BRA D2
Remo Belem (PA) [15]
Sampaio Correa [5]
 
  BRA D2
CRB AL [10]
Nautico (PE) [1]
 
  USL D1
San Diego loyalty [18]
Oakland Roots [30]
 
  KCL
Gyeongju KHNP
Gimhae City
 
  Chinese T L
Taiwan CPC
NTUPES
 
  Chinese T L
Taicheng Lions
Tainan City Steel
 
  INT CF
Slovan Liberec
Usti nad Labem
 
  INT CF
Bohemians 1905
FK Graffin Vlasim
 
  INT CF
Teplice
SK Slovan Varnsdorf
 
  AFC Cup
Kaya FC
Geylang United FC
 
  AFC CL
Cerezo Osaka
Port FC
 
  AFC Cup
Bali United
Boeung Ket Angkor
 
  KCL
Busan Transportation Corporation
Ulsan Citizens
 
  KCL
Cheonan City
Yangju Citizen
 
  KCL
Cheongju Jikji
Paju Citizen FC
 
  KCL
Gangneung City
Hwaseong FC
 
  KCL
Gimpo FC
Mokpo City
 
  KCL
Pyeongtaek Citizen
Daejeon Korail
 
  Ken D1
Ulinzi Stars Nakuru
Tusker
 
  Ken D1
KCB SC
Nzoia United
 
  BGD D1
Mohammedan Dhaka
Uttar Baridhara SC
 
  BGD D1
Rahmatganj MFS
Bangladesh Police Club
 
  Chinese T L
Taichung Futuro
Hang Yuen FC
 
  Chinese T L
Taiwan Power Company
Tatung FC
 
  INT CF
Aalborg
Esbjerg
 
  Ken D1
Weston Shitima
Sofapaka FC
 
  Ken D1
AFC Leopards
Kariobangi Sharks
 
  Ken D1
Vihiga United
Mathare United
 
  Ken D1
Nairobi Star City
Wazito FC
 
  ALG D1
CR Belouizdad [4]
JS kabylie [5]
 
  SAFL
Chippa United
Real Kings
 
  GEO D2
Baia Zugdidi
FC Shevardeni
 
  GEO D2
FC Metalurgi Rustavi
FC Sioni Bolnisi
 
  GEO D2
FC Merani Tbilisi
Gareji Sagarejo
 
  AFC CL
Guangzhou FC [5]
Kitchee [1]
 
  NOR D2
Oygarden FK
Notodden FK
 
  INT CF
Synot Slovacko [4]
Tatran LM [1]
 
  AGB LE
Cuando Cubango
Progresso
 
  AGB LE
Desportivo Huila
Recreativo Caala
 
  AGB LE
Ferroviario Do Huambo
Petro Atletico de Luanda
 
  AGB LE
Bravos do Maquis
Interclube Luanda
 
  AGB LE
Sagrada Esperanca
Benfica Lubango
 
  AGB LE
CRD Libolo
Santa Rita FC
 
  FIN D3 A
Kaarinan Pojat
EPS Espoo
 
  NOR D2
Egersunds IK
Sotra
 
  AGB LE
Sporting Cabinda
Academica Do Lobito
 
  IRN PR
Tractor S.C.
Zob Ahan
 
  NOR D2
Alta
Baerum SK
 
  NOR D2
Vard Haugesund
FK Arendal
 
  NORW
Kolbotn (w)
Arna Bjornar (w)
 
  LAT D1
Noah [9]
FK Valmiera [2]
 
  SWE D3
FC Gute
Skiljebo SK
 
  NGA PR
Akwa United
Nasarawa United
 
  NGA PR
Akwa Starlets
Kwara United
 
  NGA PR
Enugu Rangers International
Abia Warriors
 
  NGA PR
Enyimba
Warri Wolves FC
 
  NGA PR
Ifeanyi Ubah
Adamawa United
 
  NGA PR
Jigawa Golden Stars
Katsina United
 
  NGA PR
Lobi Stars
Heartland FC
 
  NGA PR
MFM FC
Kano Pillars
 
  NGA PR
Rivers United
Plateau United
 
  NGA PR
Sunshine Stars FC
Wikki Tourist
 
  IRN PR
Saipa
Shahr Khodrou
 
  IRN PR
Persepolis
Gol Gohar FC
 
  FIN D1
HIFK
HJK Helsinki
 
  FIN D1
Inter Turku
Lahti
 
  FIN D1
KTP Kotka
Ilves Tampere
 
  FIN D1
FC Haka
Honka Espoo
 
  FIN D1
KuPs
AC Oulu
 
  FIN D1
SJK Seinajoen
IFK Mariehamn
 
  FIN D2
KPV
RoPS Rovaniemi
 
  FIN D2
JIPPO
Gnistan Helsinki
 
  FIN D2
Vaasa VPS
Ekenas IF Fotboll
 
  FIN D2
MP MIKELI
PK-35 Vantaa
 
  FIN D3 A
PS Kemi Kings
RoPS 2
 
  FIN D3 A
OTP
OLS Oulu
 
  FIN D3 A
Jyvaskyla JK
Narpes Kraft
 
  FIN D3 A
KaPa
MiPK Mikkeli
 
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta
Lahden Reipas
 
  FIN D3 A
JaPS
PK Keski Uusimaa
 
  FIN D3 A
TPV Tampere
GrIFK Kauniainen
 
  FIN D3 A
Jazz Pori
PIF Parainen
 
  FIN D3 A
SalPa
Vantaa
 
  FIN D3 A
HJS Akatemia
Ilves Tampere II
 
  FIN D3 A
Honka Akatemia
FC Ilves-Kissat
 
  NOR D1
Mjondalen IF
Odd Grenland
 
  NOR D1
Molde
Stromsgodset
 
  NOR D1
Rosenborg
Haugesund
 
  NOR D1
Sandefjord
Bodo Glimt
 
  NOR D1
Tromso IL
Kristiansund BK
 
  NOR D1
Viking
Stabaek
 
  NOR D2
Eidsvold Turn
Kongsvinger
 
  NOR D2
Brattvag
Floro
 
  NOR D2
Senja
Moss
 
  NORW
Sandviken (w)
LSK Kvinner (w)
 
  MAR D1
Hassania Agadir
Union Touarga Sport Rabat
 
  EST CUP
JK Kadakas Kernu
Transfer Wise
 
  AGB LE
Primeiro de Agosto
Baixa de Cassanje
 
  NOR D2
IF Floya
Tromsdalen
 
  NOR D2
Kvik Halden
Asker
 
  NOR D2
Skeid Oslo
Kjelsas
 
  NOR D2
Flekkeroy
Fram Larvik
 
  NORW
Avaldsnes (w)
Lyn (w)
 
  NORW
Rosenborg BK (w)
Klepp (w)
 
  NORW
Stabaek (w)
Valerenga (w)
 
  SWE Cup
Kristianstads FF
Lunds BK
 
  SWE Cup
Lidkopings FK
IK Oddevold
 
  SWE Cup
FC Rosengard
Torns IF
 
  SWE Cup
Kvarnsvedens IK
Sandvikens IF
 
  SWE Cup
Enskede IK
FC Stockholm Internazionale
 
  SWE Cup
Husqvarna
Skovde AIK
 
  SWE Cup
Onsala BK
Lindome GIF
 
  SWE Cup
Rappe GOIF
Solvesborgs GoIF
 
  SWE Cup
Osterlen FF
IFK Malmo FK
 
  SWE Cup
Dalby
Angelholms FF
 
  EST D1
FC Flora Tallinn
Flora Paide
 
  SWE D3
IK Oddevold
Nordvarmland FF
 
  SWE D3
IK Gauthiod
IFK Skovde FK
 
  SWE D3
Vanersborg FK
Lidkopings FK
 
  SWE D3
Yxhults IK
Kumla
 
  SWE D3
Assyriska BK
Vinbergs IF
 
  SWE D3
Ullared
Vastra Frolunda
 
  SWE D3
IK Tord
Dalstorps IF
 
  SWE D3
IFK Ostersund
Taftea IK
 
  SWE D3
FBK Balkan
Hassleholms IF
 
  ICE D2
Leiknir F
KV Vesturbaer
 
  SWE Cup
IFK Lulea
Umea FC
 
  SWE Cup
Stöde IF
Ytterhogdal IK
 
  SWE Cup
Mjolby AI FF
Nykopings BIS
 
  SWE Cup
IK Sleipner
Oskarshamns AIK
 
  JOR D1
Al Wihdat Amman
Ramtha Club
 
  SWE D3
Gamla Upsala SK
IFK Osterakers Fk
 
  SWE D3
IFK Tidaholm
Ahlafors IF
 
  NOR D1
Brann
Lillestrom
 
  NOR D2
Levanger FK
Nardo FK
 
  ICE WPR
Tindastoll Neisti (w)
UMF Selfoss (w)
 
  ICE D2
KF Fjallabyggdar
KF Fjardabyggd
 
  MAR D1
Wydad Casablanca
Maghrib Association Tetouan
 
  BRA D1
Fortaleza
Chapecoense SC
 
  ARG B M
Argentino de Quilmes
Uhl Que Sa
 
  ARG B M
CA Fenix Pilar
Canuelas FC
 
  ARG B M
Colegiales
Club Atletico Acassuso
 
  ARG B M
Comunicaciones BsAs
Talleres Rem de Escalada
 
  ARG B M
Defensores Unidos
Flandria
 
  ARG B M
Deportivo Armenio
CA San Miguel
 
  ARG B M
Los Andes
Sacachispas
 
  ARG B M
Villa San Carlos
Deportivo Merlo
 
  ICE WPR
Breidablik (w)
Stjarnan (w)
 
  ICE D2
Volsungur husavik
Magni
 
  ICE D2
Throttur Vogum
Kari Akranes
 
  ICE D2
Reynir Sandgerdi
UMF Njardvik
 
  ICE D2
Haukar Hafnarfjordur
IR Reykjavik
 
  ICE LD1
Afturelding (w)
IA Akranes (w)
 
  BRA D2
Ponte Preta
Centro Sportivo Alagoano
 
  BRA D1
Atletico Mineiro
Atletico Clube Goianiense
 
  BRA D1
Bragantino
Ceara
 
  BRA D1
Juventude
Gremio (RS)
 
  BRA D1
Corinthians Paulista (SP)
Sao Paulo
 
  BRA D1
Cuiaba
Flamengo
 
  BRA D2
Brusque FC
Brasil de Pelotas
 
  MAR D1
CAYB Club Athletic Youssoufia
Raja Casablanca Atlhletic
 
  BRA D1
Internacional RS
Palmeiras
 
  BRA D1
Bahia
America MG
 
  BRA D2
Londrina PR
Avai FC SC
 
  BRA D2
Goias
Vasco da Gama
 
  BRA D2
Cruzeiro (MG)
Guarani SP