MEX D2
Monarcas Morelia [3] 3
Tampico Madero [7] 2
HT
0
1
FT 0 2
7-3
  BRA LNA
Herrera FC 3
Veraguas FC 1 1
HT
0
0
FT 1 0
4-6
  PUR L
Metropolitan FA 1
Puerto Rico Sol FC 1
HT
0
0
FT 5 0
7-7
  ARG TB
CA 9 de Julio Rafaela 2
Libertad Sunchales 4
HT
0
0
FT 2 2
3-2
  ARG TB
Puerto San Martin Futbol 4
Union Sociedad Italiana 1
HT
0
0
FT 3 0
1-5
  ARG TB
Monterrico San Vicente 1 5
Ciudad de Nieva 1 4
HT
1
1
FT 2 1
5-1
  PAR D1
Guarani CA [2] 2 9
Cerro Porteno [1] 2 4
HT
1
0
FT 2 2
0-7
  ARG TB
Guarani A. Franco 1
Olimpia San Antonio 2
HT
1
0
FT 2 0
12-3
  MLS
Portland Timbers [4] 1
Real Salt Lake [7] 1 3
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  SCS NZL
Cashmere Technical 3
Wellington Olympic 4
HT
1
1
FT 5 1
2-3
  ARG B M
Talleres Rem de Escalada [2] 2
Villa San Carlos [3] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  ARG D1
CA Huracan [11] 4
Racing Club [16] 4
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ARG D1
Lanus [8] 3
Rosario Central [12] 2
HT
1
0
FT 2 2
5-3
  BOL D1
Oriente Petrolero [6] 3
Real Santa Cruz [11] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
11-3
  PUR L
Baymon FC 2
Criollos De Caguas 1
HT
5
1
FT 8 2
8-2
  ARG TB
Talleres de Perico 3
AH Zapla 4
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  COL D1
Deportivo Cali [7] 1 4
Atletico Nacional Medellin [1] 2
HT
1
1
FT 3 1
1-14
  HON D1
CD Motagua [4]
Real Espana [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
10-5
  MEX LT
Atletico Nayarit 1
Camaroneros de Escuinapa 2
HT
0
4
FT 0 6
2-5
  NIC D1
Real Esteli [2]
Walter Ferretti [4] 2
HT
2
0
FT 2 0
4-1
  MEX D3
Cafetaleros de Tapachula
Coras Tepic 2
HT
1
1
FT 3 3
1-4
  SLV LFW
Santa Tecla (w) 1 3
Alianza FC San Salvador (w) 5
HT
0
1
FT 1 3
7-5
  HON LDA
Juticalpa 1
Lone FC 4
HT
1
1
FT 4 1
8-7
  MEX D2
CSyD Dorados de Sinaloa [1] 2
Tepatitlan de Morelos [12] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  JW Cup
Yokohama FC Seagulls (w) [6]
Orca Kamogawa FC (w) [9]
HT
0
0
FT 0 1
4-1
  JW Cup
Speranza Takatsuki(w) [10]
Fujieda Junshin High School (w)
HT
0
2
FT 2 3
0-0
  MEX D3
CD Alacranes de Durango 1 3
Atletico Saltillo 3
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  SCS NZL
Miramar Rangers 1 2
Selwyn United 2
HT
1
1
FT 2 2
7-1
  INT FRL
El Salvador [69] 2
Ecuador [46] 1
HT
1
1
FT 1 1
0-9
  MEX D1
Club Leon [3] 3
Tigres UANL [4] 4
HT
1
1
FT 2 1
7-2
  JPN D2
Fagiano Okayama [10] 1
JEF United Ichihara Chiba [8] 1
HT
0
1
FT 1 3
5-3
  JPN D2
Ventforet Kofu [3]
Mito Hollyhock [11] 1
HT
0
0
FT 3 3
9-6
  JPN D2
Omiya Ardija [18] 2
Thespa Kusatsu [16]
HT
2
1
FT 3 1
5-4
  JPN D2
Jubilo Iwata [1]
Blaublitz Akita [13] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-6
  JPN D2
Kyoto Sanga [2] 1
Zweigen Kanazawa FC [17]
HT
0
0
FT 0 0
9-2
  JPN D2
Tokyo Verdy [12] 2
SC Sagamihara [19] 1
HT
1
0
FT 3 0
3-5
  JPN D2
Tochigi SC [14] 1
FC Ryukyu [9]
HT
0
0
FT 1 2
1-7
  JPN D2
Albirex Niigata [6] 1
Machida Zelvia [5]
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  JPN D2
Matsumoto Yamaga FC [22] 1
V-Varen Nagasaki [4]
HT
0
1
FT 1 2
4-7
  JPN D2
Ehime FC [21] 1
Renofa Yamaguchi [15]
HT
0
1
FT 1 1
3-4
  JPN D2
Montedio Yamagata [7] 2
Giravanz Kitakyushu [20]
HT
2
0
FT 5 1
6-9
  JPN JFL
Sony Sendai [4] 1
Nara Club [10] 2
HT
0
0
FT 0 1
9-4
  JPN JFL
Matsue City FC [8]
Honda Lock SC [16]
HT
1
0
FT 2 1
2-5
  JPN JFL
Kochi United [13]
Suzuka unlimited [7]
HT
1
3
FT 1 5
7-5
  JPN JFL
Maruyasu Industries [14] 1
Run Mel Aomori [9] 3
HT
0
0
FT 0 1
9-2
  FFV Cup
Hume City [4] 1 4
Avondale FC [1] 1 2
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  JW Cup
IGA Kunoichi (w) [1]
University of Tsukuba (w)
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  JPN D3
Roasso Kumamoto [3]
FC Gifu [6] 1
HT
0
0
FT 2 0
11-5
  JPN D3
Fukushima United FC [5] 1
Kamatamare Sanuki [15]
HT
1
0
FT 1 1
8-1
  JPN D3
Azul Claro Numazu [13] 2
Grulla Morioka [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-4
  JPN D3
AC Nagano Parceiro [9] 1
Imabari FC [11]
HT
0
0
FT 0 0
11-5
  JPN D3
Fujieda MYFC [10] 3
Yokohama SCC [8] 1
HT
0
2
FT 0 3
6-3
  JPN D3
Kataller Toyama [4] 1
Kagoshima United [7] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  JPN D3
Gainare Tottori [14]
Vanraure Hachinohe FC [12] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  AUS D1
FC Macarthur [4] 1
Central Coast Mariners [8] 4
HT
1
0
FT 1 0
6-9
  AUS WAL
Melbourne Victory (w) [3]
Adelaide United (w) [5]
HT
4
0
FT 5 1
6-5
  HK D2
Chelsea FC Soccer School (HK) [11] 1 3
Kwong Wah AA [8] 3
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  HK D3
Heng Wah FC
Convoy Sun Hei 2
HT
2
0
FT 2 1
1-9
  HK D3
Kowloon Cricket Club 4
Sun Pegasus 1 5
HT
3
2
FT 5 2
8-7
  HK D3
New fair Kuitan 1
Gospel Friends FC
HT
2
1
FT 3 3
1-6
  HK D3
Tsun Tat Kwok Keung 2
Tsuen Wan 1
HT
0
2
FT 0 5
0-2
  HK D1
Citizen [13]
Wong Tai Sin [11]
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  Indo D3
Persitara Jakarta Utara 3
ABC Wirayudha 1 3
HT
3
0
FT 4 1
3-4
  KOR D1
Jeonbuk Hyundai Motors [1] 3
Jeju United [4] 4
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  KOR D1
Ulsan Hyundai FC [2] 1
Daegu FC [3] 1 3
HT
2
0
FT 2 0
8-1
  KOR D1
Suwon City [6] 2
Suwon Samsung Bluewings [5]
HT
1
0
FT 2 0
3-6
  Indo D3
Sumbersari FC 3
Persekam Metro 3
HT
1
1
FT 4 1
4-0
  CHA D1
Wuhan three town [1] 1
Zhejiang Greentown [2] 2
HT
1
0
FT 2 1
4-8
  HK PR
Biu Chun Rangers [4] 1 5
Kitchee [2] 3
HT
1
2
FT 1 6
4-8
  Chinese T L
NTUPES [8]
Tainan City Steel [2] 1
HT
0
4
FT 0 9
3-5
  Chinese T L
Hang Yuen FC [4] 1
Taicheng Lions [7] 3
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  Indo D3
East Bali FC 3
Perseden Denpasar 1
HT
0
2
FT 0 4
2-4
  Indo D3
Tornado FC 2
Pekanbaru United 2
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  Indo D3
Batulicin Putra 69 Tanbu 2
Persemar Martapura 3
HT
1
1
FT 1 1
3-2
  Indo D3
Panzer Pegadaian 3
Bina Taruna KCM FC 2
HT
0
1
FT 1 1
4-1
  HK D3
KCDRSC 2
Ornament FC 2
HT
1
1
FT 1 1
4-5
  HK D3
Lung Moon FC 1
Fukien AC 1
HT
0
0
FT 1 0
3-8
  HK D1
Eastern District SA [2] 2
Central Western District RSA [10] 1 3
HT
0
1
FT 0 2
4-3
  HK D1
Happy Valley [9] 2
Shatin SA [3] 1
HT
0
2
FT 1 5
3-9
  HK D1
North District FC [4] 1
Sham Shui Po [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
10-7
  HK D1
Wing Yee FT [6] 1
South China AA [12] 3
HT
0
1
FT 1 2
6-0
  AUS D1
Melbourne Victory [1] 1
Perth Glory [11] 3
HT
0
0
FT 0 3
5-4
  HK D1
Wofoo Tai Po [1] 1
Kai Jing [8] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-7
  Chinese T L
Taichung Futuro [3]
Taiwan Power Company [1] 3
HT
0
1
FT 1 2
2-4
  Indo D3
Bina Taruna 1
Villa 2000 B
HT
0
0
FT 1 1
6-14
  TUR U19
Kayserispor U19 1
Antalyaspor U19 1
HT
0
1
FT 1 3
7-6
  THA D2
Bangkok 1
Chamchuri United FC 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  THA D2
North Bangkok College 2
Inter Bangkok 2
HT
0
0
FT 3 0
5-3
  THA D2
Samut Prakan FC
Nonthaburi United 3
HT
0
1
FT 1 2
5-8
  TUR U19
Giresunspor U19 1 4
Fatih Karagumruk U19 4
HT
0
2
FT 2 5
3-5
  TUR U19
Altinordu U19 2
Samsunspor U19 1
HT
1
0
FT 2 1
6-1
  TUR U19
Denizlispor U19 2
Bursaspor U19 5
HT
0
1
FT 0 1
4-8
  TUR U19
Manisa Belediyespor U19 2
Gaokaerlishibang U19 2
HT
0
0
FT 1 3
6-1
  R WSL
Piros Security (w) 1
CSM Alexandria (w) 3
HT
0
1
FT 0 2
17-4
  R WSL
ASU Politehnica Timisoara (W)
Banat Girls (w) 1
HT
3
0
FT 5 0
11-0
  R WSL
Fairplay Bucuresti (w)
FCM Targu Mures (w)
HT
1
0
FT 5 0
7-2
  R WSL
Independenta Baia Mare (w)
CSS Targoviste (w)
HT
4
0
FT 8 0
0-0
  Chinese T L
Taiwan CPC [5] 3
Tatung FC [6] 1
HT
2
1
FT 2 3
6-2
  Indo D3
Persidafon 1
Persepon Ponorogo 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  Indo D3
PSBS Bangkinang
Pendalian FC
HT
1
0
FT 1 0
1-5
  AFF Cup
Timor Leste [194] 3
Thailand [118]
HT
0
0
FT 0 2
1-7
  HK PR
LeeMan [5] 2
Hong Kong U23 [7] 2
HT
2
0
FT 4 0
16-1
  HK D2
Kwai Tsing District FA [3] 3
Sao Jose(AP) [7] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-8
  Ind ST
Delhi FC 1
Punjab FC 2
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  ITA YTHL
Lecce U20 [16] 3
Fiorentina U20 [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  SER U19
Vojvodina U19 1
FK Brodarac U19 2
HT
0
1
FT 2 1
4-4
  SPA D3
coruxo FC [1] 5
CD Arenteiro [1] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-8
  TUR D3
Amedspor [4]
Tarsus Idman Yurdu [11]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  TUR D3
Ankarademirspor [8] 2
Nazillispor [9] 5
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  TUR D3
Eskisehirspor [18] 2
Kirsehir Koyhizmetleri [15] 4
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  TUR D3
Bursa Niluferspor AS [17] 3
Usakspor [10] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  TUR D3
Pazarspor [7] 3
Ispartaspor [2] 4
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  TUR D3
Zonguldak [16]
Anadolu Selcukluspor [12]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  TUR D3
Bayburt Ozel Idare [5] 1
Adiyamanspor [18] 1 5
HT
1
1
FT 2 1
5-3
  TUR D3
Bodrumspor [6] 3
Hekimoglu Trabzon [2] 3
HT
0
0
FT 1 1
8-1
  TUR D3
Corum Belediyespor [4]
Inegolspor [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  TUR D3
Etimesgut Belediye Spor [13] 2
Somaspor [9] 1
HT
2
1
FT 2 2
3-10
  TUR D3
Kahramanmarasspor [20] 2
Diyarbakirspor [14] 3
HT
1
0
FT 4 0
3-5
  TUR D3
Sariyer [16] 1
Nigde Belediyespor [19] 1 1
HT
0
0
FT 2 0
8-8
  TUR D3
Serik Belediyespor [12]
Ergene Velimese [17]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  TUR D3
Sivas Dort Eylul Belediyespor [3] 1 3
Afjet Afyonspor [7] 1 2
HT
3
0
FT 3 4
3-5
  TUR D3
Belediye Vanspor [10] 4
Ankaraspor FK [8] 1 3
HT
1
1
FT 2 2
0-6
  TUR 3B
Utkoi [2] 2
Elazigspor [14] 4
HT
0
0
FT 2 0
6-4
  TUR 3B
Batman Petrolspor [1]
Erbaaspor S [4]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  TUR 3B
Bergama Belediyespor [16]
Sancaktepe Belediye Spor [18] 1
HT
2
0
FT 6 1
3-1
  TUR 3B
Artvin Hopaspor [8]
Kelkit Belediye Hurriyet [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  TUR 3B
Karaman Belediyespor [12]
Osmaniyespor [11]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  TUR 3B
Kutahyaspor [6] 2
Hendek Spor [13] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  TUR 3B
Aksarayspor [8]
Siirt Il Ozle Idaresi Spor [16] 1
HT
3
0
FT 3 2
5-3
  TUR 3B
Carsambaspor [19] 3
Yomraspor [7] 2
HT
2
1
FT 2 2
4-4
  TUR 3B
Darica Genclerbirligi [15] 3
Elazig Belediyespor [14] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-3
  TUR 3B
Duzcespor [1] 2
Yeni Orduspor [6] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  TUR 3B
Hacettepe SK [18]
Kestel [13]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  TUR 3B
Kusadasispor [5] 3
76 Igdir Belediye spor [4] 3
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  TUR 3B
Yesilyurt Belediyespor [9] 2
Yeni Altindag BS [11] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-6
  TUR 3B
Agri 1970 Spor [10]
Dai Lin Jissbon [5]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  TUR 3B
Ceyhanspor [17] 1
Ofspor [8] 3
HT
0
2
FT 0 2
4-10
  TUR 3B
Gumushanespor [12] 2
Kardemir Karabukspor [18] 5
HT
3
0
FT 4 0
5-1
  TUR 3B
Karaman Belediyesi Spor [6] 3
Celspor [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
2-2
  TUR 3B
Tepecik Bld [16] 2
Mardin BB [15] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  ITA YTHL
Torino U20 [5]
Cagliari U19 [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-11
  HUN D3E
Diosgyori VTK II 1 2
DEAC 2
HT
3
1
FT 3 5
4-7
  HUN D3E
Gyirmot FC Gyor II
Andrashida SC 1
HT
2
0
FT 3 0
10-0
  ROM U19
Steaua Bucuresti U19 4
Farul Constanta U19 2
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  GER WD2
Nurnberg (w) 2
MSV Duisburg (W) 1
HT
0
1
FT 1 2
1-7
  BUL D1
Slavia Sofia [5] 2
Lokomotiv Plovdiv [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
8-1
  SPA D3
Osasuna B [2] 4
SD Gernika [2] 2
HT
0
0
FT 3 3
5-2
  TUR D1
Kayserispor [16] 2 6
Antalyaspor [12] 4
HT
2
0
FT 2 0
1-11
  TUR D2
Umraniyespor [2] 4
Boluspor [13] 4
HT
0
1
FT 1 2
6-4
  TUR D2
Manisa BB Spor [16] 1
Kocaelispor [8] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
4-5
  MAL D1
Sliema Wanderers FC [12] 1
Hamrun Spartans [7] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  Spain D4
Samanod 1
CD Colindres 1
HT
3
0
FT 5 1
6-0
  RWA D1
Gasogi Utd 2
Espoir FC 2
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  HUN D3E
Puskas Academy II 1 3
MOL Fehervar FC II 2
HT
1
1
FT 2 1
8-5
  HK D3
WSE
Islands 2
HT
3
0
FT 3 0
4-4
  SPA WD1
Sporting De Huelva (w) [14] 4
Eibar (w) [12] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-1
  SPA D3
UC Ceares [1] 1
CF Salmantino [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
9-10
  HK D2
Lucky Mile FC [6] 2
Tuen Mun Football Team [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  RUS PR
Khimki [16] 1 4
Arsenal Tula [14] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-11
  ITA C1
Catanzaro [7] 3
Foggia [4] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-8
  ITA C1
Vibonese [20] 4
Nuovo Campobasso [13] 3
HT
0
0
FT 2 0
2-1
  SPDRFEF
Athletic Bilbao B [17] 2
Badajoz [10] 3
HT
0
0
FT 0 0
14-6
  SPDRFEF
CD Tudelano [20] 4
Real Union Irun [7] 4
HT
0
0
FT 0 2
3-1
  SPDRFEF
Real Valladol B [18] 4
Racing Santander [2] 5
HT
2
0
FT 3 0
4-8
  SPDRFEF
Algeciras [9] 4
Atletico Sanluqueno [12] 2
HT
1
1
FT 1 3
10-4
  SPDRFEF
Baleares [1] 1 4
Sevilla Atletico [17] 4
HT
0
1
FT 0 2
6-7
  SPDRFEF
Real Madrid Castilla [11] 3
Castellon [10] 3
HT
0
1
FT 1 2
6-0
  POR D2
Penafiel [7] 3
Academica Coimbra [18] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-8
  SPA D3
Real Aviles [1] 2
Mostoles [1] 2
HT
0
0
FT 0 1
8-4
  SPA D3
AD Union Adarve [1] 2
Bergantinos CF [1] 3
HT
1
0
FT 2 1
12-5
  SPA D3
Andratks [3] 3
CF Badalona [3] 1
HT
0
0
FT 1 0
1-6
  SPA D3
CE Europa [3]
Formentera [3] 2
HT
0
1
FT 0 1
7-3
  SPA D3
CD Ebro [3] 1
SD Huesca II [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-6
  SPA D3
RCD Espanyol B [3] 3
SCR Pena Deportiva [3] 1
HT
0
2
FT 0 3
10-3
  SPA D3
Ibiza Islas Pitiusas [3] 2
AE Prat [3] 5
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  SPA D3
Ejido [5] 4
CD Marchamalo [5] 4
HT
2
2
FT 2 2
4-4
  SPA D3
UD Levante B [5] 1 1
Granada CF B [5] 2 6
HT
0
1
FT 1 1
7-4
  SPA D3
Real Murcia [5] 1
UD Melilla [5] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  SPA D3
Suokuaili Moss [5] 3
Mar Menor [5] 3
HT
1
0
FT 2 2
6-6
  SPA D3
Cadiz B [4] 5
UD Tamaraceite [4] 1 5
HT
1
2
FT 3 2
13-3
  SPA D3
AD Ceuta [4]
Antequera CF [4]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SPA D3
Velez CF [4] 1
CD Mensajero [4] 2
HT
0
0
FT 3 0
4-1
  SPA D3
Xerez Deportivo FC [4] 3
UD San Fernando [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
11-5
  POL D2
Garbarnia Krakow [9] 1
Wisla Pulawy [10] 1
HT
2
0
FT 2 1
8-6
  POL D2
Pogon Siedlce [13] 1
Hutnik Krakow [17] 5
HT
0
1
FT 0 3
1-3
  BLR D1
Krumkachy Minsk [3] 2 4
Slavia Mozyr [14] 6
HT
0
0
FT 0 0
0-6
  EST D1
FC Flora Tallinn [2] 3
Levadia Tallinn [1] 1 7
HT
1
1
FT 2 2
2-3
  ARM D1
FC Noah [4] 3
FK Van Charentsavan [8] 3
HT
2
0
FT 3 0
3-8
  THA D1
Ayutthaya United [11] 1
Ranong FC [8] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-1
  THA D1
Kasetsart FC [13] 5
Khonkaen FC [16] 1 2
HT
1
1
FT 2 1
9-2
  IDN ISL
Persiraja Aceh [18] 1
Pusamania Borneo FC [7] 2
HT
0
1
FT 0 2
2-6
  CRSK U19
Dinamo Zagreb U19
NK Orijent U19 1
HT
1
1
FT 2 2
4-1
  ROM D3
Minerul Costesti 2
ACSO Filiasi 3
HT
0
2
FT 0 4
2-3
  SPA WD2
CF Pardinyes (w) 2
SD Casablanca (w) 1
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  SPA WD2
Victoria FC (w) 1
SD Villestro (W) 2
HT
1
0
FT 2 0
9-0
  SPA WD2
DNS De Belen (w) 2
CD Atletico Lince (W) 1
HT
1
0
FT 1 0
13-5
  SPA WD2
CDEF Logrono (w) 1
Prainsa Zaragoza (w)
HT
1
0
FT 2 1
1-7
  POR D3
CF Os Belenenses
Rabo Peixe 2
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  POR D3
Maritimo (w) 5
Sporting CP (w) 2
HT
0
1
FT 1 3
0-5
  POR D3
Braga (w)
Vilaverdense (w) 2
HT
1
0
FT 3 0
3-0
  GSLW
Ergotelis (w) 1
Missolonghi (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  GSLW
Glyfadas (w)
Fidon Argous (w)
HT
1
1
FT 3 1
6-1
  SPA LU19
Castilleja CF U19 3
Coria CF U19 1 4
HT
1
0
FT 3 1
1-4
  SPA LU19
CD San Francisco U19 2
CE Europa U19 3
HT
1
1
FT 1 2
6-0
  PORJA2
FC Famalicao U19 3
Leixoes U19 1
HT
1
1
FT 2 2
8-2
  MD WC
ASDCT (W) 1
Atlas 05 Fkih Ben Salah (W) 2
HT
3
0
FT 4 2
6-5
  NPE
Brigade Boys FC
Nepal Army FC 2
HT
0
0
FT 0 1
1-6
  IRQ C
Al-Sulaikh SC 3
Masafi Al Janoob 1
HT
0
1
FT 1 2
5-0
  POR L3
FC Caldas 1
Amora FC 1
HT
0
0
FT 2 1
6-9
  POR L3
Vitoria Guimaraes B 2
FC Felgueiras 2
HT
0
1
FT 0 1
9-4
  FRA WD2
Nice W
Le Puy (w) 1
HT
2
1
FT 5 1
7-3
  SPA WD1
CD Alaves (w) [7] 2
Colegio Aleman Valencia (w) [13] 3
HT
0
0
FT 3 1
4-8
  SPA WD1
Atletico de Madrid (w) [3] 2
Levante UD (w) [4] 3
HT
1
1
FT 2 1
7-0
  HOL RE
Excelsior Rotterdam U21 1
De Graafschap (R)
HT
1
0
FT 3 1
3-17
  POL D2
Lech II Poznan [6]
Znicz Pruszkow [14]
Postp.
  HOL D1
RKC Waalwijk [15] 3
NEC Nijmegen [11] 3
HT
1
1
FT 2 1
3-5
  RWA D1
Alpha FC
Akagera FC
HT
0
0
FT 2 0
11-3
  HOL WD1
Zwolle (w) [4]
VV Alkmaar (w) [8]
HT
1
2
FT 2 3
6-3
  HOL WD1
PSV Eindhoven (w) [5] 2
Feyenoord Rotterdam (W) [3] 1
HT
0
0
FT 1 0
8-5
  HOL WD1
FC Twente Enschede (w) [1] 1
ADO Den Haag (w) [6] 1
HT
2
2
FT 4 4
6-7
  ITA D1
Bologna [8] 3
Fiorentina [6] 3
HT
1
1
FT 2 3
0-2
  ROM D1
CS Mioveni [12] 6
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [11] 4
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  IRN PR
Fajr Sepasi [11] 4
Foolad Khozestan [8] 1
HT
0
0
FT 1 1
6-7
  IRN PR
Nassaji Mazandaran [12] 4
Shahr Khodrou [16] 1
HT
0
0
FT 2 0
2-4
  IRN PR
Tractor S.C. [10]
Shahrdary Arak [5]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  IRN PR
Zob Ahan [9] 3
Mes Rafsanjan [7]
HT
0
1
FT 0 3
7-3
  DAN Cup
Sonderjyske [11] 4
Hvidovre IF [2]
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  IWD1
Sampdoria (W) [6]
Roma CF (w) [4] 1
HT
0
1
FT 1 2
3-9
  GRE D3
Agios Ierotheos 2
Santorini 2020 1
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  GER OBW
Berlin Hilalspor 1
SC Charlottenburg 3
HT
0
1
FT 2 2
6-6
  SPA WD2
Racing de Santander (w)
Deportivo La Coruna W
HT
0
1
FT 0 4
4-1
  MAD PL
ASSM Elgeco Plus 1
CS-DFC 1
HT
1
0
FT 2 1
1-10
  CHA D1
Chengdu Better City FC [1]
Guizhou Hengfeng F.C. [3] 1 1
HT
3
0
FT 5 0
0-0
  POL D1
Arka Gdynia [11]
OKS Stomil Olsztyn [16] 3
HT
1
0
FT 6 0
9-3
  Syri D2
Ommal Hama
Khattab 1
HT
0
1
FT 1 3
4-3
  BUL D2
Yantra Gabrovo [16] 1
Septemvri Simitli [17] 1
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  FRA D1
Saint Etienne [20] 1
Rennes [3]
HT
0
3
FT 0 5
7-2
  SCO PR
Dundee United [4] 1
Celtic FC [2] 1
HT
0
2
FT 0 3
1-12
  GER D3
SC Freiburg (Youth) [12] 1
MSV Duisburg [18] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  GER Reg
Lichtenberg 47 [13]
ZFC Meuselwitz [14]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  GER Reg
FSV luckenwalde [10] 1 4
Energie Cottbus [5] 1 2
HT
0
2
FT 2 3
4-7
  GER Reg
Tennis Borussia Berlin [9]
Chemnitzer [8]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  GER Reg
Hannover 96 Am [4] 1 1
FC Hansa Luneburg [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
7-5
  SPA D3
Las Palmas Atletico [4] 4
Cordoba [4] 3
HT
1
1
FT 2 2
3-1
  SPA D3
Panaderia Pulido [4] 3
CD San Roque de Lepe [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
2-9
  UKR D1
Zorya [4] 4
FC Inhulets Petrove [15] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-5
  HUN D2E
Budaorsi SC [18] 1
Bodajk FC Siofok [6] 2
HT
2
0
FT 3 0
3-7
  HUN D2E
Dorogi FC [8]
Gyori ETO [9]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  HUN D2E
III.Keruleti TUE [19] 1 2
Bekescsaba [17] 4
HT
3
3
FT 4 3
6-2
  HUN D2E
Szentlorinc SE [12]
Kecskemeti TE [5] 3
HT
1
1
FT 1 4
6-5
  HUN D2E
Duna-Tisza [20] 2
Pecsi MFC [10] 3
HT
2
1
FT 3 2
13-5
  MKD D1
Borec Veles [11] 4
FK Makedonija Gjorce Petrov [7] 1 3
HT
1
0
FT 1 1
1-3
  MKD D1
FK Shkendija 79 [3] 1
Pelister Bitola [12] 1 5
HT
0
1
FT 2 1
13-0
  MKD D1
Olimpus Skopje Balashikha [9] 2 4
FK Shkupi [1] 4
HT
1
1
FT 1 3
3-5
  MKD D1
Academy Pandev [2] 1 2
Bregalnica Stip [5] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  MKD D1
FC Struga Trim Lum [6] 4
FK Tikves Kavadarci [10] 7
HT
0
0
FT 0 0
9-7
  MNE D1
FK Rudar Pljevlja [7]
Jezero Plav [9] 3
HT
1
1
FT 2 2
4-2
  MNE D1
FK Sutjeska Niksic [1]
Mornar [6] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  AZE D1
FC Neftci Baku [4] 1
Standard Sumgayit [7] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-0
  SLO D2
ND Gorica [1]
Drava [16]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ITA YTHL
Empoli U20 [8]
Atalanta U20 [11] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-12
  THA D1
Udon Thani [3] 1
Chiangmai FC [12]
HT
1
1
FT 3 1
3-3
  THA D1
Customs Department FC [14] 1 2
Sukhothai [2]
HT
0
4
FT 1 4
5-4
  SER D2
Mladost Novi Sad [2] 5
FK Radnicki Sremska Mitrovica [10] 1 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  SER D2
Timok [15] 3
FK Zeleznicar Pancevo [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  SLO U19
NK Krka U19 1 3
NK Bravo U19 1 5
HT
1
1
FT 1 2
0-4
  SLO U19
NK Publikum Celje U19
NK Triglav Kranj U19
HT
1
1
FT 2 2
4-6
  ENG CWCUP
Blackburn Rovers (w) [10]
Sheffield United (w) [9] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-13
  ENG CWCUP
Sunderland (w) [8] 1
Aston Villa (w) [10] 1
HT
0
3
FT 0 7
1-8
  ENG CWCUP
Manchester United (w) [6] 2
Leicester City (w) [12] 2
HT
0
1
FT 2 2
11-2
90min[2-2],Pen[3-4],Leicester City (w)W
  Ken D1
KCB SC [8]
Vihiga Bullets [18] 1
HT
2
0
FT 3 1
2-4
  ETH PR
Kedus Giorgis 2
Awassa Kenema 1
HT
2
0
FT 2 1
3-4
  RWA D1
The Winners FC 3
Gitikinyoni FC 3
HT
1
1
FT 2 1
2-1
  RWA D1
UR FC 3
La Jeunesse FC 2
HT
1
1
FT 2 1
2-5
  Ken-SL
MCF FC 1
Fortune Sacco 2
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  HUN D3E
Kelen SC 1 2
Balatonfuredi FC 1
HT
0
0
FT 0 0
9-1
  HUN D3E
Rakosmenti KSK 2
FC Dabas 1
HT
0
1
FT 1 4
8-5
  HUN D3E
Szekszard UFC 1 1
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 1 2
HT
1
4
FT 2 5
5-2
  ENG PU23
Blackburn Rovers U23 [14] 3
Manchester United U23 [7] 1
HT
0
2
FT 0 4
7-4
  ARG RESL
Gimnasia LP Reserves 2
Estudiantes LP Reserves 3
HT
2
1
FT 6 1
5-6
  Uganda D 2
Kataka FC 1
Luweero United 2
HT
0
0
FT 2 0
4-0
  Uganda D 2
Maroons 1
Blacks Power FC 1
HT
2
0
FT 3 1
9-4
  Uganda D 2
Proline FC 3
Airtel Kitara FC 2 2
HT
1
0
FT 4 1
0-3
  Bra SD
Ceara (w) 5
Fortaleza (w) 2
HT
0
2
FT 3 3
4-5
  GSLW
Larisa (w) 1
Trikala 2011 (w) 1
HT
1
0
FT 2 3
4-2
  RWA WL
Kamonyi FC (w)
Apaer WFC (w) 3
HT
0
2
FT 1 2
2-2
  Syri D2
Al-Majd SC 2
Al Shola 3
HT
0
0
FT 1 1
7-2
  FRA WD2
Grenoble Claix (w)
Rodez Aveyron (w) 1
HT
0
1
FT 0 2
7-2
  BUL D2
PFK Montana [8] 2
FC Maritsa 1921 [7] 1
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  BUL D2
Septemvri Sofia [5] 1
Marek Dupnitza [15] 1 6
HT
1
1
FT 1 1
12-1
  BUL D2
Strumska Slava [9] 1
Spartak Varna [4]
HT
0
2
FT 1 2
3-0
  BUL D2
Sportist Svoge [10]
Litex Lovech [13]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  GER WD1
SG Essen-Schonebeck (w) [8] 2
SC Freiburg (w) [7] 5
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  GER WD1
VfL Wolfsburg (w) [2]
Carl Zeiss Jena (w) [11]
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  SPA WD1
Madrid CFF (w) [8] 1
Real Sociedad (w) [2] 1
HT
0
1
FT 1 2
6-4
  UPL
Vipers 2
Kampala City Council FC 4
HT
1
1
FT 2 2
6-4
  UPL
Arua Hill SC
Tooro United
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  UPL
defense forces 1
Bright Stars 2
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  SLO D1
ASK Bravo Publikum [5]
Radomlje [10]
Postp.
  ENG FAC
Rochdale [13]
Plymouth Argyle [4] 3
HT
0
1
FT 1 2
2-6
  LBN D2
Racing Beirut 2
Shabab Al Ghazieh 3
HT
1
0
FT 2 3
8-1
  LBN D2
AL Nabi Sheet 3
Salam Zgharta 1
HT
0
1
FT 1 1
3-3
  Uganda D 2
Nyamityobora FC 2
MYDA FC
HT
1
0
FT 1 1
5-2
  CRO D2
Bijelo Brdo [8] 2
NK Osijek II [13] 2
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  GER D2
Hannover 96 [16] 2
Hamburger SV [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  GER D2
Dynamo Dresden [14] 1
Karlsruher SC [10] 1 3
HT
0
0
FT 3 1
5-3
  GER D2
Heidenheimer [8] 2
Jahn Regensburg [3] 1 1
HT
1
0
FT 3 0
4-7
  BEL D1
Beerschot Wilrijk [18] 4
Royal Antwerp [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-7
  ENG FAC
Colchester United [18] 2
Wigan Athletic [2] 2
HT
1
1
FT 1 2
9-9
  ITA C1
Vis Pesaro [12] 2
Olbia [11] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-6
  SER D1
FK Napredak Krusevac [5] 2
Crvena Zvezda [2] 1
HT
0
2
FT 0 2
3-10
  HUN D1
Varda SE [2] 2
Fehervar Videoton [4] 1
HT
2
1
FT 2 1
3-6
  FRAC
Hauts Lyonnais 3
Bourgoin Jallieu 1 5
HT
1
2
FT 3 3
10-1
90min[3-3],Pen[3-2],Hauts LyonnaisWin
  BUL D1
Lokomotiv Sofia [11] 2
Ludogorets Razgrad [1] 3
HT
0
3
FT 2 4
4-9
  ALB D2
FK Vora 3
Burreli 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ISR D3
Hapoel Bueine [4]
Hapoel Bnei Pardes [18]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  CRO D2
NK Croatia Zmijavci [6] 1
HNK Cibalia [10] 4
HT
1
0
FT 1 1
5-1
  SPA WD2
CD Llamoro W 3
CD Tarsa (w)
HT
0
1
FT 0 3
1-4
  Greece U19
PAS Lamia U19 3
PAS Giannina U19 4
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  Bra CUU20
Vasco da Gama AC U20 1 6
Nova Goiania U20 4
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  OMA FA Cup
Al-Msnaa [5]
Oman Club [7]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GRE D2
Niki Volou [4] 3
SKODA Xanthi [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  GRE D2
Olympiakos Piraeus B [6] 4
Panserraikos [10] 4
HT
1
0
FT 2 1
3-0
  GRE D2
PAOK Saloniki B [12] 1
Anagenisi Karditsa [3] 4
HT
1
1
FT 2 1
2-4
  GRE D2
AEL Larisa [7] 2
Veria FC [1] 6
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  GRE D2
Trikala [14] 3
Apollon Kalamarias [16] 3
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  GRE D2
Almopos Arideas [11] 3
Thesprotos [9] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-6
  GRE D2
Zakynthos [17]
AO Episkopis Rethymno [15]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  GRE D2
Ierapetra [16] 3
Rhodos FC [2] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-3
  GRE D2
Kissamikos [10] 1
AE Kifisias [4] 2
HT
3
0
FT 3 0
4-3
  URU D1
Villa Espanola [16] 3
Cerro Largo [4] 2
HT
0
1
FT 1 1
4-3
  OMA FA Cup
Al-Seeb [3]
Alrstak [8]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  AFF Cup
Singapore [160] 2
Myanmar [148] 1
HT
3
0
FT 3 0
9-6
  SPA D1
Rayo Vallecano [6] 3
RCD Espanyol [9] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  ITA D2
Ascoli [8] 1 3
Parma [15] 3