VEN D1
LALA FC [6] 3
Monagas SC [2] 3
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  USA NPSL
Peachtree City
Charlotte Independence 2 1
HT
0
0
FT 2 1
5-10
  AMEC
Brazil [3] 1
Peru [27] 3
HT
1
0
FT 4 0
2-3
  USA NPSL
Miami Sun FC 2
Adrestia FC 2
HT
1
0
FT 2 0
2-4
  USA WPSL
FC Wichita (w)
KC Courage (w)
HT
2
0
FT 2 1
2-3
  USA NPSL
Barrasso valley 2
Texas United 2
HT
0
1
FT 1 3
2-3
  COL D1
Deportes Tolima [5] 3
Millonarios [3] 1 4
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  VEN D1
Academia Puerto Cabello [7] 2
Gran Valencia FC [1] 1
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  NZC
Christchurch United 2
Coastal Spirit
HT
3
1
FT 4 3
6-3
  ISR CL
Beitar Kfar Saba Shlomi
Beitar Ramat Gan
HT
0
0
FT 3 2
2-6
  ISR CL
Beitar Ironi Kiryat Gat 1
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 1
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  Aus VPL U20
Oakleigh Cannons U20 [5] 2
Altona Magic U20 [11] 2
HT
0
0
FT 3 0
8-2
  AUS BPLR
Centenary Stormers Reserves 2
Toowong Reserves
HT
0
0
FT 0 4
3-5
  FFSA WPL
Adelaide Comets (w)
Metropolis United (w) 1
HT
0
1
FT 2 2
3-4
  Italy Youth C C
Cavese U19 3
Cesena U20 1
HT
0
1
FT 0 3
7-9
  BSWCP
Lithuania Beach Soccer
Denmark Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 3
  Aus GL
Nerang
Musgrave Yellow
HT
2
0
FT 4 0
8-9
  MAD PL
AS Adema 2
Five FC 2
HT
0
0
FT 2 0
5-9
  ALG U21
AS Ain Mlila U21 3
CS Constantine U21 5
HT
0
2
FT 1 2
5-3
  ALG U21
ASO Chlef U21 1
NA Hussein Dey U21
HT
0
0
FT 0 0
10-4
  A FFA Cup
Brisbane City 3
Queensland Lions SC [7] 4
HT
1
1
FT 1 2
1-4
  ISR CL
Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 1 1
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 3
HT
1
2
FT 5 2
1-13
  AUS VPL
South Melbourne [3] 2
Port Melbourne [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  KCL
Pyeongtaek Citizen [15] 3
Mokpo City [2] 1 3
HT
0
1
FT 0 2
0-4
  KCL
Cheongju Jikji [11] 3
Daejeon Korail [8]
HT
1
1
FT 1 3
8-0
  AUS QSL
Gold Coast United [10] 1
Eastern Suburbs Brisbane [9]
HT
0
1
FT 1 1
1-5
  POR JB
Spg C Braga U17 [2]
Benfica Sad U17 [1]
HT
0
0
FT 2 5
  NSW-N TPL
Maitland [3] 1 2
Lake Macquarie [6] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  ISR CL
Ahi Bir AL Maksur 1
Hapoel Beit She'any 1
HT
0
2
FT 2 7
2-5
  AUS NSW WPL
Broadmeadow Magic (W) 2
Adamstown Rosebud (w) 1
HT
1
0
FT 2 1
7-0
  BSWCP
Ukraine Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 3
36min[3-3],OT[3-3],Pen[5-4],Ukraine Beach SoccerWin
  BSWCP
Romania Beach Soccer
Sweden Beach Soccer
HT
0
0
FT 5 4
  Aus GL
Tallebudgera Valley FC
Tweed United 1
HT
1
2
FT 4 3
  AUS BPL
Western Spirit [11] 1 3
Brisbane Knights [9] 4
HT
3
1
FT 4 4
6-5
  AUS BPLD1
Annerley FC [5]
Ripley Valley FC [7]
HT
0
1
FT 0 3
  AUS BPLD1
Ipswich City [11]
Moggill FC [6]
HT
0
1
FT 0 4
  AUS BPLD1
Slack Creek [8]
AC Carina [9]
HT
1
2
FT 1 2
  ISR CL
Hapoel Ironi Gedera 2
FC Beitar Yavne 1
HT
1
1
FT 4 2
7-9
  AUS VPL
Oakleigh Cannons [6] 4
Altona Magic [13] 3
HT
1
1
FT 3 2
6-7
  AUS BPL
Centenary Stormers [10] 1
Toowong [5] 1
HT
1
0
FT 2 2
1-8
  FFSA WPL
Adelaide Comets Reserve (w)
Metro United FC Reserves (w)
HT
0
1
FT 2 2
3-4
  NSW-N RL
Maitland FC Reserves
Lake Macquarie Reserves
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  BLR D2
Naftan Novopolock [9] 2
FK Orsha [10] 4
HT
1
0
FT 3 1
2-4
  Zam SL
Indeni FC 1
Lumwana Radiants 2
HT
2
0
FT 2 0
3-9
  ISR CL
SC Shicun Hamizrah 4
Maccabi Ironi Netivot 1
HT
0
0
FT 1 1
2-4
  ISR CL
Hapoel Kfar Bara 3
Beitar Petah Tikva
HT
0
3
FT 0 4
3-2
  ISR CL
Moadon Sport Roch Tel Aviv 2
Shimshon Bnei Tayibe 2
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  BCL
Dhaka City FC
Victoria Sporting Club
HT
0
0
FT 1 1
  POL U19
Garbarnia Krakow U19
Motor Lublin U19
HT
1
0
FT 3 0
1-3
  AUS DPL
Darwin Hearts 2
Darwin Olympics
HT
0
2
FT 0 5
0-10
  MAD PL
COSFA FC 2
Ajesaia 1
HT
1
0
FT 1 1
8-6
  WAUS WD1
Fremantle City FC (w)
Curtin University FC (w)
HT
4
0
FT 7 0
2-2
  WAUS WD1
Murdoch University Melville FC (w)
Balcatta (w) 1
HT
1
0
FT 5 0
5-0
  BWPL
FC Gomel (w) [9]
Energetik-BGU Minsk (w) [5]
HT
0
4
FT 0 8
  BSWCP
Portugal Beach Soccer
Germany Beach Soccer
HT
0
0
FT 10 1
  KAZ PR
Kyzylzhar Petropavlovsk [6] 2
Akzhayik Oral [8] 4
HT
0
0
FT 0 1
11-6
  UPL
Airtel Kitara FC
Kampala City Council FC 1
HT
2
1
FT 2 6
  UPL
defense forces
SC Villa
HT
1
0
FT 2 1
  ISR CL
Ironi Modiin 3
FC Arad
HT
3
0
FT 4 2
3-5
  KAZ D1
FK Igilik [10] 1
Bulat Temirtau [11] 1
HT
1
1
FT 2 1
11-5
  ISR CL
MS Pardes Hana Karkur
Maccabi Ahi Iksal
HT
3
0
FT 6 0
  ISR CL
Ironi Beit Dagan
Otzma FC Holon
HT
1
0
FT 3 2
1-4
  BRA SPWL
Atletico Goianiense (w)
Fluminense RJ (w) 1
HT
0
2
FT 1 3
1-12
  ISR CL
Sporting Club Tel Aviv 1
Hapoel Pardesiyah Noam 1
HT
0
3
FT 0 5
0-7
  EURO Cup
Sweden [18] 1
Slovakia [36] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  KAZ PR
FC Shakhtyor Karagandy [13] 1
FK Taraz [9] 5
HT
1
0
FT 1 0
2-3
  BSWCP
Norway Beach Soccer
Moldova Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 0
  BSWCP
Italy Beach Soccer 1
Poland Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 2
36min[2-2],OT[2-2],Pen[5-3],Italy Beach SoccerWin
  BLR D2
Dnepr Mogilev [3]
Lokomotiv Gomel [5] 1
HT
1
0
FT 4 0
  GEO D2
Baia Zugdidi [8]
FC Metalurgi Rustavi [9] 1
HT
0
0
FT 2 1
  GEO D2
FC Sioni Bolnisi [1] 2
FC Gagra [2] 4
HT
0
1
FT 0 1
3-0
  GEO D2
Merani Martvili [3] 1
WIT Georgia Tbilisi [6] 2
HT
2
0
FT 4 1
0-3
  GEO D2
FC Shevardeni [7] 5
FC Merani Tbilisi [4] 3
HT
0
0
FT 2 2
3-4
  GEO D2
Gareji Sagarejo [5]
Chikhura Sachkhere [10]
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  Zam SL
Power Dynamos 3
Lusaka Dynamos
HT
1
0
FT 1 0
3-2
  Tanzania PL
Mbeya City 1
Coastal Union
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  BRA MGY
Cruzeiro (Youth) 1 4
CA Serranense U20 2
HT
1
1
FT 5 1
5-6
  BRA MGY
Minas Boca/MG Youth 2
Coimbra EC U20 3
HT
2
1
FT 3 3
1-14
  BCL
Fakirapool Young Mens Club 3
Agrani Bank Ltd SC 2
HT
0
0
FT 0 0
4-12
  MAC D1
Hang Sai [10] 2
Casa De Portugal [9] 1
HT
2
0
FT 4 0
4-12
  ISR CL
Beitar Haifa Yaacov 1
Ihud Bnei Kfar Kara
HT
3
0
FT 6 4
3-1
  ISR CL
Beitar Nahariya 1
Maccabi Ironi Yafia 3
HT
3
0
FT 4 0
3-2
  ISR CL
Hapoel Ihud Bnei Gat
Buter Najar Sharp M
HT
2
0
FT 4 2
  CAE LW
Renaissance de Figuil (w) 1
Eding Sport (w) 2
HT
0
0
FT 0 1
0-6
  BWPL
Lokomotiv Vitebsk (w) [8]
FK Minsk (w) [2]
HT
0
3
FT 0 5
  KAZ PR
FK Atyrau [7] 1
Lokomotiv Astana [1]
HT
0
2
FT 0 2
4-8
  EGY D2
El Merrikh 1
Al Nasr Cairo 1
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  EGY D2
Tanta 1 2
Kokakola Cairo 1
HT
0
1
FT 1 2
2-3
  EGY D2
Petrojet 2
Olympic El Qanal 2
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  EGY D2
ZED FC
Al Zarka
HT
1
1
FT 2 1
  EGY D2
Tersana SC 4
FC Porto Suez 2
HT
1
0
FT 2 0
8-5
  EGY D2
El Olympi 1
Haras El Hedoud 2
HT
0
1
FT 0 1
6-10
  EGY D2
Pharco 1
Sporting Alexandria 3
HT
2
0
FT 3 1
4-3
  EGY D2
EI Raja Marsa Matruh 2
Biyala SC 4
HT
1
1
FT 2 2
3-4
  EGY D2
Kafr El Shaikh 1
Matroh 1
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  EGY D2
El Daklyeh
Ghomhoreyet Shebin 1 1
HT
0
0
FT 0 0
9-3
  EGY D2
El Sekka El Hadid 1 4
Nogoom El Mostakbal 1 4
HT
1
1
FT 3 2
3-6
  ITA S4
Ge Kanter Arthur
Castelnuovo
HT
1
0
FT 3 0
  BLR RL
FC Gomel Reserves 3
FC Isloch Reserves 3
HT
2
2
FT 3 2
9-12
  BLR RL
Dinamo Minsk Reserves 2
Bate Borisov Reserves 1
HT
0
0
FT 2 1
5-2
  BNY
Bangu U20 1 3
Resende RJ U20 4
HT
0
3
FT 0 3
9-3
  RUS FDH
MFK Tyumen Futsal
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
HT
1
2
FT 4 8
50min[3-3],OT[4-3],MFK Tyumen FutsalWin
  GEO D1
FC Telavi [10] 1
FC Shukura Kobuleti [8] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  BSWCP
England Beach Soccer
Estonia Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 2
36min[2-2],OT[2-2],Pen[4-1],England Beach SoccerWin
  BSWCP
Spain Beach Soccer
Turkey Beach Soccer
HT
0
0
FT 5 3
  FIN D1
HJK Helsinki [1]
Ilves Tampere [7] 2
HT
1
1
FT 2 1
12-2
  BLR D1
Slutsksakhar Slutsk [12] 2
Shakhter Soligorsk [1] 1
HT
1
0
FT 1 4
1-4
  LIT D1
Dziugas Telsiai [7] 2
FK Zalgiris Vilnius [2] 1
HT
0
0
FT 0 3
4-6
  KAZ PR
Ordabasy [5] 3
FK Aktobe Lento [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  INT CF
Slavia Kromeriz [4]
Sardice
HT
1
0
FT 1 0
  INT CF
Otrokovice [8] 1
Bzenec
HT
2
1
FT 3 3
10-0
  UZB D1
Qizilqum Zarafshon [10] 1
Termez Surkhon [12] 1
HT
0
1
FT 1 1
10-4
  RUS WC
FK Rostov (w)
Lokomotiv Moscow (w)
HT
0
1
FT 0 2
  BLR D2
Krumkachy Minsk [1]
Arsenal Dzyarzhynsk [2]
HT
0
1
FT 0 1
  Pol D4
Huragan Morag 2
Ruch Wysokie Mazowieckie 3
HT
2
3
FT 6 4
10-4
  Italy Youth C C
Arezzo U19 2
Perugia U20
HT
1
0
FT 4 1
6-10
  BWPL
Dinamo Brest (W) [10]
Neman Grodno (w) [3]
HT
0
4
FT 0 5
  ECR R L
Macara Reserves 1
SD Aucas Reserves 4
HT
1
0
FT 2 2
13-3
  FIN D1
Inter Turku [2] 4
SJK Seinajoen [6]
HT
0
0
FT 2 0
2-4
  GEO D1
Torpedo Kutaisi [7]
Samgurali Tskh [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  INT CF
Oud Heverlee [11]
Olympia Wijgmaal
HT
2
0
FT 5 1
  YDL Futsal
Catania Futsal
Carme Dawson 1
HT
2
0
FT 4 3
40min[4-3],Two Rounds[5-5],OT[5-3],Catania FutsalWin
  Pol D4
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 1
LKS Lagow 3
HT
3
0
FT 3 1
7-2
  BWPL
Dinamo-BGUFK Minsk (w) [1]
Dnepr Mogilev (w) [4]
HT
4
0
FT 5 0
  POL RL
Karolina Jaworzyna Slaska
Skalki Stolec 1
HT
2
0
FT 4 1
2-4
  URU D1
Rentistas [13] 6
Torque [5] 3
HT
0
1
FT 0 2
2-1
  EURO Cup
Croatia [14] 1
Czech [40] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-4
  FIN D3 A
MiPK Mikkeli [6]
NJS [3] 3
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  FIN D3 A
JaPS [1] 1
Atlantis [7] 1 4
HT
0
3
FT 4 5
7-2
  NOR AL
KFUM Oslo [10]
Ranheim IL [13]
HT
2
1
FT 2 1
9-11
  NOR AL
Raufoss [11]
Jerv [4]
HT
2
0
FT 3 0
7-5
  NOR AL
Stjordals Blink [15] 2
Sandnes Ulf [12] 3
HT
1
1
FT 1 2
6-6
  NOR AL
Start Kristiansand [7]
Ullensaker/Kisa IL [14] 2
HT
0
1
FT 1 3
6-8
  NOR AL
Bryne [6]
Grorud [5]
HT
2
0
FT 3 2
9-3
  NOR AL
Sogndal [9] 4
Aalesund FK [8] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-12
  NOR AL
Strommen [16] 1
Asane Fotball [2] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  ALG D1
AS Ain Mlila [10] 2
CS Constantine [9] 2
HT
1
0
FT 2 3
4-4
  INT CF
Hamrun Spartans [1]
SK Vorwarts Steyr [16]
HT
2
1
FT 2 1
  INT CF
SC Znojmo [16] 1 2
Havlickuv Brod
HT
2
1
FT 2 1
13-3
  INT CF
Radomlje [2]
Domzale [4]
HT
0
1
FT 1 1
4-8
  MAR D2
Club Salmi [1]
Racing Casablanca [9]
HT
3
0
FT 5 0
  MAR D2
TAS de Casablanca [14]
Raja de Beni Mellal [10]
HT
1
0
FT 2 0
  MAR D2
Olympique Dcheira [3] 3
Chabab Atlas Khenifra [12] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  MAR D2
OCK Olympique de Khouribga [2] 2
Chabab Ben Guerir [13] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  MAR D2
Itihad Z. Khemisset [6]
KAC de Kenitra [11]
HT
0
1
FT 0 1
  MAR D2
Kawkab de Marrakech [15]
Wydad Temara [16]
HT
1
0
FT 3 1
  MAR D2
Stade Marocain du Rabat [7]
UTS Union Touarga Sport Rabat [5]
HT
0
1
FT 2 3
  MAR D2
Wydad Fes [4]
ASS Association Sportive de Sa [8]
HT
0
0
FT 2 1
  EST WD2
FC Lootos Polva (w) [6] 1
JK Tallinna Kalev (w) [3]
HT
0
3
FT 0 5
1-10
  Mali C
Stade Malien de Bamako 1
CS Duguwolofila 3
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  AUS L
SV Donau 3
SC Mannsworth 3
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  Pol D4
KP Starogard Gdanski 1 2
Swit Skolwin 1
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  Pol D4
Stal Krasnik
Jutrzenka Giebultow 1
HT
3
0
FT 5 1
4-6
  GER OBW
BSG Wismut Gera 2
FSV Preussen Bad Langensalza 1
HT
2
0
FT 3 3
4-8
  Tanzania PL
Azam
Gwambina FC 1
HT
1
1
FT 4 1
2-3
  ECUW D1
Quito FC (W)
EL Nacional (W)
HT
1
0
FT 1 0
1-5
  GEO D1
Dinamo Batumi [1] 2
Dila Gori [5] 1
HT
2
0
FT 2 0
4-4
  INT CF
SK Adnet
SK Strobl
HT
3
0
FT 6 0
5-4
  INT CF
Andelsbuch [12]
SV St Margarethen
HT
0
1
FT 2 1
6-5
  INT CF
Wurzburger Kickers [18]
TSV Karlburg 1
HT
2
0
FT 3 0
6-0
  RUS FDH
MFK CPRF Futsal 3
Norilsky Nickel Futsal
HT
2
3
FT 2 4
  AUS L
Sportunion Mauer 3
ASK Elektra 1
HT
1
0
FT 1 2
5-6
  DEN D4
Tarnby FF 2
Vordingborg IK 1
HT
0
2
FT 2 2
8-5
  MAU D1
ASC Tidjikja 2
FC Sahel
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  GER LS
FV Offenburg 1 2
Freiburger FC 3
HT
1
1
FT 2 4
4-4
  INT CF
Traiskirchen [4]
SV Stripfing Weiden [6]
HT
0
0
FT 3 1
4-4
  INT CF
USV Draxler Mooskirc
Allerheiligen [11]
HT
2
0
FT 2 4
7-11
  ALG D1
ASO Chlef [14] 4
NA Hussein Dey [17] 5
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  GFA D2
Jarra West FC 2
Bombada FC 1
HT
1
1
FT 1 1
2-3
  SWE D1 SN
Umea FC [3] 3
IFK Lulea [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  SWE D1 SN
Lunds BK [11]
Torns IF [10] 1
HT
2
0
FT 7 1
8-3
  SWE D1 SN
Qviding FIF [6] 1
Vanersborgs IF [7] 5
HT
0
1
FT 2 3
13-3
  BLR D1
Dinamo Brest [8] 1 3
Smorgon FC [15] 5
HT
1
1
FT 2 2
5-6
  LIT D1
Nevezis Kedainiai [10] 4
Banga Gargzdai [9] 6
HT
0
1
FT 0 2
7-2
  EGY D1
Wadi Degla SC [17]
El Gounah [12] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  INT CF
SC Gleisdorf [1]
Wolfsberger AC Amateure [8]
HT
2
1
FT 4 2
  INT CF
FC Wels [16] 1
Donau Linz
HT
1
0
FT 2 1
4-5
  INT CF
SV Heiligenkreuz
TUS Bad Gleichenberg [5] 1
HT
1
0
FT 4 1
5-2
  INT CF
Kontich
Germinal Beerschot Antwerpen
HT
0
2
FT 0 5
  INT CF
FC Berg 1
SV Kuchl [1]
HT
0
1
FT 0 5
3-6
  INT CF
SV Gralla 2
SU Rebenland 1
HT
1
2
FT 2 3
5-2
  INT CF
SV Grodig [5] 2
Union Gurten [3]
HT
0
2
FT 1 3
3-9
  INT CF
Langenrohr 1
SV Leobendorf [3]
HT
0
0
FT 0 4
0-4
  INT CF
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
SV Wildon
HT
1
2
FT 2 3
8-6
  SWE D3
Eslovs BK [8] 1 2
IFK Hassleholm [2] 2
HT
1
1
FT 1 4
6-4
  SWE D3
Hassleholms IF [13] 3
BK Olympic [1] 2
HT
0
1
FT 1 2
2-7
  SWE D3
Vanersborg FK [8] 3
Ahlafors IF [1] 3
HT
0
1
FT 1 3
2-3
  SWE D3
IFK Skovde FK [6] 1
IK Oddevold [5]
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  BLR D2
Volna Pinsk [7]
FC Baranovichi [12]
HT
2
0
FT 2 0
5-4
  AUS L
FC Zirl 4
SV Innsbruck 1
HT
0
1
FT 0 1
0-3
  SUI D3
Bellinzona 3
FC Black Stars Basel 1
HT
0
1
FT 0 2
7-1
  DEN D4
Taastrup FC 2
Avedore IF 2
HT
1
0
FT 3 0
6-1
  COL RL
Estudiantes de Medellin 1 2
Club Deportivo La Chalaca 1 5
HT
1
3
FT 2 3
6-8
  BSWCP
Switzerland Beach Soccer
France Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 2
  INT CF
Brustem Centrum
Sint-Truidense [15]
HT
0
2
FT 1 4
  INT CF
Neusiedl
FC Deutschkreutz
HT
0
0
FT 2 3
1-0
  AUS L
Zams 1
SV Kirchbichl 1
HT
1
3
FT 4 5
4-12
  GER LS
OSC Bremerhaven 2
TuS Schwachhausen 4
HT
3
0
FT 3 1
4-7
  GER LS
FC Huchting
Union 60 Bremen
HT
1
2
FT 2 4
1-6
  INT CF
SV Strass
SV Kloch
HT
1
1
FT 2 3
  GER LS
KSV Vatan Sport Bremen 2
LTS Bremerhaven 3
HT
2
3
FT 3 4
7-1
  GER LS
OT Bremen
Blumenthaler SV
HT
1
5
FT 1 9
1-8
  NOR AL
Fredrikstad [1] 1
Ham-Kam [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  NOR U19
Strindheim TF U19
Kolstad U19 2
HT
1
1
FT 2 2
6-10
  ICE D1
IBV Vestmannaeyjar [5] 2
Fjolnir [2] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  ICE D1
Thor Akureyri [8] 3
Kordrengir [4] 5
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  URU D1
Centro Atletico Fenix [9] 3
CS Cerrito [12] 2
HT
0
1
FT 1 3
1-11
  FAR D1
NSI Runavik [4] 2
Toftir B68 [9] 4
HT
3
2
FT 4 3
8-7
  Spain D4
CD Beti Onak
CD Baztan
HT
1
0
FT 1 1
  Spain D4
UDC Txantrea KKE
Bidzala
HT
0
0
FT 1 2
  ICE D2
Haukar Hafnarfjordur [8] 1
UMF Njardvik [4] 5
HT
0
0
FT 1 1
5-5
  BNY
Manaus U20 2
Amazonas U20 1
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  PCB
UTC Cajamarca 1
Molinos El Pirata 1
HT
0
0
FT 1 0
10-3
  BNY
Taruma U20 3
Rio Negro AM U20 2
HT
1
1
FT 5 2
8-1
  IRE D1
Bray Wanderers [7] 1
UC Dublin [2] 1
HT
1
0
FT 4 0
0-8
  BSWCP
Russia Beach Soccer
Belarus Beach Soccer
HT
0
0
FT 5 3
  YDL Futsal
Pessah Lo Fano 1
Phil diae Bolley 1
HT
1
2
FT 1 2
  MAU D1
F.C. Nouadhibou 1
ASC Tevragh Zeine 1 4
HT
2
0
FT 2 0
1-8
  IRE PR
St. Patricks Athletic [2] 1
Sligo Rovers [3] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-7
  IRE PR
Dundalk [8]
Longford Town [10] 1
HT
1
1
FT 1 1
9-2
  IRE PR
Waterford United [9] 1
Shamrock Rovers [1] 1
HT
1
1
FT 1 4
5-7
  IRE PR
Bohemians [5] 1
Drogheda United [4] 2
HT
2
0
FT 5 0
5-4
  IRE D1
Wexford (Youth) [10] 2
Shelbourne [1]
HT
0
1
FT 0 1
6-9
  IRE D1
Salthill Devon Galway [6]
Cabinteely FC [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
9-3
  IRE D1
Athlone Town [5] 2
Cork City [9] 2
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  PAR D2
Deportivo Capiata [16]
Sportivo Iteno [12]
HT
1
1
FT 1 1
  EURO Cup
England [4]
Scotland [44] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  IRE PR
Finn Harps [6] 1
Derry City [7] 2
HT
1
2
FT 1 2
9-3
  SWE D3
Bodens BK [4] 1
Umea FC Academy [13] 1
HT
2
0
FT 4 1
8-2
  PAR D2
Deportivo Santani [14]
Fulgencio Yegros [17]
HT
1
1
FT 1 1
  PAR D2
Guarani de Trinidad [9]
3 De Febrero [6]
HT
0
0
FT 0 0
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [15]
2 de Mayo PJC [11]
HT
3
1
FT 3 1
  NIR WD1
Crusaders Strikers (w) 2
Linfield (w)
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  ICE D1
Afturelding [9] 1
UMF Selfoss [11] 2
HT
2
2
FT 3 3
4-4
  ICE D1
Grindavik [3] 3
Grotta Seltjarnarnes [7] 1 2
HT
1
0
FT 3 1
7-5
  BRA SPWL
Mixto EC (W) 2
CRESSPOM (w) 1
HT
0
3
FT 1 4
4-6
  BRA SPWL
Tiradentes-PI (w) 2
JC Futebol Clube (W) 1 1
HT
0
2
FT 0 2
9-3
  BRA SPWL
Ponte Preta (w) 2
Athletico Paranaense (w)
HT
0
3
FT 0 5
4-6
  BRA SPWL
Alianca FC (w)
Juventude Timonense/MA (w) 2
HT
2
1
FT 3 2
5-4
  BRA SPWL
Brasil Farroupilha (w) 4
Vasco Da Gama(w)
HT
0
1
FT 0 3
0-12
  BRA SPWL
Sport Recife (w) 1
Criciuma (w) 3
HT
0
1
FT 1 2
3-12
  BRA SPWL
Real Ariquemes/RO (w)
Iranduba AM (w)
HT
0
0
FT 2 0
  BRA SPWL
Fortaleza (w)
Paraiso EC (w)
HT
0
0
FT 3 0
12-1
  BRA SPWL
America MG (w) 1
Chapecoense (w)
HT
1
1
FT 3 1
11-2
  BRA SPWL
Botafogo/PB (w) 2
Uniao Desportiva Alagoana/AL (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
3-0
  BRA SPWL
America RN (W) 2
Nautico Capibaribe (w) 1 2
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  BRA SPWL
CEFAMA (W) 2
Vitoria Salvador (w) 3
HT
4
1
FT 4 2
2-8
  BRA SPWL
Vila Nova (w)
Na Tech PE (w) 1
HT
1
0
FT 2 0
  VEN D1
Zulia FC [6] 3
Estudiantes Merida FC [2] 1 2
HT
1
2
FT 1 2
3-1
  LCE D4
Alafoss 1 4
Ymir 2
HT
1
1
FT 1 3
2-13
  LCE D4
Vatnaliljur 3
KB(ICE) 2
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  GFA PR
Gambia Armed Force 3
Marimoo 2
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  BNY
Atletico Cliper Clube U20
Real Manaus U20 1 3
HT
3
0
FT 6 0
9-2
  LCE D4
Lettir Reykjavik 1 1
Vaengir Jupiters 1 6
HT
0
3
FT 2 4
6-4
  PAR D2
resistencia SC [5]
Sportivo Trinidense [10]
HT
0
0
FT 2 1
  AMEC
Chile [19] 1
Bolivia [81] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-2
  BRA SPWL
Assermurb (w)
Sao Raimundo RR (w)
HT
0
1
FT 2 1
  GFA PR
Fortune FC 1
BK Milan 1
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  DOM D1
LA Enterprises Bombers FC
Promex Harlem United SC 3
HT
2
0
FT 3 2
2-8
  USA NPSL
Kalamazoo
Fort Wayne FC
HT
0
1
FT 1 1
5-3