PER D1
Cienciano [8] 3
FBC Melgar [3] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  CHI D1
Curico Unido [16] 1
Univ Catolica [3] 3
HT
2
2
FT 2 4
3-3
  CRC D1
AD San Carlos [11] 3
Deportivo Saprissa [4] 1 2
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  NIC D1
Juventus Managua [7]
Deportivo Ocotal [5] 3
HT
2
1
FT 3 1
4-4
  COL D1
Atletico Nacional Medellin [1] 1
La Equidad [14] 2
HT
0
0
FT 2 0
3-7
  PAR D1
Libertad [7] 1
Olimpia Asuncion [10] 1
HT
0
2
FT 0 3
11-4
  BRA D1
Fluminense RJ [8] 5
Sao Paulo [15] 4
HT
0
0
FT 2 1
4-5
  BOL D1
The Strongest [4]
Independiente Petrolero [3] 3
HT
1
0
FT 1 1
5-7
  USA IL
California Utd Strikers
Chicago House AC
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  GUA D1
Antigua GFC [1] 2
Guastatoya [10] 4
HT
0
0
FT 2 1
7-3
  MEX D1
Queretaro FC [18] 3
Necaxa [10] 2
HT
2
0
FT 3 0
1-6
  NIC D1
Diriangen [2] 1
Real Esteli [1] 1
HT
1
0
FT 3 2
6-4
  Brazil W L
Palmeiras SP (w) 1
SC Corinthians Paulista (w) 4
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  VEN D1
Yaracuyanos [6] 3
Deportivo Lara [4] 1
HT
1
1
FT 1 3
1-7
  Columbia W L
Deportivo Cali (w) 2
Independiente Santa Fe (w) 2
HT
2
0
FT 2 2
3-6
  NIC D1
UNAN Managua [10] 2
Managua FC [8] 3
HT
2
3
FT 2 3
4-8
  Mex MFW
Tigres (w)
Pachuca (w) 1
HT
3
0
FT 5 0
6-6
  Mex MFW
Santos Laguna (w) 1
Chivas Guadalajara (w) 1
HT
2
2
FT 5 4
3-12
  MLS
Los Angeles FC [9] 3
Real Salt Lake [7] 2
HT
2
1
FT 3 2
3-4
  CHN NGFM
shanghai U20
Zhejiang U20
HT
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[4-5],Zhejiang U20W
  CHN NGFM
Liao Ning U20
xinjiang U20
HT
1
2
FT 1 4
0-0
  MON FL
Khovd Western II 4
Alliance ZHR 2
HT
2
2
FT 2 4
3-4
  CHA D1
Nantong Zhiyun [2] 2
Wuhan three town [1] 5
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  ITA YL B
Crotone U19 [6] 1 1
Spezia U20 [7] 1 4
HT
3
1
FT 4 2
5-8
  CFL
Tollygunje Agragami
Peerless SC 3
HT
0
5
FT 2 6
6-3
  QLD D1
Brisbane Wolves 1
Ipswich knights SC
HT
0
3
FT 0 4
2-7
  KAZ D2
Zhetysu Taldykorgan Reserves 4
Altay FK 1
HT
1
0
FT 5 1
4-2
  KOR D2
Gimcheon Sangmu [1] 1
Chungnam Asan [5] 1
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  KOR D2
Daejeon Citizen [3]
Jeonnam Dragons [4] 2
HT
1
1
FT 2 1
4-2
  CZE CFL
Bohemians1905 B [15]
Teplice B [12] 1
HT
0
1
FT 4 2
3-4
  KAZ D2
Kyran Reserves 5
FK Aktobe Reserves 1
HT
1
0
FT 2 2
8-4
  KAZ D2
Yassy Turkistan 3
FK Taraz Reserves 2
HT
1
0
FT 4 0
12-4
  MON FL
DMU 2
Aldariin Daichid 2
HT
1
0
FT 6 3
6-6
  KAZ D2
FK Atyrau Reserves 2
Akzhayik Uralsk Reserves 2
HT
2
1
FT 2 3
7-12
  ENG U23LC
Norwich City U23 [23] 3
Derby County U23 [23] 2
HT
1
2
FT 3 3
7-4
  CHA D1
Zibo Cuju F.C. [5]
Guizhou Hengfeng F.C. [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
1-7
  CHA D1
Bei Li Gong [6] 1
Sichuan Jiuniu [4] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-5
  NOR D2
Valerenga B [11] 1
Brattvag [4]
HT
2
0
FT 6 2
1-4
  RUS D2
FC Yessentuki [16] 1
FK Kuban Kholding [17]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  RUS D2
Legion Dynamo [11] 1
Druzhba Maykop [15] 1
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  UKR D2
Olimpic Donetsk [11] 1 4
Volyn [12] 3
HT
1
2
FT 1 2
6-7
  ENG U23 D1
Coventry City U23 [6] 2
Millwall U23 [10]
HT
0
0
FT 4 1
2-6
  KAZ D2
Jenis FK 3
Jas Qyran 2 1
HT
0
0
FT 2 0
6-8
  ENG U23 D1
Crewe Alexandra U23 [16]
Queens Park Rangers U23 [12]
HT
0
1
FT 3 1
6-1
  KAZ D2
Kaisar Kyzylorda Reserves 2
Akademiya Ontyustik Reserves 1 4
HT
1
1
FT 2 1
6-1
  ISR CUP
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 2
Hapoel Mahane Yehuda 2
HT
0
0
FT 2 0
1-4
  ARM D1
Se Wan Boy [3] 1
BKMA [10] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  MPRE L
Ekwendeni Hammers 2
Civil Service Utd 1
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  NOR D2
Rosenborg B [14]
Vard Haugesund [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-8
  LBN D1
Trables Sports Club [8] 3
Al-Ahed [5] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  JOR D2
Ethad Al-Ramtha 4
Kufer Soom 1 1
HT
0
1
FT 2 1
12-4
  JOR D2
Al-Arabi(JOR)
Al-Tora 3
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  ROM D2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [20] 3
Universitaea Cluj [5] 2
HT
0
1
FT 3 1
4-5
  AEGT YL
CA Atlanta U20 1
CA Brown de Adrogue U20 2
HT
0
0
FT 1 2
4-6
  BNY
Madureira Youth 5
Resende RJ U20 3
HT
1
1
FT 2 2
5-2
  NOR D2
Odd Grenland 2 [5]
Oygarden FK [6] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-5
  RUS D2
Mashuk-KMV [9]
Anzhi Makhachkala [3] 5
HT
0
1
FT 0 3
3-5
  BUL D2
FC Maritsa 1921 [7] 3
Litex Lovech [16] 3
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  SER D2
FK Radnicki Sremska Mitrovica [13] 2
Mladost Novi Sad [4] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  SER D2
FK Zeleznicar Pancevo [15] 2
Timok [7] 3
HT
2
0
FT 3 2
2-3
  ITA YTHL
Spal U19 [8] 3
Verona U20 [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  Fut W5
Morocco Futsal
Solomon Islands Soccer
HT
3
0
FT 6 0
0-0
  Fut W5
Panama Futsal
Czech Republic Indoor Soccer
HT
0
4
FT 1 5
0-0
  ROM D1
FC Viitorul Constanta [6] 1
Academica Clinceni [16] 2
HT
2
0
FT 5 0
6-2
  CYP D1
APOEL Nicosia [12] 2
Olympiakos Nicosia FC [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-0
  NOR D4
Junkeren
Tromso B
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  BUL D2
CSKA 1948 Sofia II [15] 2
FC Dobrudzha [17] 5
HT
0
1
FT 1 2
5-4
  ARGW D1
Social Atletico Television (w) 1
El Porvenir (w) 2
HT
1
1
FT 2 3
4-0
  BUL D1
Beroe Stara Zagora [6] 1
Tsarsko Selo [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
9-3
  KUW Cup
Al-Yarmouk [2]
Al-Nasar [1] 1
HT
0
0
FT 0 2
1-6
  RUS PR
Rubin Kazan [5] 4
Ural Sverdlovsk Oblast [16] 1
HT
2
0
FT 4 0
2-3
  UKR D2
Nyva Ternopil [5] 3
Alians Lypova Dolyna [8] 1 1
HT
0
3
FT 1 5
9-8
  LAT L3
Tente
Babites SK
HT
1
3
FT 1 7
2-3
  KSA D1
Al Kholood [20] 1
Al-adalh [3] 2
HT
1
1
FT 1 2
5-6
  POL D1
OKS Stomil Olsztyn [18] 3
Resovia Rzeszow [11] 3
HT
0
1
FT 4 2
6-8
  TUR D3
Akhisar Bld.Geng [8] 1
Bukaspor [12] 3
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  ARM D1
Urartu [4] 3
FC Pyunik [5]
HT
0
1
FT 0 2
8-3
  ISR D2
Beitar Tel Aviv Ramla [16] 2
Bnei Yehuda Tel Aviv [12] 3
HT
1
3
FT 1 3
10-3
  ISR D2
Hapoel Akko [14] 1
Hapoel Afula [13] 3
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  ISR D2
Hapoel Ramat Gan [10] 2
Hapoel Kfar Saba [7] 1 2
HT
1
2
FT 1 2
3-2
  ISR CL
Ironi Modiin
Hapoel Merhavim 1
HT
3
0
FT 3 0
7-1
  AEGT YL
Almirante Brown U20 1 2
Barracas Central U20 1 1
HT
1
0
FT 1 0
5-4
  POL PR
Gornik Leczna [18] 3
Wisla Plock [13] 2
HT
0
1
FT 3 2
5-6
  KSA D1
Uhud [12] 1
Hajer [1]
HT
0
0
FT 2 0
6-4
  URU D1
Liverpool URU [10] 1
Deportivo Maldonado [9] 6
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  AEGT YL
San Telmo U20 4
Chacarita Juniors U20 3
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  Finland K
TPK 2
Wilpas 1 1
HT
1
3
FT 2 4
8-2
  RUS PR
Rostov FK [14] 4
FC Krasnodar [9] 1 4
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  GRE D1
Aris Thessaloniki [2] 1
OFI Crete [13] 3
HT
0
0
FT 0 0
9-2
  UKR D1
Veres [8] 2
FC Lviv [16] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  NOR D4
Madla IL 1
Viking B
HT
0
1
FT 0 3
2-9
  FRA D3
Le Mans [6] 2
Sedan [8] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  SWE D1
Orebro [15] 1 3
Varbergs BoIS FC [8] 3
HT
0
0
FT 0 3
5-2
  SWE D1
Elfsborg [4] 3
Hacken [10] 3
HT
1
1
FT 4 2
3-6
  AFC CL
Esteghlal Tehran [3] 1
Al Hilal [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  GER D3
Te Cu Kukuh Atta Seip [13] 1
MSV Duisburg [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  Fut W5
Viet Nam Futsal
Brazil Futsal
HT
1
5
FT 1 9
0-0
  Fut W5
Thailand Futsal
Portugal Indoor Soccer
HT
1
1
FT 1 4
0-0
  SWE D2
Vasalunds IF [16] 1
GIF Sundsvall [7] 2
HT
0
1
FT 1 2
2-1
  SWE D1 SN
Ljungskile [7] 4
FC Trollhattan [2] 2
HT
1
0
FT 2 2
1-11
  DEN SASL
Odense BK [9] 1
Sonderjyske [11] 3
HT
2
1
FT 2 1
5-5
  CYP D1
AEL Limassol [7] 3
AEP Paphos [4]
HT
2
0
FT 4 0
2-5
  TUR D1
Gazisehir Gaziantep [17] 5
Antalyaspor [13] 2
HT
0
0
FT 2 0
3-4
  TUR D1
Alanyaspor [14] 3
Giresunspor [20] 4
HT
1
0
FT 1 0
7-11
  TUR D2
Balikesirspor [15] 2
Tuzlaspor [6] 4
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  NOR D4
Mjondalen IF B 1
Stromsgodset B 1
HT
2
0
FT 2 1
4-6
  NOR D4
Elverum
Kongsvinger IL B 1
HT
1
2
FT 1 3
5-2
  NOR D4
Sparta Sarpsborg B 1
Eik-Tonsberg
HT
0
0
FT 1 2
1-5
  ARG B M
Argentino de Quilmes [9] 2
Talleres Rem de Escalada [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  SWE D1
Mjallby AIF [14] 1
AIK Solna [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  ARG D1
Aldosivi Mar del Plata [15] 1
Godoy Cruz Antonio Tomba [13] 2
HT
0
0
FT 1 4
3-9
  ARG D1
Sarmiento Junin [20] 2
CA Huracan [16] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-8
  KSA D1
Al-Nahdha [14] 1 3
AL-Rbeea Jeddah [16] 1 2
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  ISR D1
Hapoel Jerusalem [9] 3
Beitar Jerusalem [13] 2
HT
0
1
FT 0 3
3-3
  BUL D1
Botev Plovdiv [4] 1 1
Arda [11] 1 4
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  SWE D3
Eskilstuna City FK [13]
Nykopings BIS [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BEL U21
KV Oostende U21 [3] 2
RWD Molenbeek U21 [11] 2
HT
1
2
FT 4 3
12-0
  BEL U21
Racing Genk U21 [2]
Cercle Brugge U21 [8]
HT
1
1
FT 3 1
10-5
  BEL U21
Royal Charleroi U21 [12] 1
Zulte-Waregem U21 [6] 5
HT
3
1
FT 3 1
3-6
  BEL U21
Standard Liege U21 [5] 1 5
Royal Antwerp FC U21 [7] 3
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  BEL U21
Excelsior Mouscron U21 [6] 5
RS Waasland Beveren U21 [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  BEL U21
Kortrijk U21 [14] 2
Deinze U21 [7] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  BEL U21
St.-Truidense U21 [10] 2
Anderlecht U21 [4]
HT
0
0
FT 0 1
2-10
  COL RL
La Quinta Sport FC 2
AC Blanco y Negro 2
HT
0
1
FT 0 4
3-2
  COL RL
Cerritos Futcer 2
CD Soccer Quality
HT
0
3
FT 1 6
4-7
  SPA D1
Getafe [19] 2
Elche [14] 3
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  BEL D1
Beerschot Wilrijk [18] 4
Sint-Truidense [15] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-1
  POR D1
Maritimo [12] 1 5
FC Arouca [16] 6
HT
2
1
FT 2 2
5-2
  HOL D2
Jong Ajax (Youth) [19] 2
NAC Breda [15] 3
HT
4
1
FT 6 3
6-3
  HOL D2
Volendam [8] 1 3
Roda JC [12] 1
HT
1
0
FT 2 2
3-7
  HOL D2
FC Utrecht (Youth) [9] 1
Jong PSV Eindhoven (Youth) [13] 1
HT
1
1
FT 2 1
4-1
  HOL D2
AZ Alkmaar (Youth) [2] 1
De Graafschap [6] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-8
  HOL D2
FC Eindhoven [14]
Helmond Sport [16] 2
HT
1
1
FT 3 2
2-4
  ROM D1
CS Universitatea Craiova [7]
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [13] 6
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  HUN D1
Ujpesti [12] 1
ZalaegerzsegTE [10] 2
HT
1
0
FT 2 2
5-6
  KUW Cup
Al-Salmiyah [3] 2 5
Kazma [4] 1 3
HT
0
1
FT 1 1
3-2
90min[1-1],120min[1-2],KazmaW
  ARG B M
Sacachispas [4] 3
Deportivo Merlo [17] 1
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  ARG B M
Colegiales [5] 1
Comunicaciones BsAs [14] 2
HT
1
1
FT 3 2
7-0
  ARG B M
CA Fenix Pilar [12] 2
Deportivo Armenio [10] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-6
  ARG B M
Los Andes [6] 4
UAI Urquiza [8] 4
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  ARG B M
Defensores Unidos [16] 1 1
Villa San Carlos [15] 3
HT
1
1
FT 1 2
5-6
  ARG B M
Uhl Que Sa [3] 1 2
CA San Miguel [13] 2
HT
1
0
FT 1 2
8-11
  ARG B M
Club Atletico Acassuso [7] 1
Flandria [1] 4
HT
1
1
FT 2 1
8-6
  BEL U21
Lierse U21 [9] 2
Seraing U21 [2] 5
HT
1
1
FT 2 1
5-6
  BEL U21
Westerlo U21 [12] 2
AS Eupen U21 [4] 3
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  BEL U21
Lommel SK U21 [13]
St. Gilloise U21 [5] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-7
  BEL U21
KV Mechelen U21 [11] 3
KAA GentU21 [3]
HT
0
2
FT 0 4
3-8
  ENG PU23
West Bromwich U23 [8] 5
Newcastle U23 [3] 5
HT
2
0
FT 2 0
3-3
  ENG U23 D1
Hull City U23 [11] 1
Swansea City U23 [15] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  ENG U23 D1
Wigan U23 [17] 3
Charlton U23 [9] 1
HT
1
1
FT 2 1
3-1
  ENG PU23
Middlesbrough U23 [10] 1
Stoke City U23 [7] 1
HT
0
0
FT 2 0
6-5
  ENG PU23
Leicester City U23 [10] 1 3
Crystal Palace U23 [9] 2
HT
0
4
FT 1 6
2-7
  NOR D4
Fredrikstad B
Flint 2
HT
4
0
FT 7 1
10-0
  BRA D3
Ferroviario CE [7] 4
SC Paysandu Para [3]
HT
3
0
FT 5 1
8-7
  PER D1
Sport Boys [6] 1
Univ.Cesar Vallejo [13] 3
HT
1
1
FT 2 2
3-4
  BRCP 2
Potyguar Seridoense 1
Parnamirim SC 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  POR D2
Viseu [15] 4
SC Farense [17] 2
HT
0
1
FT 2 2
5-1
  POL PR
Radomiak Radom [9] 3
Pogon Szczecin [4] 1
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  URU D1
Club Atletico Progreso [11] 3
Villa Espanola [8] 3
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  ARG D2
All Boys [14] 3
San Telmo [12] 2
HT
3
0
FT 3 0
2-14
  ARGW D1
Estudiantes LP (w) 3
Excursionistas (w) 5
HT
1
0
FT 3 0
3-3
  ITA D1
Bologna [8] 1
Verona [19] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  FRA D2
Le Havre [12] 1 1
Toulouse [1] 4
HT
0
1
FT 1 1
9-6
  ENG RYM
Carshalton Athletic FC [9] 2
Bowers Pitsea [19] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  ENG FAC
Aveley 2
Barking and East Ham 1
HT
1
0
FT 1 1
16-3
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],Barking and East HamW
  ENG RL1
Hashtag United 3
Maldon Tiptree 2
HT
1
0
FT 3 0
1-7
  ENG SD1
Evesham United 3
Slimbridge AFC 6
HT
1
1
FT 1 2
1-2
  ENG UD1
Brighouse Town
Bridlington Town 4
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  ENG-S CE
Hitchin Town [18]
Barwell [16] 2
HT
2
1
FT 3 2
2-8
  ENG PR
Everton [8] 1
Burnley [18] 1
HT
0
0
FT 3 1
4-6
  SPA D2
CD Lugo [20] 1
SD Huesca [11] 1
HT
1
2
FT 3 2
4-3
  ITA C1
Triestina [15] 1
Piacenza [16] 5
HT
1
1
FT 2 2
7-6
  IRE PR
Finn Harps [7] 2
Bohemians [6] 3
HT
0
2
FT 1 2
3-4
  BOL D1
Club Guabira [10] 1
Aurora [12] 1 2
HT
1
0
FT 4 0
3-6
  ICE U19L
Selfordshack U19 1
Leiknir KB U19
HT
3
0
FT 7 3
4-3
  COL RL
Alianza Sur FC
Torrefuerte 3
HT
2
0
FT 4 0
3-4
  ICE PR
Stjarnan Gardabaer [7] 1
Hafnarfjordur [6] 1
HT
0
2
FT 0 4
5-9
  ARG D1
Independiente [3] 3
Lanus [2] 1 4
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  CHI D1
Nublense [10] 1 2
Huachipato [14] 1
HT
0
2
FT 2 2
10-2
  CHI D3
San Antonio Unido 1 4
Rodelindo Roman 1 1
HT
1
0
FT 1 2
2-10
  SPA D1
Granada CF [17] 1
Real Betis [13] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-8
  COL D2
Boca Juniors De Cali [15] 1
Leones [6]
HT
0
4
FT 1 5
2-1
  POR D1
CD Tondela [15] 2
Estoril [4] 7
HT
0
2
FT 1 2
6-5
  PER D1
Dep.San Martin [18] 2
Universitario De Deportes [12] 3
HT
0
0
FT 0 2
4-6
  COL RL
CD Escuela Rey Pele 1
Independiente St Teresa 3
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  PAR Cup
Atletico Tembetary
Presidente Hayes
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  CNCF WU20
Grenada U20(w)
Suriname (w) (U20)
HT
1
4
FT 2 5
0-0
  CNCF WU20
US Virgin Islands (w) U20
Bermuda (w) U20
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  ARG D1
San Lorenzo [18] 3
Racing Club [5] 1
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  CHI D1
Union Espanola [6] 3
Universidad de Chile [5] 2
HT
1
2
FT 2 3
6-3
  Mex MFW
Club Necaxa (w) 1
Mazatlan FC (w) 1
HT
2
0
FT 3 0
4-3