COL D2
Boyaca Chico [6] 1
Atletico FC [7] 1
HT
1
0
FT 1 0
10-4
  Brazil DDL
Guarani RS 3
Sao Gabriel RS 2
HT
3
0
FT 3 0
4-6
  USA NPSL
Harvard 1 1
Northwestern 1
HT
1
0
FT 1 1
3-8
  Can PL
York 9 FC [5] 2
Atletico Ottawa [8] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
5-4
  Brazil DDL
Sao Paulo RS 1 3
Guarany de Bage 3
HT
0
0
FT 0 0
2-0
  MLS
Columbus Crew [10]
New York Red Bulls [11] 1
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  MLS
New York City Football Club [4] 1
FC Dallas [11]
HT
1
1
FT 3 3
4-5
  MLS
Toronto FC [14] 1 3
Club Internacional de Futbol Miami [9] 3
HT
0
0
FT 0 1
8-4
  USA NPSL
University of Notre Dame 1
Michigan State
HT
3
1
FT 3 4
4-6
  ARG D1
Boca Juniors [11] 1
Defensa Y Justicia [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  BOL D1
Blooming [14] 4
Bolivar [6] 6
HT
1
1
FT 2 2
5-6
  ARG WRl
Estudiantes de Mendoza (W) 2
Lujan SC Mendoza (W) 2
HT
1
1
FT 6 2
1-2
  ECU D2
Guayaquil SC 1 5
Pottu Via Ho 1 3
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  MEX D2
Tampico Madero [3]
Tlaxcala FC [13] 2
HT
0
1
FT 0 2
11-5
  BRA CUP
Santos [13]
Atletico Paranaense [11] 1 5
HT
0
0
FT 0 1
6-2
  CRC D1
Perez Zeledon [12] 1 5
Alajuelense [3]
HT
0
0
FT 1 0
2-9
  COL D2
Fortaleza F.C [3] 2
Bogota FC [1] 1 2
HT
2
0
FT 3 0
5-2
  Can PL
FC Edmonton [7]
Pacific FC [1] 2
HT
0
0
FT 1 1
4-11
  CONCACAF LC
Seattle Sounders [1] 3
Santos Laguna [6] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-8
  MEX D2
Correcaminos UAT [11] 2
Pumas Tabasco [6] 1
HT
0
0
FT 0 2
3-7
  CHA D2
Xiamen Ludao [2] 1
Hebei Gongfu [3] 2
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  CHA D2
Dongguan Guanlian [2]
Qingdao Manatee [1]
HT
0
3
FT 0 3
6-4
  ROM U19
ACS Sepsi U19 2
Steaua Bucuresti U19 1
HT
1
0
FT 2 2
3-8
  AFC CL
Jeonbuk Hyundai Motors [2] 1
BG Pathum United [2] 2
HT
1
0
FT 1 1
9-1
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-2],Jeonbuk Hyundai MotorsWin
  AFC CL
Cerezo Osaka [12]
Pohang Steelers [5] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  UEFA-W U19
Germany (w) U19 1
Slovenia (w) U19
HT
3
1
FT 6 1
13-0
  SVK U19 A
Slovan Bratislava U19 1
Spartak Trnava U19 2
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  SVK U19 A
FC Kosice U19 2
FK Senica U19 4
HT
0
0
FT 0 0
10-0
  SVK U19 A
SCP RuzomberokU19 1 1
Dukla Banska Bystrica U19 2
HT
1
0
FT 1 0
3-12
  UEFA YL U19
FC Sheriff U19 [3] 6
Shakhtar Donetsk U19 [4] 3
HT
0
1
FT 0 5
3-6
  ROM U19
UTA Arad U19 2
Gaz Metan Medias U19 3
HT
0
0
FT 0 2
0-6
  ROM U19
Universitaea Cluj U19
ACS Kids Tampa Brasov U19 2
HT
2
0
FT 5 2
3-3
  CFL
BSS Sporting Club 1
United SC Kolkata 1
HT
1
2
FT 1 3
7-0
  AUS WBPL
Southside Eagles (w)
Albany Creek (w) 1
HT
0
4
FT 0 6
1-10
  A FFA Cup
Edge Hill United 2
Gold Coast Knights [3] 1
HT
0
0
FT 0 2
1-6
  ANQ U23
Gold Coast United U23
Moreton Bay United U23 1
HT
0
1
FT 0 3
1-4
  ANQ U23
Capalaba Bulldogs U23 3
Peninsula Power U23 1
HT
0
0
FT 2 1
4-8
  ANQ U23
Brisbane City U23
SWQ Thunder U23
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  CAN CSL
St. Catharines Hrvat [6]
Euru Futbol Academy [7]
HT
0
0
FT 4 1
0-0
  KCL
Paju Citizen FC [8] 2
Cheonan City [3]
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  KCL
Ulsan Citizens [6] 1
Gyeongju KHNP [5] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  KCL
Hwaseong FC [11]
Daejeon Korail [9] 2
HT
0
0
FT 1 0
0-1
  KCL
Pyeongtaek Citizen [13] 1
Busan Transportation Corporation [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
0-3
  KCL
Cheongju Jikji [12] 2
Gimpo FC [1]
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  KCL
Gimhae City [7]
Changwon City [10]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  THA D1
Muangkan FC [12] 4
Ayutthaya United [9] 4
HT
1
0
FT 2 1
6-2
  THA D1
Kasetsart FC [8] 1
Chiangmai FC [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  UEFA YL U19
Sporting Lisbon U19 [3]
Ajax U19 [2] 2
HT
1
0
FT 1 1
7-6
  UEFA YL U19
Atletico de Madrid U19 [4] 2
FC Porto U19 [2] 4
HT
0
1
FT 1 2
3-3
  Kyr TL
Dordoi-Dynamo Naryn 1 5
FK Alga Bishkek 3
HT
1
1
FT 1 2
6-3
  Kyr TL
Alay 1
Neftchi Kochkor 1 5
HT
1
1
FT 2 3
10-5
  WAUS U20
Perth Glory FC U20 [1]
FloreatAthena U20 [4]
HT
3
2
FT 4 2
0-0
  WA WU23
Perth SC U23 (W)
Murdoch University Melville FC U23 (W)
HT
2
0
FT 2 1
10-3
  THA D1
Nakhon Pathom FC [15] 3
Raj Pracha FC [16] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  AUS WBPL
Annerley FC (w) 1
Kangaroo P Rovers (w) 1
HT
2
2
FT 3 4
4-12
  DEN RL
Horsens Reserve [2]
Silkeborg IF Reserve [3]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  DEN RL
Esbjerg FB Reserve [4]
Vejle Reserve [3]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  DEN RL
Midtjylland Reserve [1]
Aarhus AGF Reserve [4]
HT
0
2
FT 2 3
0-0
  UEFA-W U19
Iceland (w) U19
Sweden (w) U19
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  SVK U19 A
MSK Zilina U19
FK Poprad U19 1
HT
0
1
FT 3 1
7-3
  THA D1
Lamphun Warrior [6] 2
Khonkaen FC [17] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-6
  THA D1
Trat FC [2] 1
Sukhothai [1] 3
HT
1
0
FT 4 3
0-8
  THA D1
Navy FC [18] 2
Lampang FC [11] 2
HT
0
0
FT 0 3
4-5
  KAZ D1
Okzhetpes [2] 3
Kairat Academy [5] 1
HT
4
1
FT 5 1
1-7
  FFSA SLR
Eastern United Reserves 1
Adelaide Hills Reserves 2
HT
0
0
FT 0 0
3-10
  CZE U19
Sparta Praha U19 [2]
Slovacko U19 [12]
HT
0
0
FT 3 0
6-3
  UZB D1
FK Andijon [14] 2
Metallurg Bekobod [11] 1
HT
0
0
FT 1 2
3-4
  ARM CUP
Shirak [1] 3
Noravank [7] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  UEFA YL U19
Besiktas JK U19 [4]
Borussia Dortmund U19 [19]
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  WAUS D2
Fremantle City 2
Subiaco AFC 1
HT
2
1
FT 2 2
1-2
  THA D1
Ranong FC [13] 3
Customs Department FC [5] 1
HT
2
2
FT 3 3
3-8
  THA D1
Chainat FC [14] 2
Udon Thani [10] 3
HT
1
0
FT 1 2
3-3
  UEFA YL U19
Liverpool U19 [3] 2
AC Milan U19 [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-9
  THA D1
Phrae United FC [4] 5
Rayong FC [7] 3
HT
0
0
FT 2 0
5-5
  AZE D2
Standard Sumgayit II
Qaradag Lokbatan
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  AZE D2
Turan Tovuz
FK MOIK Baku
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  WAUS WD1
Northern Redbacks (w)
Perth SC (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
2-5
90min[0-0],120min[1-2],Perth SC (w)W
  FIN D3 A
PS Kemi Kings [12] 3
VIFK [6] 1
HT
0
3
FT 0 4
5-2
  LAT D1
Noah [8]
Rigas Futbola skola [2]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  ITA PRO LC
Palermo [1] 4
AC Monopoli [1] 1 3
HT
2
0
FT 2 1
4-3
  ITA PRO LC
Modena [1] 2
Imolese [1] 1
HT
2
0
FT 4 0
8-1
  SLOC
Tabor Sezana [6] 2
NK Publikum Celje [7] 2
HT
0
1
FT 0 2
5-1
  PALL
Islami Kalkelea 2
Thaqafi Tulkarm 3
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  MKD CUP
FK Lokomotiva Gradsko [10]
FK Ohrid 2004 [8]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  MKD CUP
Detonit Junior [9]
FK Makedonija Gjorce Petrov [6]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  MKD CUP
FK Sloga 1934 Vinica [1]
Rabotnicki Skopje [5]
HT
0
1
FT 0 3
4-7
  MKD CUP
Kamenica-Sasa [2]
FC Struga Trim Lum [2] 1
HT
0
1
FT 0 2
1-6
  MKD CUP
Ljuboten
Pelister Bitola [12]
HT
0
6
FT 0 9
0-0
  MKD CUP
Pobeda Prilep [4] 1 2
FC Vardar Skopje [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
10-1
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],FC Vardar SkopjeW
  MKD CUP
FK Rinija Gostivar [10]
Renova Cepciste [4]
HT
0
0
FT 0 4
1-3
  MKD CUP
Voska Sport [2]
Bregalnica Stip [8] 3
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  MKD CUP
Korab Debar [6]
Belasica Strumica [3]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  MKD CUP
FK Novaci
FK Tikves Kavadarci [11]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  UEFA YL U19
Club Brugge U19 [4] 2
Paris Saint Germain U19 [19] 1
HT
1
1
FT 2 2
10-7
  ITA PC
Cesena U20
Perugia U20 [9] 1
HT
0
2
FT 1 3
4-7
  ITA PC
Cittadella U20 [5] 4
Como U20 [11] 1 2
HT
0
0
FT 1 1
3-3
90min[1-1],120min[1-2],Como U20W
  ITA PC
Sha LAN U19 [10] 2
Ternana u19 1
HT
3
0
FT 4 0
7-6
  ITA PC
Reggiana U20 [4] 1 2
Alessandria U19 [13] 1
HT
1
1
FT 2 2
4-7
90min[2-2],120min[3-4],Alessandria U19W
  MKD CUP
KF Besa Doberdoll [3] 1
FK Skopje 1
HT
0
0
FT 1 1
4-5
90min[1-1],Pen[4-5],FK SkopjeW
  SVK Cup
Kysucke Nove Mesto 2
MFK Ruzomberok [7] 1
HT
0
4
FT 0 6
2-12
  CRO Cup
Bednja 1
ZNK Osijek [4] 1
HT
0
2
FT 0 3
2-1
  FIN D2
JIPPO [10] 1
PK-35 Vantaa [9]
HT
0
1
FT 0 1
2-1
  RUS D1
Gazovik Orenburg [2] 3
FK Krasnodar 2 [9] 1 3
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  POL D2
Hutnik Krakow [17] 5
Garbarnia Krakow [12] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-8
  POL D2
Pogon Siedlce [15] 4
Lech II Poznan [13] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  HUN D2E
SOROKSAR [14] 1
III.Keruleti TUE [17] 4
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  HUN D2E
Budaorsi SC [15] 1
Szegedi AK [12]
HT
1
0
FT 1 4
2-4
  HUN D2E
Szentlorinc SE [8] 1
Dorogi FC [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-0
  TUR D2
Denizlispor [16] 3
Adanaspor [9] 4
HT
2
0
FT 2 0
1-8
  TUR D2
Genclerbirligi [19] 1 5
Altinordu [11] 2 7
HT
1
1
FT 3 2
1-5
  UZB D1
OTMK Olmaliq [3] 2
Turon Nukus [13] 4
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  UZB D1
Pakhtakor [1] 1
Navbahor Namangan [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-1
  MEX U20
Club America U20 [1]
Santos Laguna U20 [8]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  SLO U19
Olimpija Ljubljana U19
NK Maribor U20 1 1
HT
0
1
FT 2 1
6-3
  UEFA YL U19
Manchester City U19 [2]
RB LeipzigU19 [19] 2
HT
2
1
FT 5 1
13-3
  UEFA YL U19
Inter Milan U19 [1] 4
Real Madrid U19 [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
3-10
  SCW
MFK Zemplin Michalovce (w)
FK Poprad (w)
HT
1
0
FT 1 0
2-0
  ROM D3
ACS Foresta Suceava 3
Husana Husi 1
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  Brazil CUP
Sao Jose PoA RS 1
SC 12 Horas/RS 2
HT
3
1
FT 6 1
14-1
  SCW
MFK Ruzomberok (w)
SKF Zilina (w) 1
HT
0
1
FT 0 2
2-1
  SCW
GFC Topolcany (W)
AS Trencin (w) 1 1
HT
3
3
FT 5 3
5-1
  UEFA EL
Spartak Moscow [9] 4
Legia Warszawa [16] 4
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  FIN D2
KPV [7] 2
Ekenas IF Fotboll [5] 4
HT
1
0
FT 2 1
4-6
  NOR D2
Asker [5] 1 1
IF Floya [13] 2
HT
1
0
FT 3 2
6-3
  ITA PRO LC
SudTirol [1] 3
Giana [1] 2
HT
1
1
FT 4 1
0-6
  ITA PRO LC
JuventusU23 [1]
Feralpisalo [1] 3
HT
1
1
FT 3 2
4-6
  EST D2
Flora Tallinn II [4] 2
FC Maardu [1]
HT
1
5
FT 1 8
3-9
  EST D2
FC Nomme United [5] 1
Elva [7] 1
HT
0
2
FT 2 2
4-7
  EST D3
Laanemaa Haapsalu [8]
Tallinna FC Ararat TTU [4]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  CRO D2
NK Dubrava Zagreb [14]
NK Osijek II [2] 1
HT
2
0
FT 3 0
6-8
  CRO D2
Dinamo Zagreb II [15] 1
NK Opatija [5] 1 6
HT
1
1
FT 2 1
6-0
  CRO D2
Bijelo Brdo [4] 3
NK Varteks Varazdin [7] 5
HT
1
0
FT 1 0
1-7
  CRO D2
NK Solin [10] 3
NK Croatia Zmijavci [8] 1 2
HT
0
0
FT 3 0
3-3
  CRO D2
Kustosija [13] 2
Rudes [6] 2
HT
0
1
FT 1 2
0-6
  CRO D2
NK Orijent Rijeka [1] 3
NK Dugopolje [11] 1 1
HT
1
1
FT 2 2
5-5
  CRO D2
HNK Cibalia [9] 5
Radnik Sesvete [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  AZE D2
Sabayi II
Zira FK II 1
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  GER Reg
Bahlinger [7]
SG Sonnenhof Grossaspach [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Fut W5
Egypt Futsal
Guatemala Futsal
HT
1
1
FT 6 3
0-0
  Fut W5
Costa Rica Futsal
Venezuela Futsal
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  UEFA-W U19
Russia (w) U19 1
Belgium (w) U19 1
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  NOR AL
KFUM Oslo [6] 2
Fredrikstad [3] 3
HT
1
1
FT 2 1
9-7
  RUS D1
Tekstilshchik Ivanovo [16] 5
SKA Khabarovsk [8] 2
HT
0
1
FT 0 3
2-3
  RUS D1
Metallurg Lipetsk [19] 4
Spartak Moscow II [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
6-5
  RUS D1
Akron Togliatti [15] 7
KAMAZ Naberezhnye Chelny [7] 5
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  RUS D1
Neftekhimik Nizhnekamsk [6] 1
Rotor Volgograd [12]
HT
1
0
FT 1 3
6-3
  RUS D1
Volgar-Gazprom Astrachan [20] 2
Alania Vladikavkaz [4] 1 5
HT
0
0
FT 1 1
2-12
  CZE CFL
Benesov [15] 2
FK Kraluv Dvur [2]
HT
0
3
FT 1 4
4-6
  LAT D1
Riga FC [3]
BFC Daugavpils [6] 1
HT
3
0
FT 7 1
6-7
  ITA PRO LC
Avellino [1] 4
Ancona [1] 5
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  HUN D2E
Vasas [3] 1
Pecsi MFC [11] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  BOS PL
HSK Zrinjski Mostar [2] 3
FK Velez Mostar [5] 5
HT
1
1
FT 2 1
5-3
  URU D2
Mar de Fondo 3
CSD Huracan Buceo 1 5
HT
1
0
FT 3 0
4-3
  CZE DFL
Velka Bites 4
Brno B 2
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  GER LS
VfV Borussia 06 Hildesheim 3
Eintracht Braunschweig
HT
1
1
FT 2 2
4-8
90min[2-2],Pen[3-2],VfV Borussia 06 HildesheimWin
  CZE DFL
Velke Hamry 1
FC Zenit Caslav 6
HT
1
0
FT 2 3
10-5
  POL RL
Karolina Jaworzyna Slaska 3
Victoria Swiebodzice 2
HT
1
1
FT 2 2
4-5
  INT FRL
Mali (w) [84]
Nigeria (w) [38]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  Finland K
FC Inter II 4
TP-T 1
HT
2
1
FT 2 2
10-3
  Finland K
JanPa 1
ACE 1
HT
0
3
FT 1 5
2-6
  INT FRL
Czech (w) U19
Greece (w) U19 1
HT
2
1
FT 4 2
7-2
  SPA D3
CD Cristo Atletico [1] 2
Burgos Promesas 1
HT
1
0
FT 1 2
2-3
  FIN D2
Jaro [4] 4
RoPS Rovaniemi [1] 2
HT
0
0
FT 0 1
10-2
  FIN D2
Vaasa VPS [3] 2
Klubi 04 Helsinki [11] 2
HT
1
1
FT 3 2
4-2
  FIN D2
TPS Turku [2] 1
Gnistan Helsinki [6] 3
HT
1
0
FT 3 0
7-3
  FIN D2
MP MIKELI [8] 2
MuSa [12] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  FIN D3 A
NJS [6] 1
SC KuFu-98 [7]
HT
0
0
FT 0 2
1-4
  FIN D3 A
KaPa [5] 1
Kiffen Helsinki [11] 2
HT
0
0
FT 1 3
4-2
  FIN D3 A
Vantaa [8] 1
Honka Akatemia [7] 2
HT
0
0
FT 1 2
4-8
  FIN D3 A
PeKa [8] 2
PEPO Lappeenranta [2] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-10
  ITA PRO LC
A.S Andria Bat [1] 2
Francavilla [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
3-6
90min[1-1],120min[2-1],A.S Andria BatWin
  ITA PRO LC
Foggia [1] 1
Messina [1] 3
HT
2
0
FT 2 0
3-4
  ITA PRO LC
Catanzaro [1] 2
Catania [1] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  AUS L
SK Meiningen 4
SV Lochau 2
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  URU D2
Oriental 1
Parque de Plata 3
HT
0
0
FT 3 1
7-4
  KSA D1
Al-Draih [9] 1
Al-Orubah [10] 2
HT
0
0
FT 1 0
7-10
  KSA D1
Al-Akhdoud [16] 1
Bisha FC [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-7
  GER Reg
SV Lippstadt [6] 1
SV Rodinghausen [16] 1
HT
0
2
FT 0 2
6-4
  GER Reg
FK Pirmasens [8] 3
VfB Stuttgart II [9] 2
HT
0
1
FT 2 3
5-2
  SWE D1 SN
IF Karlstad Fotboll [4]
Hammarby TFF [13]
HT
2
0
FT 4 1
7-3
  NOR AL
Jerv [2] 2
Asane Fotball [8] 3
HT
2
0
FT 3 1
6-5
  NOR AL
Aalesund FK [4] 1
Grorud [15] 2
HT
3
0
FT 6 2
5-0
  NOR AL
Ham-Kam [1]
Bryne [13] 2
HT
3
0
FT 3 0
7-6
  NOR AL
Sogndal [5] 1
Raufoss [10] 1
HT
0
0
FT 2 1
5-8
  NOR AL
Stjordals Blink [12]
Strommen [16] 1
HT
0
0
FT 1 1
7-6
  NOR AL
Sandnes Ulf [14] 1
Ranheim IL [7] 5
HT
4
2
FT 5 4
2-3
  RUS D1
Dolgiye Prudy [17] 1
Veles [10] 3
HT
0
1
FT 0 2
5-3
  RUS D1
Torpedo moskva [1] 1 6
Tom Tomsk [14] 2
HT
0
2
FT 3 3
14-5
  RUS D1
Fakel [5] 3
Yenisey Krasnoyarsk [11] 1
HT
2
0
FT 3 1
5-8
  POL D1
Puszcza Niepolomice [13] 1
Sandecja Nowy Sacz [10] 4
HT
1
1
FT 1 2
7-4
  LIT D1
Baltija Panevezys [3] 2
FK Zalgiris Vilnius [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-9
  ITA PRO LC
Viterbese [1] 1 4
Turris Neapolis [1] 2
HT
2
0
FT 3 1
6-6
  SLOC
Radomlje [10] 1
Krka [7] 2
HT
1
1
FT 2 1
1-2
  HUN D2E
Csakvari TK [18] 2
Gyori ETO [10] 6
HT
0
1
FT 2 2
8-0
  HUN D2E
Bodajk FC Siofok [13] 3
Szolnoki MAV FC [9] 3
HT
2
1
FT 3 2
4-2
  HUN D2E
Kecskemeti TE [4] 4
Dafuji cloth MTE [7] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  HUN D2E
Szombathelyi Haladas [2] 2
Duna-Tisza [20] 1 4
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  HUN D2E
Diosgyor VTK [5] 1
Nyiregyhaza [1] 3
HT
2
1
FT 4 2
7-4
  HUN D2E
FC Ajka [16] 3
Bekescsaba [19] 3
HT
1
0
FT 2 1
6-5
  MAR D1
FAR Forces Armee Royales [3] 4
Club Salmi [2] 1
HT
0
1
FT 0 3
11-4
  PALL
Tubas
Shabab Alsamu 4
HT
0
0
FT 1 2
9-2
  EST D2
JK Tallinna Kalev [2] 1
Paide Linnameeskond B [3] 1
HT
3
1
FT 3 3
3-6
  CRO D2
Inter Zapresic [16]
NK Jarun [3]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  ARGW D1
Deportivo Espanol (W) 1
Lanus (w) 1 3
HT
2
1
FT 3 1
4-3
  SFC
Casamance 2
Mbour
HT
1
0
FT 2 0
1-8
  Finland K
FC Haka Juniors
Pirkkalan JK 3
HT
2
0
FT 5 0
4-4
  NOR D2
Flekkeroy [13]
Kjelsas [11]
Postp.
  GER Reg
TSG Balingen [18] 3
TSV Steinbach [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  ITA PRO LC
Trento [1] 2
Seregno [1] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
3-6
90min[0-0],120min[0-0],Pen[3-1],TrentoWin
  ICE CUP
Vestri [6] 2
Valur Reykjavik [5] 1 4
HT
1
1
FT 2 1
3-13
  ICE CUP
IR Reykjavik [9] 1
Akranes [12] 5
HT
1
1
FT 1 3
8-5
  EST D2
Tallinna FC Levadia B [6] 5
Tartu JK Maag Tammeka B [9] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-5
  EST D2
JK Welco Elekter [10] 1
Parnu JK [8] 2
HT
1
1
FT 2 1
3-6
  EST D3
Kohtla Jarve JK Jarve [6] 4
Vandra JK Vaprus [9] 1 2
HT
2
3
FT 2 3
6-3
  EST D3
Viimsi MRJK [1] 1
Tallinna JK Legion B [5] 1
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  EST D3
Halliu football College [2] 3
Tabasalu Charma [3]
HT
1
0
FT 2 0
2-4
  QAT D2
Muaidar SC
Russell City 3
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  QAT D2
Al Shahaniya 1 2
Al Bidda SC 3
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  SPA LU19
CD Arenal U19 1
Marina Sport U19 1
HT
0
2
FT 0 3
10-1
  UEFA CL
Sheriff Tiraspol [4] 1
FC Shakhtar Donetsk [2]
HT
1
0
FT 2 0
5-17
  UEFA CL
Besiktas JK [1] 3
Borussia Dortmund [3] 2
HT
0
2
FT 1 2
4-5
  GER D3
Zwickau [18] 2
Hallescher FC [8] 5
HT
1
0
FT 2 2
4-10
  GER Reg
Fortuna Dusseldorf (Youth) [9]
Wuppertaler [8] 1
HT
0
1
FT 1 2
4-3
  Fut W5
Lithuania Indoor Soccer
Kazakhstan Indoor Soccer
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  Fut W5
Uzbekistan Futsal
Russia Indoor Soccer
HT
0
2
FT 2 4
0-0
  UEFA-W U19
Serbia (w) U19
France (w) U19 1
HT
0
2
FT 0 2
2-9
  RUS D1
Baltika Kaliningrad [13] 1 3
PFK Kuban [18] 1 6
HT
0
0
FT 0 0
10-2
  TUR D2
Menemen Belediye Spor [17] 3
Manisa BB Spor [4] 1
HT
0
0
FT 2 0
1-7
  TUR D2
Bursaspor [18] 1 1
Samsunspor [7] 3
HT
1
1
FT 4 1
3-9
  SWE D3
Kristianstads FF [13] 1
Nosaby IF [12] 2
HT
0
1
FT 3 1
6-6
  SWE D3
Friska Viljor FC [2] 1
IFK Ostersund [13]
HT
2
0
FT 2 0
7-7
  DEN WD2
Fredensborg (w)
FC Damso (w)
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  GUA LNW
FC Cremas (W) 2
CSD Municipal (W) 4
HT
0
1
FT 0 2
4-7
  GUA D4
Deportivo Colomba 3
Deportivo Champerico 2
HT
2
0
FT 5 0
9-1
  GER Bbe
Waldgirmes 2
Bad Vilbel 2
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  GER Bbe
TuS Dietkirchen 1
Rot-Weiss Hadamar 1 4
HT
2
0
FT 4 1
6-5
  GER Bbe
SV Neuhof 1910 2
KSV Baunatal 3
HT
1
0
FT 1 0
7-1
  GUA LNW
Antigua GFC (W) 1
Deportivo Mixco (W) 2
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  GER LS
TB Jahn Zeiskam 1896 3
SV 1920 Rulzheim 4
HT
1
1
FT 2 1
5-3
  GER Bbe
Eintracht Stadtallendorf 3
FSV Fernwald 2
HT
1
1
FT 2 1
9-2
  GER Bbe
Hessen Dreieich 2
Turk Gucu Friedberg 2
HT
0
0
FT 3 0
4-3
  ARG D1
Union Santa Fe [19] 3
Estudiantes La Plata [6] 1
HT
0
2
FT 0 2
2-1
  KSA D1
AL-jeel [12] 1
Al-Qadasiya [13] 5
HT
0
0
FT 1 0
3-10
  GER Reg
Rot-Weiss Oberhausen [5] 2
Wegberg-Beeck [20] 4
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  GER Reg
Bonner [17] 5
Fortuna Koln [7]
HT
0
1
FT 0 2
5-5
  GER Reg
Koln Am [4] 1 1
Alemannia Aachen [18] 2
HT
1
3
FT 1 3
7-3
  GER Reg
FC Oberneuland [9] 5
SV Atlas Delmenhorst [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  SWE D3
Karlstad BK B [11]
Yxhults IK [7]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  SWE D3
IFK Skovde FK [12] 1
Vanersborg FK [6] 2
HT
3
0
FT 6 0
6-4
  GER Bbe
Viktoria Griesheim 3
Rot-Weiss Walldorf 1
HT
2
1
FT 3 2
0-4
  GER Bbe
VfB Ginsheim 2
FC Eddersheim 1
HT
0
2
FT 1 3
3-7
  NOR D4
Ray Heim B team 1
Melhus 1
HT
1
0
FT 4 2
2-6
  GER Reg
VFB Homberg [15]
SV Straelen [10]
Postp.
  NOR AL
Ullensaker/Kisa IL [9] 1
Start Kristiansand [11] 2
HT
0
3
FT 1 3
9-4
  ITA PRO LC
Pro Vercelli [1] 2
Albinoleffe [1] 2
HT
1
1
FT 2 2
6-3
90min[2-2],120min[2-2],Pen[2-4],AlbinoleffeW
  BEL Cup
Seraing United [10] 1
SC Lokeren-Temse
HT
1
0
FT 3 0
4-1
  BEL Cup
Diegem Sport [19] 1
KVSK Lommel [6] 2
HT
1
2
FT 2 4
2-9
  GUA D1
Santa Lucia Cotzumalguapa [3] 3
C.S.D. Comunicaciones [2] 1
HT
1
0
FT 2 0
2-9
  SPA FC
Lleida [3] 3
Sant Andreu 4
HT
1
1
FT 3 1
4-1
  BRA SPC
Primavera 2
Sao Bernardo [5]
HT
0
0
FT 1 2
2-3
  SUI D2
Thalwil [3]
FC Balzers [3]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  ENG U23LC
Exeter City U23
Wolves U23 [23]
HT
1
1
FT 2 3
5-1
  BNY
Nova Iguacu U20 1 4
Volta Redonda U20 5
HT
1
0
FT 2 1
10-3
  BRA CR
Americano RJ 4
America-RJ 8
HT
1
1
FT 1 1
6-1
  BRA RC
Sampaio Correa (RJ) 4
CFRJ Marica RJ 6
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  BNY
Fluminense FC RJ U20 4
Vasco da Gama (Youth) 1 3
HT
0
0
FT 2 0
4-12
  Brazil CUP
Elite Clube Desportivo 1
GA Farroupilha/RS 2
HT
0
0
FT 0 2
7-4
  BRA RC
Madureira
Macae
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  Brazil CUP
Gloria RS
Santo Angelo RS
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  BNY
Ceara (Youth)
Rio Branco EC/SP Youth
HT
4
0
FT 8 1
0-0
  Brazil CUP
Cruzeiro RS 3
Aimore RS 1
HT
0
1
FT 0 3
1-9
  PER D2
Union Huaral 2
Molinos El Pirata 1
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  BRA CCD2
Barra FC 2
Camboriu SC 3
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  BNY
Fluminense RJ (Youth)
Vasco (Youth)
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ARG RESLW
Deportivo Espanol Reserves (W) 2
Lanus Reserves (W) 1
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  LUX D1
Fola Esch [11] 4
Victoria Rosport [13] 3
HT
2
0
FT 4 4
7-5
  ARGW D1
Platense (w) 1
Huracan (w) 2
HT
0
1
FT 1 1
5-5
  BNY
Chapecoense (Youth) 5
Hercilio Luz U20 1
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  ITA PRO LC
Pescara [1] 1
Grosseto [1] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-4
  ITA PRO LC
Cesena [1] 1
ACD Virtus Entella [1] 1
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  ENG SD1
Willand Rovers 4
Bristol Manor Farm 4
HT
0
2
FT 1 2
6-2
  URU D2
Alto Peru 3
Salto FC 1
HT
0
1
FT 0 4
0-11
  BNY
Vila Nova (Youth) 4
Atletico Goianiense U20 4
HT
0
0
FT 2 1
4-6
  Brazil L
Independente Futebol Sao Joseense 4
Prudentopolis 2
HT
1
0
FT 4 0
10-3
  Brazil L
Andraus Brasil 1
Vere FC 2
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  Brazil L
Parana STC PR 5
Apucarana SC 4
HT
2
1
FT 2 2
2-6
  ENG LCH
Stoke City [5] 1 1
Barnsley [19] 5
HT
1
1
FT 1 1
11-4
  ENG LCH
Coventry City [8] 1 2
Cardiff City [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
7-6
  ENG LCH
Bristol City [11] 1
Luton Town [12] 2
HT
0
0
FT 1 1
7-9
  ENG LCH
Birmingham City [9] 2
Fulham [3] 1
HT
0
2
FT 1 4
9-2
  ENG LCH
Swansea City [20] 2
Millwall [17] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  ENG LCH
Nottingham Forest [24] 1
Middlesbrough [18] 5
HT
0
1
FT 0 2
6-7
  ENG-S PR
Tiverton Town [17]
Salisbury FC [10] 3
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  ENG RL1
Grays Athletic
Romford 1
HT
2
0
FT 4 0
3-5
  ENG SD1
Kidlington 1 3
AFC Dunstable 1
HT
0
0
FT 1 1
4-6
  ENG UD1
Stockton Town 1
Dunston UTS 1
HT
1
0
FT 3 0
3-6
  ENG UD1
Clitheroe 1 2
Marine 2 5
HT
2
0
FT 2 0
4-4
  PAR Cup
General Caballero CG 1
Cerro Porteno [2] 1
HT
1
1
FT 1 1
9-6
90min[1-1],Pen[1-4],Cerro PortenoW
  UEFA CL
Liverpool [3] 1
AC Milan [2] 2
HT
1
2
FT 3 2
15-2
  UEFA CL
Club Brugge [1] 2
Paris Saint Germain (PSG) [1] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-2
  UEFA CL
Inter Milan [4] 1
Real Madrid [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  UEFA CL
Manchester City [5] 1
RB Leipzig [12] 1 4
HT
3
1
FT 6 3
6-3
  UEFA CL
Atletico Madrid [3] 3
FC Porto [4] 1 6
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  UEFA CL
Sporting CP [3] 3
AFC Ajax [2] 3
HT
1
3
FT 1 5
5-4
  NIR LC
Ards FC [2] 2
Dollingstown 1
HT
1
0
FT 4 0
7-3
  CHI D1
Palestino [14] 1
Melipilla [15] 2
HT
3
1
FT 3 1
6-6
  COL RL
FC Internacional Valledupar 2 2
CD Napoles de Becerril 2 4
HT
0
3
FT 3 3
10-3
  ENG U23LC
Birmingham City U23 [23] 1
Huddersfield U23 1
HT
0
0
FT 1 2
2-4
  HON LDA
Cedrito FC 1
Genesis Huracan 3
HT
1
0
FT 1 1
4-4
  PORJA2
Anadia FC U19 1 3
Associacao Naval U19 1
HT
0
0
FT 0 1
3-0
  URU D2
Rampla Juniors FC 5
CA Atenas
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  ICE D1
Grotta Seltjarnarnes [5] 1
Afturelding [9] 3
HT
6
0
FT 8 0
6-3
  ICE CUP
Fylkir [11] 1
Vikingur Reykjavik [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-10
90min[0-0],120min[0-1],Vikingur ReykjavikW
  ICE CUP
HK Kopavogs [10] 2
Keflavik [9] 4
HT
2
3
FT 3 5
14-8
  ARG D1
Argentinos juniors [14] 2
Patronato Parana [15] 3
HT
0
1
FT 1 1
9-3
  CRC D1
AD Grecia [6] 1
AD San Carlos [10] 3
HT
0
1
FT 3 2
14-3
  CRC D1
Jicaral [11] 1
Cartagines Deportiva SA [8] 4
HT
0
1
FT 0 3
3-6
  ECU D2
Gualaceo SC 1 2
Cumbaya FC 3
HT
1
0
FT 3 1
6-3
  ECU D2
CD Independiente Juniors 1
Chacaritas SC 4
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  ECU D2
CD Puerto Quito 1 3
Club Atletico Porteno 1 4
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  INT FRL
Chile (w) [37]
Uruguay (w) [73]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  COL RL
Juventud Real Magangue 2
Club Sabaneros FC 4
HT
0
1
FT 1 2
7-1
  SLV D1
Jocoro FC [7] 4
Municipal Limeno [12] 3
HT
2
0
FT 3 1
3-4
  SLV D1
Atletico Marte [8] 1 4
Luis Angel Firpo [6] 5
HT
1
1
FT 1 3
6-6
  GUA D1
Xelaju MC [4] 4
CD Achuapa [10] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  SLV D2
Once Lobos Chalchuapa 2
AD Juayua 2
HT
0
1
FT 2 3
8-7
  GUA D4
CSYD Carcha 3
San Benito FC 2
HT
2
1
FT 3 2
4-4
  HON LDA
FC Santa Rosa 2
Nacional de El Pino 2
HT
0
0
FT 0 0
5-7
  GUA D4
Deportivo Ayutla 2
Juventud Retalteca 5
HT
0
1
FT 4 2
6-3
  GUA LNW
Guastatoya (W)
Mataquescuintla FC (w) 5
HT
1
0
FT 3 0
9-3
  GUA D2
Club Aurora 3
Juventud Pinulteca FC 3
HT
1
0
FT 1 1
7-6
  NIC CUP
Diriangen 1
Walter Ferretti 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  PAR Cup
resistencia SC [2] 1
Cristobal Colon 1
HT
2
1
FT 8 4
7-8
  CNCF WU20
St. Vincent Grenadines (w) U20 [2]
US Virgin Islands (w) U20 [3]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  CNCF WU20
Suriname (w) (U20) [1] 2
Belize (w) U20 [2] 4
HT
1
2