MLS
New York Red Bulls [12] 2
DC United [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
2-7
  MLS
New England Revolution [1] 4
New York City Football Club [4] 1 4
HT
1
1
FT 2 1
1-4
  CAN CSL
FC Vorkuta [2]
Serbian White Eagles [8]
HT
0
0
FT 6 0
0-0
  HON D1
Lobos UPNFM [6] 3
CD Olimpia [1] 1 5
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  USL D1
Indy Eleven [23] 3
Sporting Kansas City(R) [27] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  USL D1
Charlotte Independence [12] 4
Hartford Athletic [21] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [3] 1
Loudoun United [31]
HT
1
0
FT 5 0
8-1
  USA WD1
Orlando Pride (w) [4]
Racing Louisville (W) [9]
HT
2
0
FT 3 1
2-5
  USA IL
Stumptown Athletic FC 1 3
Maryland Bobcats FC 1 5
HT
0
1
FT 0 1
5-1
  BRA LNA
Sporting San Miguelito 2
CD Universitario 4
HT
0
0
FT 1 0
1-5
  BRA LNA
Veraguas FC 4
Plaza Amador 2
HT
0
1
FT 1 1
4-4
  USA NPSL
North Carolina 4
New England Revolution B 2
HT
2
1
FT 4 1
1-7
  PER D2
Santos Ica 2
Deportivo Union Comercio
HT
0
0
FT 0 1
1-5
  COL D1
Deportivo Cali [13] 3
America de Cali [9] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  USA NPSL
Greenville Triumph 1
Chattanooga Red Wolves 1
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  USL D1
Tampa Bay Rowdies [1]
New York Red Bulls B [30] 2
HT
3
0
FT 6 0
6-5
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [10]
Columbus Crew [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  MLS
FC Cincinnati [13] 4
Toronto FC [14] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  MLS
Montreal Impact [6] 1
Nashville [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  BRA D1
Santos [14] 1
Bahia [16] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  BRA D2
CRB AL [2] 2
Goias [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
8-1
  HON D1
Real Espana [5] 2
CD Motagua [2] 2
HT
0
0
FT 2 1
4-7
  MEX D1
Tigres UANL [4] 3
Club Leon [2] 3
HT
1
2
FT 2 2
9-2
  USL D1
Tulsa Roughneck [8] 2
Birmingham Legion [6] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-9
  USL D1
Memphis 901 [24] 2
Miami FC [7] 3
HT
0
1
FT 0 2
15-3
  USA NPSL
Forward Madison FC 2
Richmond Kickers 3
HT
0
0
FT 1 0
3-11
  USA NPSL
Omaha 2
Toronto FC II 3
HT
1
0
FT 2 1
3-1
  BRA LNA
San Francisco FC 3
Tauro FC 1
HT
0
1
FT 1 3
5-1
  USA NPSL
Tormenta FC 2
North Texas SC 1
HT
2
0
FT 2 0
5-12
  BRA D3
EC Jacuipense [9] 2
Volta Redonda [4] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-7
  PAR D1
Guarani CA [1] 1
Guairena [8] 4
HT
2
0
FT 3 0
2-2
  MLS
FC Kansas City [3]
Chicago Fire [11] 3
HT
2
0
FT 2 0
7-2
  MLS
Houston Dynamo [13] 2
Austin FC [12] 3
HT
2
0
FT 3 0
3-10
  MLS
FC Dallas [11] 2
San Jose Earthquakes [10] 2
HT
0
1
FT 1 1
8-5
  SLV D1
Municipal Limeno [12] 2
Aguila [3] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  CRC D1
Guadalupe FC [6] 2
Alajuelense [5] 3
HT
0
2
FT 2 4
12-3
  HON D1
CD Victoria [10] 1
Marathon [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [9] 1 2
Rio Grande Valley [16] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  USL D1
Real Monarchs [29] 4
San Antonio [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-11
  NIC D1
Real Madriz FC [6] 3
Jalapa [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  JWL
INAC (w) [5]
Omiya Ardija (W) [10]
HT
4
0
FT 5 0
0-0
  GUA D2
Sacachispas GT 1
Deportivo Mictlan 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  Solo ISL
Honiara City FC 1
Laugu United 3
HT
0
1
FT 0 1
6-3
  COL D1
Independiente Santa Fe [18]
Alianza Petrolera [6] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  USL D1
El Paso Locomotive FC [5] 2
Sacramento Republic FC [22] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  PER D2
Atletico Grau 2
Deportivo Llacuabamba 1
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  CRC D1
Cartagines Deportiva SA [7] 2 2
Santos De Guapiles [3] 5
HT
1
1
FT 1 2
3-5
  USL D1
Oakland Roots [26] 3
San Diego loyalty [10] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  USL D1
Orange County Blues FC [14] 1
Las Vegas Lights [28] 1 6
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  USA IL
LA Force
Chattanooga 4
HT
1
1
FT 3 1
7-5
  GUA D2
CD Zacapa
Club Aurora
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  USA NPSL
FC Tucson 1
Fort Lauderdale Strikers 2
HT
1
0
FT 3 0
5-5
  MEX D1
Club America [1] 1
Mazatlan FC [12] 3
HT
1
0
FT 2 0
7-0
  USL D1
Los Angeles Galaxy II [25] 3
Phoenix Rising FC [2] 1 4
HT
2
3
FT 3 4
6-7
  ANQ U23
Ipswich knights U23 1
Rochedale Rovers U23 1 1
HT
0
2
FT 2 4
3-3
  Solo ISWL
Frigates Utd (W)
Haarosia FC (W)
HT
2
0
FT 3 0
4-3
  Solo ISL
Waneagu United 1
Marist FC 2
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  ANQ U23
SWQ Thunder U23 2
Sunshine Coast U23 2
HT
1
1
FT 1 2
7-3
  JPN JFL
Verspah Oita [6] 1
Run Mel Aomori [5]
HT
0
0
FT 1 0
12-5
  ANQ U23
Sunshine Coast Wanderers U23 2
Lions FC U23 1
HT
2
2
FT 2 3
3-8
  JAP RL
Kyushu Mitsubishi 1 3
Kaiho Bank 1
HT
0
0
FT 2 1
4-3
  JWL
NTV Beleza (w) [6]
Urawa Red Diamonds (w) [1]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  FFSA WPL
West Adelaide Reserve (w)
Salisbury Inter Reserves (w)
HT
1
1
FT 5 3
10-1
  KCL 4
Jeonju Citizen FC [16] 1
Goyang FC [15] 1
HT
1
0
FT 3 2
5-4
  Solo ISWL
Koloale FC (W) 1
Naha FC (w)
HT
1
0
FT 1 1
4-0
  AUS BPLR
St George Willawong Reserves 2
Toowong Reserves 3
HT
1
2
FT 2 2
3-5
  MON FL
Tuuliin Tom Tulnuud
Selenge FC
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  WA WU23
Perth SC U23 (W)
Fremantle City FC U23 (W)
HT
0
1
FT 1 3
0-4
  Solo ISL
Southern United 1
Real Kakamora 4
HT
2
1
FT 2 4
3-3
  JPN JFL
FC Tiamo Hirakata [3] 3
Veertien Kuwana [10]
HT
0
2
FT 1 4
10-5
  ANQ U23
Brisbane Olympic FC U23
Brisbane Roar U23 1
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  AUS WQSL
Gold Coast city (w)
Souths United SC (w)
HT
0
0
FT 1 0
11-2
  JPN D3
Fukushima United FC [1] 1
Azul Claro Numazu [10]
HT
1
0
FT 2 1
8-4
  JPN D3
Kamatamare Sanuki [14] 1
Vanraure Hachinohe FC [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  JPN D3
Miyazaki [6] 2
Yokohama SCC [12]
HT
1
0
FT 1 1
2-8
  KCL 4
Siheung City [5] 2
Dangjin Citizen [2] 2
HT
2
0
FT 4 0
5-5
  JPN JFL
Kochi United [12]
Maruyasu Industries [11]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  JPN JFL
Sony Sendai [4] 1
FC Kariya [17] 3
HT
0
0
FT 1 2
3-1
  JPN JFL
Mio Biwako Shiga [13]
Ban Di Tesi Iwaki [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
0-8
  JPN JFL
Nara Club [14] 1
Honda Lock SC [15] 1
HT
0
1
FT 2 2
6-8
  AUS WBPL
Grange Thistle (w)
Broadbeach United SC (w)
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  AUS BPLR
Albany Creek Reserve
The Gap FC Reserve
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  AUS QSL
Sunshine Coast Wanderers FC [4] 5
Queensland Lions SC [7] 5
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  QLD D1
Coomera
Grange Thistle SC
HT
0
1
FT 0 1
1-3
  JPN D3
Imabari FC [15] 1 2
Fujieda MYFC [11]
HT
1
1
FT 4 3
2-4
  KCL 4
Chuncheon Citizen [11] 1
FC Namdong [13] 1 6
HT
2
1
FT 3 1
5-1
  AUS BPL
St George Willawong FC [4] 3
Toowong [6]
HT
0
1
FT 1 2
13-2
  JWL
Vegalta Sendai (w) [7]
Nojima Stella (w) [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  AUS WBPL
Ipswich knights SC W
Albany Creek (w) 1
HT
0
0
FT 2 1
2-1
  WAUS WD1
Perth SC (w)
Fremantle City FC (w) 1 1
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  KOR D1
Seongnam FC [11] 3
FC Seoul [12] 2
HT
0
0
FT 1 1
1-1
  CHA D1
Chengdu Better City FC [1] 1 4
Shanxi Chang An Athletic FC [3] 2
HT
2
1
FT 3 1
6-3
  Europe BSWCP
Lithuania Beach Soccer
Sweden Beach Soccer
HT
0
0
FT 4 3
0-0
  Europe BSWCP
Poland Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 7
0-0
  FFSA SL2
Salisbury United 1
Noarlunga United
HT
0
0
FT 0 3
7-3
  KCL
Mokpo City [3]
Ulsan Citizens [6] 1
HT
0
1
FT 3 2
4-3
  AUS QSL
Brisbane Olympic United FC [5] 1
Brisbane Roar (Youth) [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
4-2
  ROM D2
FC Unirea 2004 Slobozia [6] 2
Petrolul Ploiesti [4] 2
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  BUL PLW
LP Super Sport Sofia (w) 1
FK Lokomotiv Stara Zagora (w)
HT
0
3
FT 0 6
3-10
  JWL
Albirex Niigata (w) [3]
Nagano Parceiro (w) [6]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  JWL
AS Elfen Sayama (w) [5]
Hiroshima Sanfrecce (W) [9]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  AUS WBPL
Mount Gravatt Hawks (W)
North Star (w)
HT
1
0
FT 1 0
4-0
  CZE CFL
FK Pribram B [6] 4
Loko Vltavin [9] 1
HT
0
2
FT 0 5
10-3
  AUS BPLD1
Moggill FC [6] 1 2
Newmarket SFC [3] 1
HT
1
2
FT 1 3
4-8
  CZE D2
Viktoria Zizkov [11] 1
Vyskov [14] 2
HT
0
1
FT 1 4
5-3
  CZE CFL
Hradec Kralove B [9] 1
Pardubice B [14] 1
HT
0
3
FT 1 4
8-2
  CZE CFL
Chlumec nad Cidlinou [5] 2
SK Zapy [6] 5
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  CZE CFL
Unicov [5]
Otrokovice [18] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  IDN ISL
Arema Malang [13] 3
Bhayangkara Surabaya United [4] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  CZE DFL
MFK Karvina B 1
Rymarov 1
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  CZE DFL
Slavicin 3
FC Vsetin 4
HT
0
1
FT 1 1
11-5
  QLD D1
Taringa Rovers
Samford Ranges 1
HT
1
1
FT 1 4
4-3
  CZE DFL 5
FC Velke Mezirici B 2
Chotebor 4
HT
0
0
FT 1 3
5-3
  AUS L
Favoritner AC 1
Stadlau 2
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  CZE DFL
Meteor Praha 1 3
Spolana Neratovice 1
HT
0
2
FT 0 2
2-6
  AUT D2
FC Liefering [7] 1 2
Rapid Vienna (Youth) [14] 1
HT
4
1
FT 6 2
5-5
  CZE D2
Sparta Praha B [4] 4
Usti nad Labem [12] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-8
  CZE CFL
Zlin B [7] 3
Banik Ostrava B [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-3
  CZE CFL
Slovan Liberec II [16] 1
Sokol Brozany [12] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  CZE CFL
Karlovy Vary Dvory [13] 4
Slavia Prague B [11] 1
HT
2
1
FT 2 1
9-8
  SVK D2
FC Artmedia Petrzalka [4] 2
Dukla Banska Bystrica [6] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-5
  SVK D2
MSK Zilina B [8]
Slovan Bratislava B [15] 3
HT
3
0
FT 5 0
8-3
  QLD D1
SWQ Thunder
Sunshine Coast FC
HT
0
1
FT 2 2
4-1
  AUS L
ASK Klagenfurt 2
ASKO Gmund 3
HT
1
0
FT 3 0
4-6
  THA D2
See Kwae FC 2
Watbot FC 2
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  CZE DFL 5
FC Svratka Brno 5
MS Brno 3
HT
1
1
FT 2 1
3-4
  AUS L
Waf Brigittenau
SV Wienerberger 2
HT
1
0
FT 2 1
5-9
  AFB
Sturm Graz/Stattegg (w) [3] 2
Vorderland (w) [4]
HT
2
1
FT 3 2
7-5
  AUS BPL
Albany Creek [1]
The Gap BPL [12] 1
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  ITA YTHL
Lecce U20 [12] 1 3
Bologna U20 [16] 1
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  SER U19
FK Radnicki 1923 U19 3
Spartak Subotica U19 1
HT
2
0
FT 4 0
2-1
  SPA D3
CD Marchamalo [5] 3
UD Melilla [5] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  JPN D2
Thespa Kusatsu [15]
Ventforet Kofu [7]
HT
0
1
FT 0 3
6-5
  BSWCP
Czech Republic Beach Soccer (w)
Netherlands Beach Soccer (w)
HT
0
0
FT 6 6
0-0
  SVK U19 A
MFK Zemplin Michalovce U19 2
FK Zeleziarne Podbrezova U19 1
HT
2
2
FT 3 2
12-4
  SVK U19 A
FK Senica U19 4
Trencin U19 2 3
HT
1
0
FT 1 1
1-13
  Europe BSWCP
Greece Beach Soccer
Moldova Beach Soccer
HT
0
0
FT 2 5
0-0
  GER D2
RB Leipzig (w)
FFC Frankfurt II (w)
HT
1
0
FT 4 0
7-9
  HUN D3E
Paksi B
Ivancsa 1 1
HT
0
0
FT 3 0
11-0
  ROM U19
FC Voluntari U19 3
ACS Bucharest U19 3
HT
2
0
FT 3 0
10-2
  GER D2
Elversberg (W)
FC Gutersloh (w)
HT
2
0
FT 2 0
4-6
  SPA LU19
Valladolid U19
Gimnastica Segoviana U19 1
HT
1
0
FT 1 0
5-0
  Lit II Lyga
FK FM Ateitis 1 3
VMFD Zalgiris III 3
HT
3
1
FT 4 4
0-8
  GER D2
Ingolstadt 04 (w)
Herforder SV (w) 4
HT
0
2
FT 1 2
4-4
  ROM U19
FC Ripensia Timisoara U19 1
ACS Poli Timisoara U19 1
HT
2
0
FT 2 5
4-7
  GER D2
MSV Duisburg (W) 1
Bayern Munich II (w)
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  ROM U19
FC Academica Clinceni U19 2 5
CSA Steaua Bucuresti U19 3
HT
0
3
FT 1 5
3-8
  HUN D3E
Budapest Honved II
Cegled 2
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  SPA WD2
CD Castellon (W) 1
UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 3
HT
1
1
FT 3 1
7-10
  ROM U19
Steaua Bucuresti U19 4
Dinamo Bucharest U19 3
HT
1
1
FT 2 1
4-4
  HUN D3E
MOL Fehervar FC II 1
Gyori ETO FC II
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  SPA LU19
Atletico Perines U19
ED Val Minor Nigran U19
HT
3
0
FT 3 0
8-4
  HUN D3E
Ferencvarosi TC B
Mohacs 3
HT
2
0
FT 3 0
5-3
  SPA WD1
Villarreal (w) [8] 2
Eibar (w) [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-4
  SPA WD1
Sevilla FC (w) [10]
Levante UD (w) [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  JPN D1
Gamba Osaka [13]
Vegalta Sendai [19] 1
HT
1
2
FT 2 3
5-2
  SPA D3
SD Ejea [3] 1
Formentera [3] 4
HT
0
2
FT 1 2
7-3
  SIN D1
Young Lions [8] 1 5
Lion City Sailors [2] 3
HT
1
0
FT 1 3
5-6
  SIN D1
Balestier Khalsa FC [7] 3
Tanjong Pagar Utd [5] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  KOR D2
Ansan Greeners FC [8] 1
Busan I Park [7] 1
HT
0
0
FT 1 1
4-8
  SPA LU19
Calavera CF U19 3
Castilleja CF U19 1
HT
1
0
FT 2 1
7-2
  FIN CU20
FC Lahti U20 1
Inter Turku U20 1
HT
1
1
FT 3 4
5-4
  SPA LU19
Mallorca U19 1
CD Ebro U19
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  SPA WD1
Colegio Aleman Valencia (w) [12] 1
Sporting De Huelva (w) [9]
HT
2
1
FT 2 2
4-5
  WA WU23
Curtin University FC U23 (W) 1
Murdoch University Melville FC U23 (W)
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  JPN D1
FC Tokyo [9]
Kashiwa Reysol [14]
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  SPDRFEF
UD San Sebastian Reyes [11] 5
CF Rayo Majadahonda [5] 2
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  SPDRFEF
SD Logrones [13] 1
CD Tudelano [20] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-8
  SPDRFEF
Atletico Sanluqueno [15] 4
Sevilla Atletico [19] 5
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  SPDRFEF
Baleares [3] 2
Villarreal B [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  POR D2
Vilafranquense [18] 3
GD Chaves [10] 4
HT
0
0
FT 1 1
5-8
  POR D2
Penafiel [9] 3
Nacional da Madeira [7] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
6-1
  SPA D3
Andratks [3] 2
Teruel [3] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-4
  SPA D3
Merida AD [4] 1
AD Ceuta [4] 4
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  SPA D3
Numancia [3] 2
Cerdanyola del Valles [3] 2
HT
0
0
FT 2 0
9-3
  SPA D3
CE Europa [3] 1
CD Ebro [3] 2
HT
1
2
FT 1 2
2-1
  SPA D3
SD Huesca II [3] 1
SCR Pena Deportiva [3] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-1
  SPA D3
AE Prat [3] 4
RCD Espanyol B [3] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
2-6
  SPA D3
Mostoles [1] 3
Pontevedra [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
6-3
  SPA D3
CD Arenteiro [1] 2
Union Langreo [1] 5
HT
1
0
FT 1 1
5-2
  SPA D3
Ibiza Islas Pitiusas [3]
SD Tarazona [3] 1 6
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  SPA D3
CD San Roque de Lepe [4] 3
CD Coria [4] 2
HT
0
2
FT 1 2
4-1
  KOR D1
Suwon City [5]
Gangwon FC [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  JPN D2
Ehime FC [22]
Omiya Ardija [19] 2
HT
2
1
FT 3 3
4-8
  POR CN
Damaiense
SC Lusitania Dos Acores
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  EST D1
Vaprus Parnu [10] 2
FC Flora Tallinn [3] 1
HT
0
1
FT 0 6
1-5
  NOR WCUP
Rosenborg BK (w) [2]
Avaldsnes (w) [8]
HT
1
0
FT 4 0
4-2
  RUS D2
Tyumen [4]
FK Ural-2 [6] 1
HT
2
1
FT 2 1
9-3
  ITA YTHL
AS Roma U20 [5] 2
Sassuolo U20 [13] 2
HT
0
0
FT 1 0
9-4
  EST D2
Tartu JK Maag Tammeka B [9]
FC Nomme United [6]
HT
0
4
FT 0 8
10-7
  EST D3
Nomme JK Kalju II [9] 1 4
Laanemaa Haapsalu [10] 4
HT
0
1
FT 1 2
1-11
  EST D3
Tallinna FC Ararat TTU [4] 4
Viimsi MRJK [1] 1 2
HT
0
0
FT 1 1
5-9
  ROM D2
CSM Politehnica Iasi [14] 1 4
Gloria Buzau [12] 4
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  SPA LU19
UD Tomares U19 3
Tiro Pichon U19 1
HT
1
0
FT 2 1
3-4
  Lit II Lyga
Utenis Utena
FK Kauno Zalgiris III 1
HT
0
0
FT 3 0
11-2
  LIT ALW
FK Kauno Zalgiris (w)
FK Banga (w) 1 3
HT
1
1
FT 1 2
5-5
  SPA LU19
CD Pamplona U19 3
CD Alaves U19 3
HT
0
1
FT 1 2
2-2
  FIN YKW
ONS (w)
EBK (W) 1
HT
2
0
FT 2 0
10-2
  SPA LU19
Lugo U19 3
Compostela U19 3
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  Pol D4
Miedz Legnica II 2
Karkonosze Jelenia Gora
HT
0
0
FT 2 0
13-3
  IRE MCUP
Ayrfield United 2
Sheriff YC 3 6
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  Pol D4
Sokol Aleksandrow Lodzki 6
Blonianka Blonie 3
HT
0
0
FT 3 0
1-9
  PWL
UKS SMS II Lodz (w) 1
Sportowa Czworka Radom (w)
HT
0
3
FT 1 5
2-2
  SPA LU19
Pabellon Ourense CF 2
Racing Santander U19 1
HT
0
0
FT 0 0
1-6
  SPA LU19
UDC Txantrea U19 1
Danok Bat U19 2
HT
1
2
FT 1 3
4-6
  SPA LU19
Seneca CF U19 3
CD Santa Fe U19 1 4
HT
1
2
FT 3 4
2-2
  IRE MCUP
Dublin Bus FC 2
Swords Celtic FC 1
HT
1
2
FT 2 5
6-2
  SPA WD2
Cacereno (W) 1
Elche (w) 2
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  Pol D4
Pogon Szczecin II
Sokol Kleczew 2
HT
0
1
FT 2 1
6-8
  SPA LU19
CD Getxo U19 2
Mutilvera U19 2
HT
1
1
FT 1 1
2-6
  SPA WD1
Athletic Club Bibao (w) [5] 1
Real Sociedad (w) [4] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  SPA WD1
Rayo Vallecano (w) [15] 2
CD Alaves (w) [7] 1
HT
0
1
FT 1 2
7-5
  SPA WD1
Real Madrid (w) [13] 1
Atletico de Madrid (w) [2] 4
HT
0
1
FT 0 2
2-7
  HOL D1
NEC Nijmegen [8] 1
Willem II [7] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
10-1
  POR CN
Vila Real 1
Tirsense 2
HT
1
1
FT 1 1
6-2
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-4],Vila RealWin
  UKR D2
Hirnyk-Sport [13]
Podillya Khmelnytskyi [10]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  HOL WD1
Excelsior Barendrecht (w) [9] 1
PSV Eindhoven (w) [4]
HT
1
2
FT 3 3
2-10
  HOL WD1
ADO Den Haag (w) [8] 2
Ajax Amsterdam (w) [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-8
  POL D2
Stal Rzeszow [1]
Radunia Stezyca [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-3
  ITA D1
Sampdoria [13] 4
Inter Milan [3] 4
HT
1
2
FT 2 2
4-4
  POL PR
Piast Gliwice [5] 2
Zaglebie Lubin [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
6-9
  SW D1
Alingsas (w) [10] 1
Moron BK (w) [5]
HT
1
0
FT 1 0
6-1
  THA PR
Muang Thong United [10] 2
Chonburi Shark FC [12] 6
HT
0
1
FT 3 3
4-7
  THA D1
Raj Pracha FC [12] 2
Chiangmai FC [6] 1
HT
0
0
FT 0 3
8-1
  Europe BSWCP
Turkey Beach Soccer
Estonia Beach Soccer
HT
0
0
FT 3 4
2-1
  Europe BSWCP
Kazakh beach foot 3
Czech Republic Beach Soccer 2
HT
0
0
FT 2 9
3-6
  Kyr TL
FK Alga Bishkek 1
Dordoi-Dynamo Naryn
HT
0
2
FT 1 2
8-8
  SA RL
Kaizer Chiefs Reserves 1
Orlando Pirates Reserves
HT
1
0
FT 3 0
5-5
  Kyr TL
FC Kaganat 1 1
FC Abdish-Ata Kant
HT
3
0
FT 3 3
2-8
  Kyr TL
FC Ilbirs 2
Alay 1 4
HT
1
1
FT 2 3
3-7
  POL D1
Arka Gdynia [6] 1 1
GKS Tychy [12] 4
HT
0
1
FT 0 1
11-3
  DEN D1
Helsingor [1] 2
Hvidovre IF [4] 3
HT
1
1
FT 2 2
3-2
  TAJ CUP
CSKA Pamir Dushanbe 2
Ravshan Kulob 2
HT
1
2
FT 1 2
5-3
  SER U19
Zemun FK U19 1
Cukaricki U19 3
HT
1
1
FT 1 3
3-6
  FRA D1
Montpellier [11] 1
Saint Etienne [16] 4
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  SCO PR
Heart of Midlothian [3] 1
Hibernian [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
11-4
  RUS PR
Arsenal Tula [15] 3
CSKA Moscow [8] 3
HT
1
1
FT 2 2
2-11
  GER D3
Hallescher FC [10] 1 2
TSV 1860 Munchen [12] 3
HT
1
0
FT 1 1
5-8
  GER Reg
Berliner AK 07 [5]
Germania Halberstadt [6] 4
HT
1
2
FT 4 2
9-5
  GER Reg
Berliner FC Dynamo [1]
BSG Chemie Leipzig [7]
HT
1
0
FT 2 0
11-3
  GER Reg
FSV Union Furstenwalde [18]
ZFC Meuselwitz [17]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  SPA D3
UD San Fernando [4] 1
CD Montijo [4] 5
HT
0
1
FT 1 2
4-0
  SPA D3
Las Palmas Atletico [4] 4
Panaderia Pulido [4] 4
HT
1
0
FT 2 2
5-2
  SWE D2
Osters IF [10] 1
IFK Varnamo [1] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  SWE D1 SN
Umea FC [5] 2
Orebro Syrianska IF [10] 1
HT
2
1
FT 2 3
4-3
  FIN D3 A
SC KuFu-98 [11]
PeKa [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
6-9
  NOR D2
Alta [6]
Eidsvold Turn [5]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  DEN D2
AB Copenhagen [4] 1
Brabrand [6] 3
HT
0
1
FT 1 2
3-2
  DEN D2
B93 Copenhagen [5] 1
Middelfart G og [10] 1
HT
4
0
FT 4 0
4-3
  DEN WD
Herlufsholm GF (w) [8] 2
ASA Aarhus (w) [7]
HT
0
0
FT 1 3
7-5
  UKR D1
FC Mynai [12] 1
Chernomorets Odessa [14] 1
HT
1
0
FT 2 2
1-5
  CAF CL
Kmka
Al ittihad(LBY)
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  LAT D1
Metta/LU Riga [7] 5
FK Liepaja [4] 1 2
HT
0
1
FT 0 3
1-4
  KAZ PR
FC Shakhtyor Karagandy [11] 1
FC Zhetysu Taldykorgan [14] 1
HT
3
1
FT 3 1
3-3
  RUS D2
Stavropolye-2009 [12] 2
FK Makhachkala [5] 3
HT
2
1
FT 2 3
6-6
  RUS D2
FC Lada Togliatti [14] 3
FK Orenburg-2 [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  DEN D3
Vanlose 1
Roskilde 1
HT
0
3
FT 2 4
3-6
  THA PR
Bangkok United FC [5] 3
Port FC [9] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-6
  THA PR
Nong Bua Lamphu [4] 2
Samut Prakan City [11] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-5
  DEN WD1
HB Koge (w) [2]
Nordsjaelland (w) [7] 1
HT
0
0
FT 1 0
8-4
  ENG WPR
Durham Wildcats LFC (w) [9] 3
Charlton (w) [3] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  THA D1
Nakhon Pathom FC [16] 5
Lampang FC [10] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-3
  THA D1
Rayong FC [15] 2
Muangkan FC [11] 4
HT
2
1
FT 3 2
3-5
  KAZ D1
Lashyn Karatau [6] 1
Bulat Temirtau [11]
HT
1
1
FT 4 1
3-4
  Finland K
LaPa
Edustus IPS
HT
0
0
FT 1 2
12-7
  Pol D4
Cracovia II
Stal Stalowa Wola 1
HT
1
0
FT 4 0
5-3
  DEN WD2
Aarhus 1900 (w)
aalborg Freja (w)
HT
0
0
FT 1 0
2-0
  IRE MCUP
Crumlin United
Skerries Town FC
HT
2
0
FT 6 1
13-1
  FIN CU20
KaPa U20 1
HJS U20
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  Croatia U19 L
NK Rudes U19 1
Sesvete U19
HT
2
1
FT 2 1
6-4
  FIN CU20
HJK Helsinki U20
Atlantis U20 2
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  GER WD1
VfL Wolfsburg (w) [3]
SC Sand (w) [9]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  GER WD1
Carl Zeiss Jena (w) [11] 2
Werder Bremen (w) [12] 1
HT
1
0
FT 1 1
1-5
  SPA WD1
UD Granadilla Tenerife Sur (w) [14] 1
Madrid CFF (w) [11] 3
HT
0
1
FT 1 2
7-2
  SPA D3
CD Mensajero [4]
UD Tamaraceite [4]
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  IDN ISL
Madura United [12] 1
PSM Makassar [14]
HT
0
1
FT 1 1
8-3
  INT FRL
Nepal (w) [101]
Bangladesh (w) [137]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  GER D2
Hansa Rostock [15] 2
Darmstadt [9] 4
HT
1
0
FT 2 1
7-4
  GER D2
Erzgebirge Aue [18] 2
Fortuna Dusseldorf [14] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  GER D2
Jahn Regensburg [1] 4
Nurnberg [7] 1 3
HT
1
1
FT 2 2
5-3
  GER D2
SC Paderborn 07 [2] 2
Schalke 04 [10] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  GER D2
Heidenheimer [12] 2
Dynamo Dresden [4] 1
HT
1
0
FT 2 1
10-6
  BEL D1
Anderlecht [14] 1
Mechelen [15]
HT
1
1
FT 7 2
5-3
  ENG FAWSL
Chelsea FC (w) [8] 1
Everton FC (w) [12]
HT
1
0
FT 4 0
6-1
  HUN D3E
Hajduszoboszlo SE
Torokszentmiklosi FC 3
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  CHA D1
Suzhou Dongwu [5] 2
Zhejiang Greentown [2] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-1
  CHA D1
Beijing BeiKong [6] 1
Xinjiang Tianshan Leopard [6] 1
HT
0
1
FT 2 2
3-3
  CHA D1
Kunshan FC [3] 3
Heilongjiang Lava Spring [2] 1 5
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  DEN D2
FA 2000 [9] 1
Skive IK [12] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-5
  ALB D1
Egnatia
KS Perparimi Kukesi [6]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  ALB D1
Kastrioti Kruje [8] 4
Tirana De Namo 2
HT
0
2
FT 0 2
4-3
  BSWCP
Switzerland Beach Soccer (w)
Spain Beach Soccer (w)
HT
2
2
FT 2 2
4-4
  Europe BSWCP
Russia Beach Soccer 1
Switzerland Beach Soccer 1
HT
0
0
FT 12 4
2-3
  SPA D1
RCD Espanyol [16] 1
Atletico Madrid [6] 4
HT
1
0
FT 1 2
6-3
  ITA D2
Cosenza Calcio 1914 [18] 2
Vicenza [16] 3
HT
1
0
FT 2 1
0-3
  SPA D2
Real Oviedo [14] 2
FC Cartagena [11] 4
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  GER D3
Eintracht Braunschweig [9] 2
VfL Osnabruck [5] 4
HT
0
0
FT 2 2
2-5
  GER Reg
Eintracht Norderstedt [8] 1
VFB Lubeck [5] 3
HT
0
2
FT 1 2
10-0
  GER Reg
Holstein Kiel II [2] 2
Hamburger SV (Youth) [6]
HT
1
0
FT 3 1
4-7
  GER Reg
SG Sonnenhof Grossaspach [4] 2
FK Pirmasens [7] 3
HT
1
1
FT 3 1
7-4
  SWE D1 SN
Lindome GIF [15]
Atvidabergs [14] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-4
  DEN SASL
Viborg [8] 2
Aalborg [5] 1
HT
1
1
FT 2 3
11-8
  DEN D1
Jammerbugt [11] 2
Herfolge Boldklub Koge [10] 1
HT
2
2
FT 4 3
6-4
  DEN D2
Aarhus Fremad [8] 3
Naestved [1] 4
HT
1
0
FT 1 1
5-8
  CZE D1
Dynamo Ceske Budejovice [10] 1
Hradec Kralove [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-8
  GRE Cup
AO Giouchtas 2
Aititos Spaton 5
HT
1
1
FT 1 1
10-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-3],AO GiouchtasWin
  GRE Cup
Agios Nikolaos 2
Panelefsiniakos 3
HT
2
1
FT 3 2
4-5
  EST D1
Flora Paide [2] 1 1
Levadia Tallinn [1] 1
HT
0
2
FT 0 3
12-3
  KAZ PR
FK Aktobe Lento [10]
FK Taraz [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  ARM D1
FK Van Charentsavan [6] 3
FC Avan Academy [1] 1
HT
1
0
FT 1 2
1-10
  RUS D2
Nosta Novotroitsk [12] 2
Chelyabinsk [1] 3
HT
0
3
FT 0 3
7-1
  RUS D2
FK Zenit Izhevsk [15] 1
Sibir-M Novosibirsk [5] 1
HT
0
1
FT 0 1
1-1
  SWE D3
Skiljebo SK [5] 1
Jarfalla [1] 1
HT
2
1
FT 3 2
13-3
  SWE WD1
Kristianstads DFF (w) [6]
Linkopings (w) [5]
HT
0
0
FT 1 0
1-2
  SWE WD1
Hammarby (w) [4] 1
FC Rosengard (w) [1]
HT
0
1
FT 1 2
2-6
  BLR D2
Krumkachy Minsk [3] 2
Shakhter Soligorsk II [8] 3
HT
1
2
FT 3 2
7-2
  Pol D4
Elana Torun 4
Zawisza Bydgoszcz SA 3
HT
1
1
FT 2 2
11-6
  UKR D1 W
Voshod Kherson (w)
Karpaty Lviv (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
5-5
  Finland K
Roi United 1
FC Raahe 1
HT
2
1
FT 4 2
12-1
  FIN CU20
VJS Vantaa U20 2
PPJ U20 1
HT
1
2
FT 1 4
5-9
  Pol D4
KS Polonia Sroda Wlkp 1 2
Swit Skolwin 3
HT
0
0
FT 0 1
9-1
  SLO WL
MSK Zilina (w)
TJ Spartak Myjava(w)
HT
1
0
FT 2 1
5-11
  GER D2
Nurnberg (w)
Andernach (w) 1 4
HT
3
1
FT 4 2
0-7
  Greece U19
Volos Nps U19 6
PAS Lamia U19 1 4
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  SUI Sl
Servette [4]
St. Gallen [6] 1 1
HT
4
1
FT 5 1
7-5
  SUI D1
Vaduz [6]
Kriens [10] 1
HT
1
0
FT 4 1
3-3
  PWL
Zabkovia Zabki (w)
Biedrzychowice (w)
HT
2
0
FT 4 1
8-4
  HOL D1
Groningen [11] 1 3
SC Heerenveen [6] 4
HT
0
1
FT 1 1
9-0
  HOL D1
Sparta Rotterdam [17] 2
Fortuna Sittard [9] 1
HT
2
0
FT 3 1
3-4
  AUT D1
Rheindorf Altach [9] 2
SV Ried [3] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-4
  AUT D1
LASK Linz [10] 1
Austria Wien [12] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-5
  ITA C1
Paganese [18] 1 3
Catania [9] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  ITA C1
Fermana [17] 4
Montevarchi [9] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-8
  LBN D1
Al Bourj [7] 1 1
Al-Ansar (LIB) [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
4-6
  LBN D1
Shabab Sahel [3]
Al Akhaahli Alay [4]
HT
1
1
FT