USA NPSL
Toronto FC II 1
Fort Lauderdale Strikers
HT
2
1
FT 2 1
5-6
  USA NPSL
Toledo Villa FC 1
South Bend Lions 1
HT
0
1
FT 0 3
4-10
  USA NPSL
Florida Fusion 4
Juventus Academy Miami 2
HT
1
1
FT 2 1
5-1
  USA NPSL
North Carolina Fusion U23 1
Wake FC
HT
4
0
FT 4 1
10-3
  USA WPSL
Lansing United (w) 1
Corktown AFC (w)
HT
0
1
FT 0 4
4-10
  Brazil W L
SC Corinthians Paulista (w) 2
Minas ICESP DF (w) 1
HT
4
0
FT 5 0
8-4
  ECU D2
Guayaquil SC 1 4
Sociedad Deportivo Quito 3
HT
0
2
FT 0 2
5-1
  USA NPSL
New Orleans Jesters
Tallahassee SC
Pend.
  USA WPSL
Chicago Mustangs (W)
Chicago KICS FC (W)
Pend.
  USL D1
Hartford Athletic [14] 1
Loudoun United [31] 2
HT
1
0
FT 2 1
6-6
  USA NPSL
Georgia Revolution 2
Metro Louisville FC 2
HT
2
0
FT 3 1
5-3
  USA IL
Michigan Stars 1
Maryland Bobcats FC 1
HT
0
0
FT 1 3
4-1
  USA NPSL
Southern Soccer Academy Kings 3
Asheville City SC 3
HT
0
0
FT 2 0
2-7
  USA NPSL
Tampa Bay United
The Villages
HT
1
0
FT 3 1
  USA NPSL
Westchester Flames
New York Red Bull U23
Pend.
  USA NPSL
WPB Academy CF
Juventus Academy Doral
Pend.
  MLS
New York City Football Club [5] 3
New England Revolution [1] 2
HT
0
1
FT 2 3
7-5
  MLS
Toronto FC [12] 2
Orlando City [3] 3
HT
2
2
FT 2 3
8-6
  MLS
Columbus Crew [8] 2
Chicago Fire [13] 2
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [1] 3
Pittsburgh Riverhounds [13] 1
HT
0
1
FT 1 2
4-3
  USA NPSL
Miami United 7
Naples United FC 1
HT
1
0
FT 2 0
9-5
  USA IL
Chattanooga 3
Stumptown Athletic FC 1
HT
0
1
FT 0 1
12-2
  USL D1
Birmingham Legion [4]
Austin Bold [12]
Abd
  MLS
FC Cincinnati [14] 2
Colorado Rapids [4] 4
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  Grenada D1
Mt Rich SC 1
Hard Rock FC 2
HT
0
2
FT 0 3
7-4
  BRA D1
Flamengo [9] 2
Bragantino [4] 3
HT
1
1
FT 2 3
14-2
  BRA D2
Sampaio Correa [8]
Confianca SE [13] 1
HT
0
1
FT 3 1
5-1
  BRA D2
Vila Nova [10]
Coritiba PR [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  USA WPSL
Fire and Ice SC(w)
Columbus Eagles (w)
HT
1
0
FT 6 0
7-5
  ARU DDH
SV Deportivo Nacional 2
SV La Fama 4
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  ECU CUP
9 de Octubre
Club Sport Emelec 2
HT
1
0
FT 2 0
7-7
  PCB
Carlos Manucci 1
Deportivo Llacuabamba 4
HT
2
0
FT 3 0
2-9
  MLS
DC United [10] 2
Club Internacional de Futbol Miami [11] 2 5
HT
0
0
FT 1 0
1-4
  USL D1
Tulsa Roughneck [10] 2
Louisville City FC [7] 1
HT
1
3
FT 2 3
3-4
  USA WD1
Chicago Red Stars (w) [6]
Washington Spirit (w) [3]
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  USA NPSL
Tormenta FC 4
Greenville Triumph 4
HT
2
0
FT 3 1
4-5
  USA NPSL
Forward Madison FC
New England Revolution B
HT
0
1
FT 0 2
  MLS
FC Dallas [13] 2
Minnesota United FC [12] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  USL D1
Memphis 901 [21] 2
OKC Energy FC [30] 1 5
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  USL D1
San Antonio [16] 5
Rio Grande Valley [3] 4
HT
1
1
FT 1 1
4-4
  USA NPSL
North Texas SC 1 2
FC Tucson 2 3
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  FFSA WPL
West Adelaide Reserve (w)
Fulham United Reserves (w)
HT
2
1
FT 4 2
4-1
  USA WPSL
Lamorinda United (W) 1
MVLA Wolves (w)
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  MLS
Austin FC [10] 1
San Jose Earthquakes [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-7
  Solo ISL
Honiara City FC 2 3
Kula FC 1
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  MLS
LA Galaxy [3]
Seattle Sounders [1]
HT
1
1
FT 1 2
1-4
  USA WPSL
FC Davis (W)
Pleasanton Rage (w) 1
HT
2
0
FT 4 1
6-4
  USA WPSL
California storm (w)
San Ramon (w)
HT
2
0
FT 4 2
6-1
  NZC
Birkenhead United 1
Auckland United 3
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  NZC
Lower Hutt City 2
Wellington Olympic 1
HT
2
0
FT 2 1
4-9
  NZC
Western Suburbs
Napier City Rovers 4
HT
2
0
FT 3 0
6-4
  USA IL
LA Force 2
New Amsterdam 1
HT
2
0
FT 2 0
1-2
  EGY D2
El Alominiom
Asmant Asyut
HT
0
2
FT 1 2
  USA NPSL
FC Golden State
Las Vegas Legends
HT
3
0
FT 5 0
  AB U20 L
Wollongong Wolves U20 3
Marconi Stallions U20 1
HT
0
1
FT 2 1
3-6
  AGC R
Surfers Paradise Reserves 2
Palm Beach SC Reserves 1
HT
0
1
FT 1 1
9-4
  MLS
Portland Timbers [8] 2
FC Kansas City [2] 3
HT
2
1
FT 2 1
2-10
  USL D1
Las Vegas Lights [27] 1
Orange County Blues FC [15] 2
HT
1
0
FT 1 3
1-3
  USL D1
San Diego loyalty [22] 4
Phoenix Rising FC [2] 4
HT
1
0
FT 2 1
2-5
  Aus VPL U20
Avondale FC U20 [2] 1
Dandenong City U20 [14] 2
HT
2
0
FT 4 1
4-7
  Aus VPL U20
St. Albans Saints U20 [12] 1
Bentleigh greens U20 [3] 3
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  ANQ U23
Tuggeranong United U23
Kumar U23
HT
3
0
FT 12 0
11-5
  AB U20 L
Sydney United 58 U20 2
Northbridge FC Bulls U20
HT
1
0
FT 1 2
10-7
  JWD2
Kibi International University (w) [8]
Shizuoka Sangyo University (w) [3]
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  JWD2
Fukuoka AN (w) [4]
JFA Academy Fukushima (w) [2]
HT
0
1
FT 1 7
  Aus VPL U20
Heidelberg United U20 [13] 4
Green Gully Cavaliers U20 [7] 1 2
HT
2
2
FT 2 3
5-8
  AB U20 L
APIA Leichhardt Tigers U20 1 3
Rockdale City Suns U20 3
HT
0
1
FT 0 2
7-0
  AB U20 L
Mounties Wanderers U20 1
St George City FA U20 2
HT
1
0
FT 2 1
7-3
  AUS CTL U23
Gungahlin Utd U23 2
Canberra Olympic U23 1
HT
1
2
FT 3 3
3-8
  MLS
Los Angeles FC [9]
Houston Dynamo [6] 3
HT
0
0
FT 1 1
8-2
  AB U20 L
Blacktown City FC U20 1 1
Sutherland Sharks U20 2
HT
1
1
FT 2 1
5-7
  AB U20 L
Hakoah Sydney City East U20 1
SD Raiders U20
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  Solo ISL
Henderson Eels FC 1
Central Coast Football Club 1 2
HT
1
0
FT 2 2
2-2
  AB U20 L
Sydney Olympic U20 4
Mt Druitt Town Rangers U20 1 3
HT
1
0
FT 1 0
5-1
  JPN D3
Yokohama SCC [12] 1
Fujieda MYFC [10] 2
HT
2
1
FT 4 3
4-3
  JPN JFL
Verspah Oita [3]
Ban Di Tesi Iwaki [1]
HT
0
0
FT 1 2
  JPN JFL
Sony Sendai [7] 3
Osaka FC [5] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-2
  JPN JFL
Veertien Kuwana [13] 1
FC Kariya [17] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-8
  JPN JFL
Matsue City FC [12] 1 1
Maruyasu Industries [11]
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  JPN JFL
Kochi United [10]
Honda Lock SC [14]
HT
1
0
FT 1 0
  JPN WD1
Yamato Sylphid (w) [12]
Ehime FC (w) [7]
HT
2
2
FT 4 2
2-4
  JPN WD1
AS Harima ALBION (w) [8]
Yokohama FC Seagulls (w) [5]
HT
1
1
FT 2 2
  JWD2
Tsukuba FC (w) [6]
Norddea Hokkaido (w) [5]
HT
0
0
FT 2 0
2-0
  JWD2
Okayama Yunogo Belle (w) [7]
Gunma FC White Star (w) [1]
HT
0
2
FT 0 6
  JAP FutL
Espo Lada Hokkaido Futsal
Bardral Urayasu Futsal
HT
0
1
FT 2 3
  Australia T S L
Olympia FC Warriors (w)
Taroona (w) 1
HT
0
1
FT 2 2
6-2
  AUS NSW
Wollongong Wolves [6] 2
Marconi Stallions [10] 3
HT
0
0
FT 0 1
1-9
  NSW-N TPL
Charleston City Blues [8] 1
Adamstown Rosebuds FC [9] 1
HT
1
2
FT 3 3
3-5
  Aus CTLW
Canberra FC (w)
Tuggeranong Utd(w)
HT
7
0
FT 12 1
14-1
  Aus GL
Surfers Paradise 3
Palm Beach 4
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  JPN D3
AC Nagano Parceiro [9]
Kataller Toyama [2]
HT
2
0
FT 4 0
5-5
  AUS NSW
Northbridge Bulls [9] 2
Sydney United [2] 2
HT
0
1
FT 1 1
4-6
  AUS VPL
St Albans Saints [12] 3
Bentleigh greens [3] 2
HT
0
1
FT 1 3
5-3
  AUS VPL
Heidelberg United [5] 3
Green Gully Cavaliers [10] 3
HT
0
0
FT 1 0
4-6
  JPN WD1
Angeviolet Hiroshima (w) [11]
IGA Kunoichi (w) [1]
HT
0
3
FT 1 4
1-8
  AUS CGP
Tuggeranong United [8] 2
Cooma Tigers [3]
HT
0
1
FT 1 2
3-6
  FFSA WPL
Bankstown City Lions (w)
Manly Utd (w)
HT
1
1
FT 1 4
3-9
  FFSA WPL
University of Sydney (w)
Blacktown Spartans(w)
HT
2
0
FT 2 0
8-2
  ANSW L
Mounties Wanderers 3
St George City FA
HT
1
1
FT 1 3
4-8
  ANSW L
Hake Ya Dong in Sydney City 1
SD Raiders FC 1
HT
1
1
FT 1 2
9-5
  ANSW L
Central Coast Mariners (Youth) 4
Spirit FC 3
HT
2
2
FT 4 2
7-5
  AUS VS L
Melborune Victory NPL 1 2
Springvale White Eagles 1
HT
2
0
FT 2 2
3-3
  Aus CTLW
Gungahlin United(w)
Wagga City Wanderers (w)
HT
3
0
FT 4 0
12-0
  AUS NSW
A.P.I.A. Leichhardt Tigers [7] 2
Rockdale City Suns [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
9-3
  AUS NSW
Blacktown City Demons [1]
Sutherland Sharks [11]
HT
2
0
FT 3 2
8-6
  AUS CGP
Gungahlin United [7]
Canberra Olympic [5] 1
HT
3
0
FT 4 0
4-8
  Solo ISL
Laugu United 1
Southern United Honiara
HT
2
0
FT 6 0
7-7
  HK D2
Flower [3] 3
Kwun Tong [1] 1
HT
0
0
FT 2 1
9-1
  HK D2
Wan Chai [5] 1
Chelsea FC Soccer School (HK) [13] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-2
  HK D2
Yau Tsim Mong [14] 2
Lucky Mile FC [10]
HT
0
2
FT 1 4
2-4
  HK D2
Sao Jose(AP) [8]
Tuen Mun Football Team [7]
HT
0
0
FT 5 1
4-5
  HK D2
Fu Moon FC [12] 1
Kowloon City [9]
HT
1
2
FT 2 2
13-3
  HK D2
Kwong Wah AA [4]
Mutual Football Club [11]
HT
0
0
FT 5 3
  HK D2
Tung Sing FC [2]
Kwai Tsing District FA [6] 2
HT
3
0
FT 5 0
5-1
  FFSA WPL
Northern Tigers FC (w)
APIA Leichardt (W)
HT
0
0
FT 1 1
0-1
  JPN D2
SC Sagamihara [22]
Tokyo Verdy [9] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  JPN D3
Miyazaki [5]
Kamatamare Sanuki [13]
HT
1
1
FT 2 2
3-1
  AUS NSW
Sydney Olympic [5] 1
Ted Reiter Mountain City Rovers [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  AUS BPLD1
New Farm [10]
North Pine United [2]
HT
1
1
FT 2 1
  QLD D1
North Star 1 2
Caboolture FC 1 3
HT
1
1
FT 1 1
5-8
  AUS D1
Melbourne City [1] 3
FC Macarthur [6] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-7
  FFSA WPL
Macarthur Rams (w) 2
NWS Koala (w)
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  AUS WQSL
Logan Lightning (w)
The Gap NPL (w)
HT
3
0
FT 3 0
4-2
  AUS WQSL
Sunshine Coast Wanderers (W)
Capalaba (w)
HT
0
2
FT 1 5
4-3
  JAP FutL
Nagoya oceans Futsal
Shonan Bellmare Futsal 1
HT
3
0
FT 5 0
  AB U20 L
Sydney FC U20
Manly United U20
HT
0
0
FT 1 2
  WAUS WD1
Sorrento (w)
ECU Joondalup (w)
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  KOR D1
Ulsan Hyundai FC [1] 1
Seongnam FC [10] 1
HT
2
1
FT 2 2
2-4
  KOR D2
Bucheon FC 1995 [10] 1
Gyeongnam FC [6] 3
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  KOR D2
Chungnam Asan [9] 2
Jeonnam Dragons [2] 3
HT
0
1
FT 0 1
1-3
  JPN D3
Imabari FC [14]
FC Gifu [1] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  KCL 4
Chungju Citizen [2]
Seoul United [11]
HT
1
0
FT 2 2
  A FFA Cup
Gold Coast Knights [3] 2
Sunshine Coast Wanderers FC [6] 3
HT
3
0
FT 4 0
4-4
  AUS WQSL
Weston Pud(w)
Brisbane City (w) 1
HT
2
1
FT 4 2
5-1
  AUS WBPL
Ipswich knights SC W
Matsuyama (w)
HT
1
0
FT 1 0
0-5
  WAUS WD1
Northern Redbacks (w)
Subiaco AFC (w)
HT
1
1
FT 2 1
12-2
  AUS WBPL
Mount Gravatt Hawks (W)
Southside Eagles (w)
HT
0
0
FT 2 0
10-0
  HK D1
Shatin SA [5] 1 1
Wing Yee FT [6] 1
HT
2
2
FT 3 3
1-0
  HK D1
Eastern District SA [10]
Yuen Long FC [9] 1
HT
1
2
FT 3 5
8-2
  HK D1
Wofoo Tai Po [12] 5
Hong Kong FC [1] 2
HT
2
2
FT 3 4
3-10
  HK D1
Sham Shui Po [4] 1
Citizen [7] 4
HT
3
2
FT 4 2
7-6
  HK D1
Central Western District RSA [8] 3
South China AA [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-7
  HK D1
North District FC [2] 2
Wong Tai Sin [14] 1
HT
2
0
FT 2 1
9-2
  HK D1
Kai Jing [11] 1
Metro Gallery [13]
HT
3
2
FT 8 3
6-7
  JPN D1
Kashima Antlers [9] 2
Vegalta Sendai [18] 1
HT
0
0
FT 1 1
10-2
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [16]
Pocheon FC [1]
HT
0
2
FT 2 2
2-6
  KCL 4
Dangjin Citizen [3]
Pyeongchang FC [5]
HT
0
0
FT 1 0
  KCL 4
Gangwon II [8] 1
Yeoju Sejong [13] 1
HT
0
0
FT 0 2
13-4
  Greece U19
AEL Larisa U19
OFI Crete U19
HT
0
2
FT 0 4
  QLD D1
Brisbane Wolves
Holland Park Hawks FC 1
HT
1
0
FT 1 3
2-12
  QLD D1
Sunshine Coast FC
Western Pride 3
HT
1
2
FT 2 3
5-5
  POL U19
GKS Grunwald Ruda Slaska U19
Polonia Bytom U19 1 2
HT
0
4
FT 1 6
3-5
  BUL PLW
Lokomotiv Plovdiv (w) 1
FK Lokomotiv Stara Zagora (w) 2
HT
0
1
FT 1 2
3-5
  AUS BPL
Albany Creek [1] 2
Acacia Ridge [9] 1 2
HT
3
1
FT 4 1
3-4
  AUS L
Slovan HAC 2
SV Wienerberger 1
HT
1
1
FT 1 3
6-3
  AUS L
Annabichler SV
SC St Stefan
HT
0
2
FT 0 4
3-1
  Italy Youth C C
Arezzo U19 3
Cesena U20 1 1
HT
1
1
FT 3 3
7-3
  AUS NSW
Sydney FC (Youth) [12] 2
Manly United [3]
HT
1
0
FT 2 2
5-9
  JAP FutL
Nagano Futsal
Fuchu Athletic FC Futsal
HT
2
1
FT 2 3
  JPN D2
Mito Hollyhock [10] 3
Montedio Yamagata [8]
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  INT CF
Gazovik Orenburg [2]
Fehervar Videoton [3]
HT
0
0
FT 2 0
  POR JB
Seia FCU17 [3]
Academico Viseu U17 [4]
HT
0
0
FT 4 1
  SPA WD2
Real Betis B (w) 2
Victoria CF (W)
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  SPA WD1
Athletic Club Bibao (w) [11] 1
Sevilla FC (w) [9] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  GER D2
Monchengladbach (w) 1
TSG 1899 Hoffenheim II (w) 2
HT
0
0
FT 0 1
5-7
  ALG U21
ES Setif U21 4
CA Bordj Bou Arreridj U21 4
HT
1
2
FT 2 2
4-1
  KOR D2
Busan I Park [5]
FC Anyang [3] 1
HT
1
1
FT 4 5
2-2
  Spain D4
AD Complutense Alcala 2
Atletico Pinto 2
HT
0
0
FT 0 0
1-2
  Spain D4
CD Paracuellos Antamira
Mostoles CF
HT
1
1
FT 3 1
  Spain D4
DAV Santa Ana
Villaverde Boetticher CF
HT
3
0
FT 4 2
  Spain D4
Villanueva del Pardillo
CD El Alamo 2
HT
3
0
FT 3 0
  SPA WD2
Berriozar CF (w)
San Ignacio (w)
HT
0
0
FT 0 2
3-4
  SPA WD1
CDEF Logrono (w) [18] 1
Atletico de Madrid (w) [5] 2
HT
0
2
FT 0 2
4-2
  BSWCP
Ukraine Beach (W)
Czech Republic Beach Soccer (w)
HT
0
0
FT 2 0
  JPN D1
Urawa Red Diamonds [8]
Shonan Bellmare [14]
HT
1
1
FT 2 3
9-2
  JPN D2
Thespa Kusatsu [18]
Machida Zelvia [7]
HT
0
1
FT 0 1
6-6
  JPN D2
Giravanz Kitakyushu [19] 1
Ehime FC [20] 2
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  KCL
Cheonan City [8] 2
Gangneung City [14]
HT
0
0
FT 2 0
4-5
  SW D1
Mallbackens IF (w) [7]
Moron BK (w) [2]
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  SW D1
Umea IK (w) [3]
IFK Kalmar (w) [4] 2
HT
2
0
FT 2 1
6-1
  POR JB
Limianos U17 [2]
Palmeiras FC(U17) [1]
HT
0
0
FT 0 3
  POR JB
Pacos Ferreira U17 [3]
Boavista U17 [4]
HT
0
0
FT 3 0
  POR JB
FC Famalicao U17 [2]
Padroense U17 [1]
HT
0
0
FT 1 4
  POR JB
Regua U17 [4]
Sp Espinho U17 [3]
HT
0
0
FT 0 7
  POR JB
Salgueiros U17 [1]
Lusitania Lourosa U17 [2]
HT
0
0
FT 1 1
  POR JB
Tondela U17 [1]
Feirense U17 [2]
HT
0
0
FT 2 3
  POR JB
Louletano U17 [5]
Portimonense U17 [3]
HT
0
0
FT 1 1
  TUR U19
Ankaragucu U19 2
Fatih Karagumruk U19 3
HT
0
1
FT 1 4
6-9
  EST D2
Elva [8] 1
FC Maardu [2] 3
HT
0
4
FT 0 6
2-9
  EST D2
Paide Linnameeskond B [5]
Parnu JK [6]
HT
2
0
FT 4 0
14-1
  EST D3
Laanemaa Haapsalu [4] 1
Vandra JK Vaprus [8] 3
HT
1
0
FT 6 1
10-2
  EST D3
JK Tallinna Kalev II [10] 1
Halliu football College [2] 1
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  SPA WD2
Atletico Arousana (w) 1
Sporting Gijon II (W)
HT
1
0
FT 1 4
3-9
  SPA WD2
CD Pradejon (w) 1
Union Viera CF (w) 4
HT
1
0
FT 4 1
9-1
  SPA LU19
Las Palmas U19 1
Deportivo La Coruna U19
HT
1
0
FT 2 1
6-5
  Lit II Lyga
Fortuna Kaunas 2
FK Viltis Vilnius
HT
0
2
FT 0 6
2-15
  SPA WD1
Santa Teresa CD (w) [17] 1
Real Madrid (w) [2]
HT
0
4
FT 1 5
4-6
  POL ME
Gornik Zabrze (Youth) [5]
Zha Buse U19 [13]
HT
0
1
FT 0 2
  POL ME
SMS Lodz Youth [12]
Korona Kielce (Youth) [15]
HT
2
0
FT 2 1
  POL ME
Escola Varsovia Warszawa Youth [9]
Wisla Krakow (Youth) [2]
HT
0
1
FT 0 1
  JPN D3
Roasso Kumamoto [6]
Gainare Tottori [15] 1
HT
1
0
FT 1 1
10-6
  HK WPR
HKFC (w) 1
Chelsea SS HK (w)
HT
1
0
FT 3 1
5-2
  POR JB
oeiras U17 [4]
Cova da Pied U17 [1]
HT
0
0
FT 0 1
  BSWCP
Switzerland Beach Soccer (w)
Russia Beach Soccer (w)
HT
0
0
FT 0 6
  NOR D2
Egersunds IK [8] 4
Nardo FK [6] 2
HT
3
0
FT 3 0
6-4
  INT CF
SV Deutz 05
SpVg Porz 1919
HT
0
0
FT 0 0
0-1
  SWE WD1
Vaxjo (w) [12] 2
Djurgardens (w) [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  LIT D2
Suduva Marijampole II [11]
FK Minija [12]
HT
0
0
FT 0 1
  Spain D4
UD San Fernando 3
CD Buzanada 3
HT
0
1
FT 1 1
9-3
  Spain D4
La Quadra
Atletico Tacoronte
HT
0
0
FT 2 0
  Spain D4
Tenisca
CD Atletico Paso
HT
0
0
FT 0 0
90min[0-0],120min[0-0],TeniscaWin
  NIR WD1
St. James Swifts (W) 1
Ballymena Utd (w)
HT
6
1
FT 9 1
4-1
  Zam SL
Nkwazi
NAPSA Stars
HT
0
0
FT 1 0
  Tanzania PL
Kagera Sugar 1
Ihefu SC
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  SAWL
Umlazi Arsenal FC (w) 2
Sapphire FC (W) 2
HT
2
2
FT 3 4
8-0
  POL RL
UWKS Legia Warszawa 2
AP Eskadra 3
HT
2
0
FT 3 3
8-2
  MAC D1
Sporting de Macau [7]
PSP Macau [6] 1
HT
2
2
FT 3 2
3-2
  SPA WD1
UD Granadilla Tenerife Sur (w) [6] 2
Rayo Vallecano (w) [13] 1
HT
1
0
FT 2 0
8-0
  FAR WD1
Ki Klaksvik (w) 1
EB/Streymur (W)
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  NOR D2
Hodd [7] 1
Senja [10] 1
HT
0
0
FT 3 0
12-5
  Lit II Lyga
FM Klaipedos 1
Utenis Utena 1
HT
0
0
FT 1 1
4-5
  Lit II Lyga
Hegelmann Litauen II 2
Niesky
HT
2
1
FT 3 4
5-3
  SPA WD1
Levante UD (w) [3]
Colegio Aleman Valencia (w) [8]
HT
1
0
FT 1 1
11-7
  NOR D2
Levanger FK [11] 1
Notodden FK [9] 2
HT
1
1
FT 2 4
9-6
  SWE D3
FC Stockholm Internazionale [5] 3
Karlbergs BK [9] 1
HT
0
1
FT 2 1
8-2
  SW D1
Brommapojkarna (w) [9] 1
Jitex DFF (w) [11]
HT
2
0
FT 4 1
4-5
  KAZ D1
Lashyn Karatau [5] 2
Kairat Academy [7] 1
HT
2
2
FT 2 2
4-4
  Ken D1
Posta Rangers 1
Bidco United
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  Ken D1
Gor Mahia 2
Sofapaka FC 1
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  Ken D1
Kariobangi Sharks 1
Tusker 2
HT
0
0
FT 0 1
2-7
  Ken D1
Kibera Black Stars 1 3
Shabana FC 1
HT
2
0
FT 2 1
6-3
  Ken D1
Muranga Seal 2
Nairobi Stima 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  BHU TL
Gelephu 1
Transport United FC 3
HT
2
1
FT 2 4
3-14
  NOR D1 W
Grei (w)
Aasane (w) 1
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  LIT ALW
FK Vilnius (W)
FK Zalgiris Vilnius (w) 2
HT
0
0
FT 3 0
6-2
  POL U19
AP Reissa Poznan U19 1
Vineta Wolin U19
HT
1
1
FT 3 1
8-4
  NOR D2
Kvik Halden [4] 2
Tromsdalen [8] 1
HT
1
0
FT 3 1
8-5
  MPRE L
Karonga United 3
Silver Strikers 1
HT
0
0
FT 0 1
3-0
  MPRE L
TN Stars 1
Ekwendeni Hammers 2
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  TAJ L1
FK Eskhata [2]
Dushanbe-83 [8]
HT
1
1
FT 3 1
  TAJ L1
Faizkand [4]
FC Khatlon [3] 2
HT
0
2
FT 1 2
8-6
  MOZ C
Costa do Sol Maputo 1 2
Black Bulls 4
HT
2
2
FT 2 2
2-3
  NOR D1
Mjondalen IF [13] 1
Stromsgodset [8] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  ENG Conf
Hartlepool United [4] 3
Torquay United [2] 3
HT
1
0
FT 1 1
8-8
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-4],Hartlepool UnitedWin
  SWE D2
Trelleborgs FF [6] 1
Falkenberg [15] 2
HT
1
0
FT 2 1
6-7
  SWE D1 SN
IFK Malmo FK [10] 2
Oskarshamns AIK [2]
HT
1
0
FT 2 0
2-9
  FIN D2
KPV [12] 2
MuSa [3] 4
HT
0
2
FT 1 2
  FIN D2
Jaro [1] 3
PK-35 Vantaa [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-4
  FIN D2
Klubi 04 Helsinki [10] 4
Gnistan Helsinki [11] 1 5
HT
0
3
FT 0 3
3-1
  FIN D3 A
PS Kemi Kings [11] 2
FC Vaajakoski [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  FIN D3 A
Jyvaskyla JK [7] 3
JS Hercules [1] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  FIN D3 A
SJK Akatemia [3] 2
OLS Oulu [8] 1
HT
2
2
FT 3 3
4-2
  FIN D3 A
Narpes Kraft [10] 3
GBK Kokkola [12] 1 5
HT
2
0
FT 3 0
2-5
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta [4] 1
Mypa [10] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-4
  FIN D3 A
Lahden Reipas [6] 1
KaPa [11]
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  INT CF
AIK Solna [3]
IK Sirius FK [12]
HT
2
1
FT 3 3
  SWE D3
Karlstad BK B [10]
IFK Tidaholm [14]
HT
1
1
FT 3 2
8-5
  SWE WD1
BK Hacken (W) [2] 1
AIK Solna (w) [8] 1
HT
5
0
FT 10 0
16-1
  SWE WD1
Pitea IF (w) [10] 1
Hammarby (w) [5] 2
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  SW D1
Bollstanas Sk (w) [12] 1
Sundsvalls DFF (w) [14] 1
HT
1
2
FT 1 3
14-4
  SW D1
Borgeby FK (w) [13] 1
Lidkopings FK (w) [8]
HT
0
0
FT 1 3
5-1
  SW D1
IK Uppsala (w) [1]
IFK Norrkoping DFK (w) [10] 2
HT
1
2
FT 3 2
4-1
  BSWCP
Spain Beach Soccer (w)
England Beach Soccer (w)
HT
0
0
FT 1 3
  BRA PB
Sousa PB [1] 3
Campinense [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  UZB D1
Shurtan Guzor [11]
Xorazm Urganch [5]
HT
1
1
FT 2 1
  UZB D1
Yangiyer [8]
Oktepa [7]
HT
0
0
FT 2 1
  UZB D1
FK G'ijduvon [2]
FC Neftgazmontaj [5]
HT
1
1
FT 1 2
  Zam SL
Green Eagles 3
Forest Rangers 2
HT
0
0
FT 3 1
6-5
  Zam SL
Prison Leopards FC
Zanaco
HT
0
0
FT 2 1
  Zam SL
ZESCO United Ndola
Young Green Eagles 1
HT
1
0
FT 2 1
8-2
  Tanzania PL
Biashara United FC 4
JKT Tanzania 1 2
HT
1
0
FT 1 0
3-1
  ITA S4
Ge Kanter Arthur
Vastese
HT
1
0
FT 1 0
  GER LS
ZFC Meuselwitz 1
Carl Zeiss Jena
HT
0
1
FT 0 5
3-5
  BUL PLW
FC NSA Sofia (w)
FK Etar Veliko Tarnovo (w)
HT
3
0
FT 10 0
15-0
  ARG WRl
Gimnasia Mendoza (W)
Las Pumas (W)
HT
0
2
FT 0 4
2-3
  MAC D1
Windsor Arch Ka I [3]
CD Monte Carlo [8] 1
HT
1
0
FT 3 1
6-1
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [11]
Arka Gdynia (Youth) [10]
HT
0
0
FT 0 0
  NOR D2
Brattvag [11] 2
Asker [5]
HT
0
2
FT 0 2
4-2
  URU D2
CA Atenas 1
Rocha 4
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  BNY
Ceilandense U20 1
FC Samambaia U20 2
HT
3
0
FT 3 2
6-16
  BNY
Legiao DF Youth 1
SE Santa Maria U20 1
HT
0
0
FT 2 0
9-1
  POR JB
Real Sport Clube U17 [3]
GD Estoril-Praia U17 [2]
HT
0
0
FT 0 2
  IRQ D1
Al-Hudod [20]
Naft Misan [11]
HT
0
1
FT 2 2
  IRQ D1
Naft Alwasat [5]
Alsinaat Alkahrabaiya [16]
HT
0
1
FT 3 2
  BRA D1
Palmeiras [6] 3
America MG [19] 4
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  NOR D2
Kongsvinger [6]
IF Floya [12] 2
HT
2
0
FT 4 1
10-8
  LIT D1
Baltija Panevezys [4] 1
FK Riteriai [6] 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  SWE Cup
IFK Visby
Ragsveds IF
HT
0
0
FT 0 5
  FAR D1
KI Klaksvik [1]
IF Fuglafjordur [7]
HT
1
0
FT 4 0
7-4
  FAR D1
Vikingur Gotu [3] 1
07 Vestur Sorvagur [8] 2
HT
3
1
FT 4 1
7-4
  T C
C.O.Transports 3
Sifakesi [5]
HT
0
2
FT 0 2
1-2
  SWE D3
IK Tord [14] 1
Varbergs GIF FK [13]
HT
2
1
FT 3 1
6-3
  POR JB
Fatima U17 [3]
Academica Coimbra U17 [2]
HT
0
0
FT 1 2
  TUR U19
Kasimpasa U19 2
Antalyaspor U19 3
HT
2
0
FT 5 1
10-2
  TUR U19
Buyuksehir BLD.Spor U19 2
Genclerbirligi U19 3
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  SUI D2
Olympique de Geneve FC [1]
FC Martigny Sports [1]
HT
0
1
FT 0 2
  AGB LE
Ferroviario Do Huambo [7]
Recreativo Caala [6]
HT
1
1
FT 1 2
  AGB LE
Cuando Cubango [15]
Benfica Lubango [9]
HT
0
0
FT 0 0
  AGB LE
Desportivo Huila [10] 1
Interclube Luanda [4] 1
HT
2
0
FT 2 0
7-1
  Pol D4
Pogon Grodzisk Mazowiecki 1
Legia Warszawa B 3
HT
4
0
FT 5 0
5-1
  LCE D3
KFS Vestmannaeyjar 1 3
IH Hafnarfjordur 4
HT
2
2
FT 2 2
8-1
  ARG TB
Andes Talleres 2
Deportivo Rodeo Del Medio 1 6
HT
0
0
FT 2 0
8-1
  SPA WD2
CD Itaroa Huarte (w) 2
Tolosa CF (W)
HT
1
1
FT 3 2
3-1
  ITA S4
A.S. Varese 1 2
Derthona 1
HT
1
1
FT 1 2
5-8
  ITA S4
Giulianova
Castelnuovo
HT
0
0
FT 0 1
  BLR RL
Torpedo Zhodino Reserves 4
Sputnik 2 1 3
HT
2
0
FT 3 0
11-2
  GER LS
TSV Abtswind 1 2
Te Cu Kukuh Atta Seip
HT
0
2
FT 3 5
1-4
  POL U19
Chemik Bydgoszcz U19 1
Blekitni Stargard U19 1
HT
2
0
FT 3 0
3-2
  GRE D21
Panserraikos [3]
Apollon Kalamarias [7]
HT
1
0
FT 2 0
  GRE D21
AO Kavala [1]
Olympiakos Volou [5]
HT
1
2
FT 1 2
  GRE D21
Veria FC [2]
Pierikos [4]
HT
2
0
FT 2 1
  GRE D21
Thesprotos [9] 2
Almopos Arideas [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  GRE D21
AO Triglia [8]
AEP Kozani [10]
HT
0
0
FT 3 0
  BNY
Nacional-AM (Youth) 1
Sao Raimundo U20 3
HT
5
0
FT 8 0
5-3
  ICE U19L
HK KopavogurU19
Stjarnan KFG Alftanes IIU19
HT
0
2
FT 1 2
  BRA D3
Ypiranga(RS) [4] 2
Botafogo SP [5] 2
HT
3
0
FT 3 0
4-5
  Arab Cup U20
Egypt U20 3
Niger U20 2
HT
1
0
FT 2 0
4-1
  Arab Cup U20
Morocco U20 2
Tajikistan U20 1
HT
1
0
FT 6 1
4-2
  AGB LE
Academica Do Lobito [8]
Petro Atletico de Luanda [1]
HT
0
0
FT 0 1
  INT CF
Legia Warszawa [1] 1
Ferencvarosi TC [1] 4
HT
0
0
FT 0 2
7-1
  INT CF
Kapfenberg [10]
Slovan Bratislava [1]
HT
1
2
FT 1 4
2-10
  SWE U21AS
IFK Varnamo U21 [8]
Malmo U21 [2]
HT
0
1
FT 1 3
  SWE WD1
Orebro (w) [7]
Kristianstads DFF (w) [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  UZB D1
Navbahor Namangan [10] 2
Mashal Muborak [11] 3
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  UZB D1
Nasaf Qarshi [8] 1
FK Andijon [13] 4
HT
1
0
FT 2 0
2-8
  UZB D1
Lokomotiv Tashkent [5] 1
Kuruvchi Kokand Qoqon [7] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  LIT D2
FK Neptunas Klaipeda [9] 1
FK Kauno Zalgiris II [14] 1
HT
2
0
FT 2 0
8-4
  NGA PR
Akwa Starlets [12] 1
Enugu Rangers International [7] 2
HT
1
0
FT 1 1
4-4
  NGA PR
Enyimba [6] 2
Nasarawa United [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-0
  NGA PR
Ifeanyi Ubah [18]
Heartland FC [10]
HT
0
0
FT 2 1
  NGA PR
Jigawa Golden Stars [16] 2
Kano Pillars [2]
HT
0
0
FT 1 0
2-8
  NGA PR
Lobi Stars [8]
Kwara United [4]
HT
0
0
FT 2 0
  NGA PR
Rivers United [5] 1
Katsina United [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
9-1
  NGA PR
Sunshine Stars FC [19]
Abia Warriors [13]
HT
2
1
FT 2 1
  Spain D4
Arosa SC 1
UD Somozas 3
HT
2
0
FT 2 0
2-3
  FIN CU20
GrIFK U20 4
KaPa U20 3
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  LCE D3
KF Gardabaer 3
Dalvik Reynir 2
HT
0
0
FT 2 1
5-14
  Ghana FA C
Heart of Lions 1
Great Olympics 3
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  Ghana FA C
Asokwa Deportivo 2
Skyy FC 1
HT
0
0
FT 1 0