians [5]
Maynooth University Town FC 1 1
HT
3
0
FT 4 0
7-1
  IRFAIC
UC Dublin [2] 5
Waterford United [8] 3
HT
1
1
FT 2 3
2-4
  IRFAIC
St. Patricks Athletic [2] 1 1
Wexford (Youth) [10] 1 5
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  WWCPE
Netherland (w) [4] 1
Czech (w) [27] 1
HT
0
0
FT 1 1
17-2
  WAL FAWC
Gresford [8] 1
Llangefni town [16] 3
HT
0
0
FT 3 0
5-2
  WAL FAWC
Pontypridd [1] 1
Briton Ferry Athletic [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  ENG PR
Newcastle United [19] 2
Leeds United [17] 2
HT
1
1
FT 1 1
4-5
  SPA D1
Celta Vigo [18] 3
Cadiz [16] 3
HT
0
2
FT 1 2
7-1
  FRA D1
Strasbourg [15] 2
Metz [18] 4
HT
3
0
FT 3 0
3-7
  SPA D2
AD Alcorcon [21] 4
Almeria [4] 2
HT
0
3
FT 0 4
5-2
  SPDRFEF
Castellon [14]
Atletico Sanluqueno [7]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  SPDRFEF
Extremadura [19] 2
Racing de Ferrol [11] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  BRA D2
Brusque FC [14]
Vitoria BA [17] 3
HT
0
0
FT 0 0
10-2
  SCOFAC
Cumbernauld Colts 2
Buckie Thistle FC [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
2-7
  BOL D1
San Jose [16] 1 6
Real Potosi [15] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  IRFAIC
Finn Harps [7] 1 1
Dundalk [9]
HT
1
2
FT 3 3
6-7
  ARG D2
San Martin San Juan [12] 2
Almagro [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
8-5
  MAL D2
St Georges [10] 3
Naxxar Lions [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  CHI T
Club Deportivo Pilmahue 4
Linares Unido 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  CHI T
Deportes Rengo 1
CD Provincial Ranco 4
HT
1
0
FT 3 0
2-3
  LCE D3
Augnablik Kopavogur
Dalvik Reynir
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  ICE U19L
Stjarnan SkinandiU19 2
Throttur Reykjavik U19 1
HT
4
1
FT 5 1
4-5
  INT FRL
Brazil (w) [7] 1
Argentina (w) [35] 1
HT
1
0
FT 3 1
6-2
  POR D1
Portimonense [7] 4
Santa Clara [14] 3
HT
2
1
FT 2 1
4-2
  VEN D1
Atletico Venezuela [4] 4
Mineros de Guayana [5] 2
HT
1
1
FT 2 1
9-0
  USA NPSL
Toronto FC II