BRA D1
Atletico Mineiro [6] 1
Chapecoense SC [16] 1
HT
1
0
FT 1 1
9-7
  USA NPSL
FC Motown
Manhattan SC
HT
0
0
FT 0 2
  BRA D3
Santa Cruz PE [9] 2
EC Jacuipense [10] 2
HT
0
0
FT 2 2
10-2
  AMEC
Argentina [8] 1
Paraguay [35] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-9
  Cur L
Centro Social Dep Barber 1 2
SV SUBT 2
HT
1
1
FT 2 1
4-6
  Chile Cup
Curico Unido [16] 1
Rangers Talca [4] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  USA WPSL
Utah Arrows SC (w) 2
Utah Surf (W)
HT
0
1
FT 1 2
4-2
  NOR NZL
Eastern Suburbs Auckland
North Shore United 3
HT
0
0
FT 0 0
7-2
  RUS WPL
Yenisey Krasnoyarsk (w) [5] 2
Krasnodar FK (w) [7] 1
HT
2
0
FT 3 0
5-9
  INT CF
Spartak Trnava [4]
Dukla Banska Bystrica [2]
HT
0
0
FT 4 0
7-4
  BSWCP
France Beach Soccer
Estonia Beach Soccer 1
HT
0
0
FT 4 1
  A FFA Cup
Port Melbourne [7]
Sydenham Park 2
HT
2
0
FT 4 0
5-6
  BHU TL
Paro FC
Paro Rinpung FC 1
HT
4
0
FT 11 0
12-7
  A FFA Cup
Dandenong City SC [14] 2
Pascoe Vale SC [2]
HT
0
0
FT 1 2
5-7
  A FFA Cup
Oakleigh Cannons [4] 2
Preston Lions 2
HT
1
0
FT 1 0
13-5
  FFSA SLR
Western Strikers Reserves 2
Adelaide Cobras Reserves 1
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  AFC CL
Pohang Steelers [5] 1
Ratchaburi FC [8] 3
HT
1
0
FT 2 0
9-3
  A FFA Cup
Adelaide Olympic [9] 1
Campbelltown City SC [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
6-7
  A FFA Cup
North Geelong Warriors [9] 1 3
Avondale FC [1] 1
HT
0
3
FT 1 5
1-7
  AUS NSW PL
Kahibah FC 1 3
Cessnock City Hornets 1
HT
1
2
FT 2 2
3-6
  BSWCP
Belarus Beach Soccer
Norway Beach Soccer 1
HT
0
0
FT 9 2
  A FFA Cup
Floreat Athena [1]
Cockburn City [11] 3
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  WAUS D2
Mandurah City
Swan United 2
HT
1
0
FT 3 1
5-2
  WAUS D2
Olympic Kingsway SC 2
UWA-Nedlands FC 1
HT
0
2
FT 0 3
3-5
  BSWCP
Germany Beach Soccer
Romania Beach Soccer
HT
0
0
FT 5 0
  Kyr TL
FC Abdish-Ata Kant 1
Dordoi-Dynamo Naryn 2
HT
0
1
FT 1 2
6-7
  NORW
Klepp (w) [5] 1
LSK Kvinner (w) [4] 1
HT
1
3
FT 1 5
3-3
  KAZ PR
Lokomotiv Astana [1] 1
Ordabasy [6] 5
HT
0
2
FT 0 2
9-4
  BSWCP
Ukraine Beach Soccer
Kazakh beach foot
HT
0
0
FT 6 1
  SAFL
Real Kings [1]
Chippa United [15]
HT
0
0
FT 0 3
  ARGW D1
Boca Juniors (w) 2
San Lorenzo (w) 1
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  Tanzania PL
Tanzania Prisons 1
Coastal Union
HT
2
1
FT 2 2
2-7
  UZB LW
Lokomotiv Tashkent (w) 1
FK Buxoro (w) 2
HT
1
0
FT 4 1
9-4
  UZB LW
Navbahor (w) 1
Sevinch (w) 3
HT
0
1
FT 0 4
5-3
  UZB LW
Pakhtakor Tashkent (w)
AGMK (w) 1
HT
1
2
FT 3 2
2-9
  UZB LW
Sogdiana (w)
Metalourg Bekabad (w) 3
HT
4
0
FT 6 0
5-1
  CAE LW
Renaissance de Figuil (w) 1
AS Awa FF (w)
HT
0
3
FT 0 3
0-8
  BCL
Fortis FC 2
Kawran Bazar Progoti 2
HT
0
0
FT 2 1
8-4
  AFC CL
Johor Darul Takzim [1] 5
Nagoya Grampus [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
0-6
  KAZ PR
Akzhayik Oral [4] 1
FC Shakhtyor Karagandy [12] 1 5
HT
0
0
FT 1 1
4-10
  INT CF
Lokomotiv Plovdiv [2] 3
Septemvri Simitli [12]
HT
2
0
FT 3 1
4-4
  RUS WPL
Zvezda 2005 (w) [4]
CSKA Moscow (w) [3] 1 1
HT
0
2
FT 0 3
4-3
  PAR D2
2 de Mayo PJC [13]
resistencia SC [3]
HT
1
0
FT 1 0
  EST D3
Kohtla Jarve JK Jarve [7]
Tallinna JK Legion B [9] 3
HT
0
0
FT 1 0
10-5
  Pol D4
Rakow II Czestochowa 1 3
Odra Wodzislaw 2
HT
1
1
FT 2 4
12-4
  EST U19
Keila JK U19 1
JK Nomme United U19
HT
1
0
FT 3 1
2-5
  EST U19
FC Flora Tallinn U19 1 2
Levadia Tallinn U19 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  EST U19
Pohja-Tallinna JK Volta U19 5
JK Viljandi Tulevik U19 2
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  SPA WD1
Athletic Club Bibao (w) [11]
Barcelona (w) [1] 1
HT
0
2
FT 0 4
1-10
  INT CF
Slovan Hlohovec U19
FK Sered U19
HT
1
1
FT 2 4
3-6
  BSWCP
Switzerland Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer
HT
0
0
FT 8 5
  KAZ PR
FK Aktobe Lento [10] 6
Kyzylzhar Petropavlovsk [7] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  BLR CUP
Krumkachy Minsk [2] 1
Neman Grodno [14] 2 4
HT
1
0
FT 1 1
5-9
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],Neman GrodnoW
  LIT Cup
Nevezis Kedainiai [10]
Suduva [3] 2
HT
0
1
FT 0 2
2-3
  INT CF
MFK Ruzomberok [7]
FK Kosice [5]
HT
1
0
FT 3 0
2-2
  INT CF
Humenne 2
Michalovce [10] 2
HT
1
2
FT 5 2
11-5
  INT CF
Akron Togliatti [17]
FC Sfintul Gheorghe [4]
HT
0
0
FT 1 0
  UZB D1
OTMK Olmaliq [3] 1 1
Qizilqum Zarafshon [10] 2
HT
1
2
FT 1 2
6-1
  RUS WPL
Zenit St Petersburg (w) [2]
FK Rostov (w) [6] 2
HT
1
0
FT 3 0
4-5
  RUS WPL
Chertanovo Moscow (w) [9] 1
FK Ryazan (w) [8] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  EST U19
Tartu FC Helios/Jogeva Noorus 96 U19 4
Raplamaa U19 3
HT
2
0
FT 4 2
3-6
  MAU D2
ASC Entente Sebkha 3
FC Oasis 4
HT
2
0
FT 2 0
3-5
  FIN D2
TPS Turku [7] 1
Ekenas IF Fotboll [4] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-7
  FIN D2
Vaasa VPS [6] 1
RoPS Rovaniemi [9] 1
HT
0
1
FT 2 2
4-7
  GEO D1
Torpedo Kutaisi [7] 2
Dinamo Batumi [1] 1
HT
0
2
FT 2 2
3-7
  BLR CUP
FC Baranovichi [12] 1 3
BATE Borisov [2] 2
HT
1
0
FT 1 6
0-4
  INT CF
Sparta Praha [2] 2
Sokol Hostoun [11] 3
HT
2
1
FT 8 1
13-3
  URU D1
Liverpool URU [4] 3
Centro Atletico Fenix [10] 1
HT
4
0
FT 5 2
3-5
  BLR CUP
Volna Pinsk [6] 5
Slavia Mozyr [13] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-4
  BSWCP
Spain Beach Soccer 1
Poland Beach Soccer
HT
0
0
FT 6 6
  NOR AL
Jerv [5]
Strommen [14] 2
HT
1
0
FT 1 1
2-2
  NOR AL
Grorud [9]
Start Kristiansand [12] 2
HT
0
1
FT 1 4
9-3
  NOR AL
Bryne [4] 1
KFUM Oslo [8] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-13
  NOR AL
Ranheim IL [15] 1
Raufoss [7] 1
HT
3
2
FT 4 2
3-6
  NOR AL
Asane Fotball [3]
Sandnes Ulf [10] 3
HT
1
2
FT 2 2
5-4
  NOR AL
Aalesund FK [13] 2
Stjordals Blink [16] 2
HT
4
0
FT 5 1
6-3
  NOR AL
Ullensaker/Kisa IL [11] 1 1
Fredrikstad [2] 1
HT
2
1
FT 3 2
3-3
  NORW
Rosenborg BK (w) [2]
Avaldsnes (w) [8]
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  BLR CUP
FK Orsha [10] 4
FC Gomel [4] 1
HT
1
1
FT 2 6
2-7
  EST CUP
Rapla JK Atli
wolfra
HT
7
0
FT 15 0
  INT CF
FK Spartak Zlatibor Voda [9]
Krylya Sovetov [1]
HT
0
3
FT 0 5
4-6
  INT CF
CFR Cluj [2] 4
Videoton Puskas Akademia [2] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  INT CF
MSV Duisburg [16]
SpVg Schonnebeck
HT
1
3
FT 2 4
  SWE D3
Smedby AIS [8]
Tyreso FF [14] 1
HT
1
0
FT 1 1
  Tanzania PL
Simba Sports Club 1
Mbeya City 3
HT
2
0
FT 4 1
3-9
  INT CF
Synot Slovacko [4]
Vyskov [3] 1
HT
1
0
FT 6 1
6-1
  Pol D4
Gedania Gdansk 1
Chojniczanka Chojnice II
HT
2
1
FT 3 3
5-4
  BLR CUP
FC Molodechno [1] 1
Energetik-BGU Minsk [10]
HT
0
1
FT 0 4
  GFA PR
Marimoo 2
GAMTEL 1
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  IRN PR
Foolad Khozestan [7] 1
Naft Masjed Soleyman FC [11]
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  BLR CUP
Arsenal Dzyarzhynsk [1] 2
Smorgon FC [15]
HT
0
0
FT 2 1
6-2
  INT CF
Hammarby [8]
Osterlen FF [15]
HT
0
0
FT 1 0
  Chile Cup
CSD Antofagasta [11]
Coquimbo Unido [1]
HT
0
0
FT 0 0
  Chile Cup
Barnechea [12] 1 1
Palestino [14] 2
HT
0
0
FT 0 2
8-9
  ISR CL
MS Hapoel Yeroham 1
Maccabi Ironi Sderot 2
HT
0
1
FT 0 2
5-5
  GEO D1
Dila Gori [5] 2
FC Shukura Kobuleti [8] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  ISR CL
Ironi Bnei Shfaram 1
MS Tirat HaCarmel
HT
2
0
FT 3 0
4-8
  NOR U19
Randaberg U19 2
IK Viljan U19 1 2
HT
1
1
FT 1 5
5-6
  NORW
Valerenga (w) [1] 1
Arna Bjornar (w) [9]
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  NORW
Sandviken (w) [3]
Lyn (w) [6]
HT
4
0
FT 5 0
8-1
  ARAB CUP
Mauritania [101] 3
Yemen [145] 1 4
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  EGYCup
Zamalek [1] 1
Misr Elmaqasah [7] 3
HT
0
0
FT 2 0
10-2
  BLR CUP
Dnepr Mogilev [3] 3
FC Minsk [8] 3
HT
1
0
FT 2 1
4-7
  INT CF
FC Blau Weiss Linz [1]
Vocklamarkt [15] 2
HT
4
1
FT 7 3
11-0
  INT CF
Sporting West Harelbeke 2
Kortrijk [14]
HT
0
2
FT 0 5
1-6
  INT CF
SV Ilz
TUS Bad Gleichenberg [5]
HT
1
1
FT 2 3
2-3
  INT CF
Ludwigsfelder FC 1
FC Stern Marienfelde
HT
2
0
FT 3 1
8-4
  INT CF
SV Leobendorf [3]
SC Retz
HT
4
1
FT 7 3
6-4
  SWE D3
Angered BK [3] 1
Lidkopings FK [13] 3
HT
0
2
FT 2 2
13-2
  SWE D3
Grebbestads IF [15] 4
Vanersborg FK [10] 2
HT
1
0
FT 1 4
7-2
  SWE D3
Friska Viljor FC [12] 1 3
Taftea IK [11] 2
HT
1
1
FT 2 2
9-1
  ITA YTHL
AS Roma U20 [4] 1 3
Atalanta U20 [5] 3
HT
0
1
FT 1 2
4-3
  USA NPSL
Houston FC 1
Texas United 1
HT
0
2
FT 0 4
2-9
  INT CF
UFV Thalgau
SV Austria Salzburg [2] 2
HT
1
1
FT 1 3
3-11
  BSWCP
Italy Beach Soccer
Denmark Beach Soccer
HT
0
0
FT 12 0
  MAU D2
Union Arafat 1
Jeunesse Ksar 2
HT
1
2
FT 1 4
8-4
  INT CF
Winterthur [6]
YF Juventus Zurich
HT
4
0
FT 6 0
7-6
  INT CF
F91 Dudelange [2] 2
Swift Hesperange [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-2
  INT CF
Andelsbuch [12]
SV Oberwart
HT
1
1
FT 3 2
6-0
  SWE D3
Ullared [13]
Onsala BK [2] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  SWE D3
Karlskrona AIF [5] 3
IFK Hassleholm [1] 1 2
HT
1
0
FT 3 1
7-8
  SWE D3
Yxhults IK [9] 1
IFK Skovde FK [8]
HT
0
0
FT 1 1
8-10
  INT CF
Salaspils
Super Nova
HT
2
2
FT 2 5
2-12
  UEFA CL
Folgore/Falciano [2] 3
Prishtina [1] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-5
  UEFA CL
HB Torshavn [3]
Inter Club Escaldes [1]
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  NOR AL
Ham-Kam [1] 2
Sogndal [6] 1
HT
1
1
FT 2 1
4-7
  ICE CUP
Volsungur husavik [7]
Leiknir F [9]
HT
0
0
FT 1 1
90min[1-1],120min[2-1],Volsungur husavikWin
  ICE CUP
KF Fjallabyggdar [6]
Haukar Hafnarfjordur [8]
HT
1
1
FT 1 2
  ICE CUP
Thor Akureyri [8] 4
Grindavik [2] 3
HT
1
0
FT 2 1
2-4
  ARG D2
Tristan Suarez [16] 4
San Martin San Juan [14] 2
HT
1
1
FT 4 1
8-2
  INT CF
Gzira Utd
Hibernians FC [2]
HT
1
0
FT 3 0
3-7
  SPA RL
Callosa Deportiva CF 4
UD Alcudia 3
HT
2
1
FT 2 1
3-1
  SPA RL
CD Bunol 3
UD Vall De Uxo 2
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  BNY
Operario AM U20 2 3
Amazonas U20 6
HT
0
2
FT 1 3
6-2
  URU D1
CA River Plate [1] 3
Plaza Colonia [3]
HT
0
0
FT 0 1
13-6
  ARG B M
Uhl Que Sa [1] 4
Sacachispas [6] 5
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  ARG D2
Barracas Central [9]
Atletico Rafaela [12] 1 1
HT
1
1
FT 2 1
4-7
  ARG D2
Almagro [15]
Santa Marina Tandil [4] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
5-6
  BSWCP
Portugal Beach Soccer
Turkey Beach Soccer
HT
0
0
FT 4 2
  ARG B M
Argentino de Quilmes [13]
Club Atletico Acassuso [15] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-8
  ARG B M
CA Fenix Pilar [16] 4
Deportivo Merlo [5] 3
HT
0
3
FT 1 5
9-4
  ARG B M
Colegiales [3] 2
Flandria [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  ARG B M
Defensores Unidos [4] 3
CA San Miguel [12] 1 3
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  ARG B M
Deportivo Armenio [14] 2
UAI Urquiza [11] 3
HT
0
0
FT 2 1
3-6
  ARG B M
Los Andes [2] 3
Canuelas FC [17] 4
HT
1
0
FT 3 1
5-3
  ARG B M
Villa San Carlos [10] 2
Talleres Rem de Escalada [9] 2
HT
0
1
FT 0 2
7-0
  SPA RL
UD Castellonense 5
CF Ribarroja 2
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  INT CF
East Kilbride
Dumbarton [9]
HT
1
1
FT 2 1
  EURO Cup
England [4]
Czech [40] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  EURO Cup
Scotland [44] 1
Croatia [14] 1
HT
1
1
FT 1 3
7-5
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [14]
Deportivo Capiata [16]
HT
0
0
FT 1 0
  LCE D4
Hamar Hveragerdi 2
Skallagrimur 6
HT
1
0
FT 1 0
9-5
  ICE LD1
IA Akranes (w) [4]
Vikingur Reykjavik (w) [5]
HT
0
1
FT 1 5
2-6
  ICE LD1
Grotta (w) [7]
HK Kopavogur (w) [9]
HT
1
2
FT 1 2
6-3
  ICE LD1
Augnablik (w) [8] 1
Haukar (w) [6] 1
HT
1
1
FT 1 3
4-3
  ICE LD1
Haffner John (w) [3] 1
Grindavik (w) [10] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-2
  ICE LD1
KR Reykjavik (w) [1] 1
Afturelding (w) [2] 2
HT
1
0
FT 1 1
9-6
  BRA D2
Brusque FC [3] 1
Sampaio Correa [7] 5
HT
0
0
FT 0 0
8-7
  BRA D2
Confianca SE [17] 3
Vila Nova [15] 5
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ARG D2
Quilmes [6] 4
Chacarita juniors [9] 5
HT
2
0
FT 3 1
1-7
  URU D1
Cerro Largo [11] 2
IA Sud America [12] 4
HT
1
1
FT 2 1
4-6
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [7] 1 2
Wydad Casablanca [1] 4
HT
0
0
FT 0 2
4-3
  BRA D2
Ponte Preta [20] 2
Operario Ferroviario PR [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  BRA D2
Goias [6] 1
Avai FC SC [16] 2
HT
2
0
FT 3 0
6-8
  ARG D2
Estudiantes Rio Cuarto [12] 1 3
Belgrano [15] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-11
  Chile Cup
Fernandez Vial 1
Cobresal [13] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  ECU CUP
Liga Dep. Universitaria Quito 2
Delfin SC 1
HT
1
0
FT 4 2
1-3
  URU D1
CS Cerrito [8] 3
Boston River [15] 1 3
HT
1
0
FT 1 0
3-2